0

No i doczekaliśmy się tego dnia :) Ale emocje :D
„Dziś gramy w dwunastu” piękne słowa ale ja jestem zdania, że Boski Johan zawsze był z nami nawet po tym jak pewni panowie prezydenci traktowali go nie powiem jak.

0

Zawsze tak było :D Pamiętam jak się kiedyś mówiło o Pjaniciu jako transfer do pomocy Barcy... a potem po dłuższym czasie pojawiło się, że Real jest zainteresowany...

0

Jak dla mnie tylko Laporte. Ograny w La Liga, dogada się z chłopakami. Kolonia Brazylijska powinna się skończyć na Douglasie już.

0

Alba z problemami z kostką no świetnie... Po bu*a oni muszą grać pełne 90 min w tych meczach o pietruszkę.

2

Rafa wraca po takiej kontuzji, 30 min i już asysta :D A Rakitić 28 występów w La Liga -> asyst = Z-E-R-O ! :D

0

Jak go nie zatrzymają to nigdy tego nie wybaczę Barto. Toleruję jego kłamstwa i fałszywość ale talenty trzeba zatrzymywać a nie wypuszczać.
Do Bravo nic nie mam ale wolę Matsa. Może dlatego, że jest młodszy, może dlatego, że może być następcą Neuera na piedestale "top bramkarzy" nie wiem.
Ale wiem że wcześniej przed Barcą nigdy nie było głośno o Bravo.

11

Wierzą bo Barca jest przecież ostatnio w "dołku" a oni poklepali ogórków i bezpłciową Sevillę a Król Ronaldo znów jest na pozycji lidera w klasyfikacji Pichichi.
Tak jak pisałem z całego serca życzę Crisowi króla strzelców ale za to w zamian Barcelonie obrony trypletu :)

4

Mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze bardziej się rozwinie :) Oby został kiedyś naszą legendą.
Tacy piłkarze to skarb, tacy którzy mają jasno określony cel "... bo chciałem odnieść sukces w KLUBIE MOJEGO ŻYCIA".
I wiem, że nieraz go hejtowałem czy się wyśmiewałem tak jak pewnie wielu ale on ciągle pokazuje że kocha ten klub. Dlatego życzę S. Roberto kolejnej genialnej asysty w GD :D
Kiedyś miałem nadzieję, że on i Thiago stworzą nowy duet następców pary Xavi - Iniesta... niestety ten drugi wybrał inną "szwabską" 6.

PS. Wie ktoś co to za model "Najeczek" które ma na foto ?

0

Fajnie by było jakby "trafił na wyższą półkę" ale jeszcze żeby mógł tam grać regularnie...

18

Jak takie drużyny jak Juventus, Arsenal czy Chelsea są słabe i graja padakę to niech odpadają a nie że maja grać za zasługi. Z tym Juve oczywiście żartuję bo jak dla mnie to im się należał awans a nie Bayernowi ale co zrobić. Ja jestem za tym, żeby nie było takich sytuacji jak własnie ta Juve gdzie zdobywają prawidłowo 3 gola, którego się im nie uznaje i przez co stracili awans.
Nie będę tolerował na siłę wciskania i promowania drużyn z Anglii skoro są słabe. I ta obecna czołówka "najsilniejszej ligi świata" też dostała by bęcki nie ma o czym gadać.

11

Żegnaj "Latający Holendrze" :'( ! Na zawsze w naszej pamięci ! Cules nigdy nie spłacą długu jaki dzięki Tobie zawdzięczają.
Mój ojciec jak się dziś dowie to się zapłacze. Tak jak moim idolem jest Leo tak jego był właśnie "Boski Johan". Mam nadzieję, że razem z Tito będą z góry patrzeć i kibicować Barcelonie aby ta dalej przewodziła pod piłkarskim niebem.

Szkoda, że ostatnimi czasy Johan był tak źle traktowany najpierw przez rosella a potem bez barto.

2

Serio zamiast się skupić na ogranym w La Liga Laporte chcą się targować z szejkami. Dramat gość nie potrafił wygrać rywalizacji z leśnymi dziadkami a teraz z taką "tuzą" jak D. Luiz i ma trafić do Barcy tylko dlatego, że oprócz stopera może zagrać na prawej stronie ??

0

To już wszystko jasne dlaczego Luis jest taki "Gruby". Ale serio w koszulce LFC był dużo smuklejszy i też dryblingi mu lepiej wychodziły.

