SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Samuel Umtiti trafi do Barcelony i zastąpi Bartrę, który przeniósł się do BVB. [md]
Czyżby nareszcie właściwe kroki w sprawie obrony ? Nie ma sensu przepłacać za tego przehajpowanego stopera z PSG.
0
Turan + powiedzmy 30 melonów Pogba :D Chociaż razem z Ardą to bym i Ivana oddał :P
4
Grać buca cały sezon i wygrać Ligę Mistrzów... kpiny
0
KU**A M*Ć !!!!! Oblak się chociaż raz rzucił ???
1
Ten "Karasko" jest genialny... na chwilę obecną dużo bardziej efektywne dryblingi widzę niż u Neymara...
0
Ten "Karasko" jest świetny. Mam nadzieję, że będą na niego spoglądać.
"Karasko" & Saul czy Pogba & Dybala hmmm ciężki wybór.
0
Gol ze spalonego i brak ewidentnej czerwonej ale przecież to UEFAlona....
1
Jaka szkoda tego karnego Atleti :/
A Ramosa już nie powinno być na boisku.
0
Nie oszukujmy się... dostał powołanie tylko dlatego, że jest w Barcy. A to dlaczego w niej jest to temat na inną rozmowę i raczej nie miłą.
Ja jestem za odmłodzeniem naszej obrony.
0
Buhaha to już wolę tego Brazylijczyka z PSG niż opał z Anglii. Szkoda pieniędzy.
Jak szukać stopera to tylko z ligi Włoskiej albo Francuskiej. Ewentualnie podkupić kogoś z rodzimej ligi :D
0
Ja bym tam chętnie widział Apple albo Pepsi chociaż to marki tak samo wypromowane jak Barca :D
Fajnie by było też zobaczyć Audi albo Ferrari bo widziałem ostatnio projekt takowej koszulki i strasznie mnie nakręciła.
Niech szukają kasy wszędzie gdzie się da byle zostawili CN w spokoju !
0
To po buca grał ? Bez Messiego nie wygrają CA :P
1
Janusze biznesu.
Odejdzie pewnie gdzieś za 5 mln zmienne żeby wyszło 8 zamiast było go sprzedać za ponad 20 baniek jak się go i tak nie chciało.
Sandro w zimie miał odejść do Anglii za 10 mln teraz chcą go wypchnąć za darmo.
Wróci Montoya i to samo albo wypożyczenie albo rozwiążą kontrakt jakoś.
Nie wspominając o Songu i reszcie ananasów jak Douglas czy Verma.
2
Di Marzio: Alves odejdzie do Juventusu za darmo.
Buhaha dla mnie może iść gdzie chce ale przypominam, że ostatnio Chińczycy oferowali za niego kupę kasy. Wyjdziemy na frajerów jak odejdzie za darmo.
To samo tyczy się Sandro... w zimie mógł odejść niby za 10 melonów do Anglii a teraz chcemy go puścić wolno.
Czyste frajerstwo. I Barto niby takim ekonomicznym geniuszem.
0
Marzę o duecie Pogba - Dybala w Barcelonie ale to jest raczej niemożliwe...
No chyba, że Paulo doczeka końca kontraktu i sam zaoferuje się Barcy.
0
Buhaha ty chyba go na oczy nie widziałeś.
2
Doublette ! Sezon uratowany ! Teraz jeszcze trzeba liczyć na Atletico i sezon może być fantastyczny :D
0
Czemu Gerard nie uderza nigdy z główki po koźle od murawy ?? Niech się nauczy chociaż jednej rzeczy od Ramosa.
1
Przecież to są ku*** jaja... sponiewierali Iniestę. Ten Rami miał już żółtą.
1
To są jakieś jaja... faul jak byk na Neymarze od tyłu.
Przecież ten sędzia jest z Madrytu.
0
Pomylił się raz... a potem wyleciał Masche.
0
Leo, leo do kogo ????
0
Messi jednak nie decydujący :/
0
Gramy padakę od GD na Camp Nou
0
Dwucyfrowa ilość fauli Sevilli, nawet jednej kartki nie ma... kpina...
0
Chyba można iść spać haha, kosmiczne jaja :/
1
Ku*** !!!!! Czemu oni od razu nie uderzą po wejściu w 16 ?? Ja p******** !
2
Przecież to są jakieś jaja... Sevilla zagrywa ręką i nawet żółtej a Masche za przepychanie dostaje od razu czerwo ? No jaja...
Jak widzę tego sędziego to wydaje mi się, że kojarzę go bardzo dobrze. On nie jest czasami z Madrytu ?
1
Ja się pytam jakim cudem w poprzednim sezonie potrafiliśmy ustrzelić coś z rzutów rożnych, kontratakować a teraz grywamy jak za Taty ???
4
Jakbym oglądał mecz z Atletico w LM... zero pomysłu i stanie na boisku jakby wczoraj grali mecz w Katarze... a wy chcieliście tryplet :P