2

Aż się dziwię LE. Może i Aleix bywa przestraszony w obronie i koledzy jeszcze nie za bardzo mu ufają ale takie są początki świeżaków. Już wielu piłkarzy musiało uczyć się od nowa futbolu w Barcy.
Jak dla mnie jest świetny. To jakie przemyślane piły rzuca do przodu no cudo. Potrafi tak uruchomić Luisa piłkami. I te dogrania w pole karne, często nisko w gąszcz a i tak świetnie zaadresowane. Nie chce przypominać wrzutek innego naszego PO, który ostatnio gra jak sabotażysta a nie nasz człowiek.

Aleix musi grywać. A Roberto powinien ogrywać się tam gdzie jego miejsce czyli w pomocy.

2

Aż mnie nerwy targały jak oglądałem dzisiejszą grę Barcy. Z takim podejściem szczerze martwię się o Klasyk czy można go tak zlekceważyć.
No kuźwa Rakitić miał dziś x2 piły na nodze w 16 albo w jej obrębie i najpierw w 1 połowie fatalnie uderzył mając tyle czasu a w 2 części no tak skiksować... przecież to powinno trzepotać w okienku.
Neymar ... ah jak mnie irytował w drugiej połowie. Mija kilku zamiast uderzyć i zamknąć mecz bo wtedy by było na 3:0 to na siłę jeszcze szuka Leo, przy czym zagrywa niedokładnie, za mocno i na spalonego. A potem druga sytuacja gdzie praktycznie miał tylko bramkarza i każdy róg do wyboru -> uderza na wysokosci najlepszej do obrony bramkarza.
Do Luisa nie ma się co przyczepić. Bał się o żółtko nawet nie protestował.
Parodia w obronie. Przecież Mathieu to jakiś czysty żart. I wy go chcecie 3 stoperem no parodia. Już wolę Bartrę i szklankę Verme.
Alves wszedł i te wrzutki do nikogo też bezsensowne.
Nawet Busi dzisiaj nieswój.
Całe szczęście, że taki mecz nadszedł teraz a główny rywal też się potknął.
Mam nadzieję, że na GD wyjdą zmotywowani jak nigdy.

0

Ryzykują, ryzykują ... szczerze nie chciałbym Munira na Klasyk.

2

A ja się boję o Luisa. Zdecydowanie Arda mógłby powędrować na szpicę jako fałszywa 9. Wolę żeby Pistolero grał z Realem. Ma na nich patent ostatnio :D

Nie mniej jednak zmiennik dla Luisa jest nam cholernie potrzebny. Na skrzydle może wystąpić Arda lub od biedy Aleix :D

0

A przecież dopiero co przeżywaliśmy jak gonił rekord Mullera w ilości goli w roku kalendarzowym. Jak ten czas zapiernicza :')

0

Jak dla mnie każdy byle nie Marquinhos (gość wgl mnie nie przekonuje, do tego zawsze przegrywał rywalizację z takimi tuzami jak Luiz albo jakimiś leśnymi dziadkami) oraz Stones (stop zalesiania Hiszpanii drzewem z Anglii).

3

Gdyby był mniej szklany to kto wie. Ja zawsze uważałem go za naturalnego następce Xaviego. Ale mam do niego żal, że nie poczekał na 6 w Barcy tylko połakomił się na 6 w Bayernie i poleciał za Pepem.

2

Właśnie najbardziej nie chciałem żeby Barca trafiła na Atletico i co ? Gramy z nimi. A Loś Śmietanos jak zwykle autostrada do półfinałów. Będę całym sercem za Wilkami w tym pojedynku.

Niech zobaczą na drogę Barcy w ostatniej LM. Pokonani prawie sami mistrzowie swoich lig.

1

Dla mnie zawodnikiem meczu z Arsenalem jest Masche bezapelacyjnie ! To jak "wyjaśniał" zapędy piłkarzy Arsenalu, coś niesamowitego. Takiego Masche zawszę chcę oglądać. Grał pewniej niż w parze z Pique w 11 :D

0

Dla mnie zawodnikiem meczu z Arsenalem jest Masche bezapelacyjnie ! To jak tam "wyjaśniał" zapędy piłkarzy Arsenalu coś niesamowitego. Takiego Masche zawszę chcę oglądać. Grał pewniej niż z Pique w 11 :D

0

Villareal też traci ostatnio pkt....

2

Las Palmas 2 setki to najpierw prosto w Navasa a drugą w kosmos a Real stały fragment po babolu Ronaldo i gol z tyłka... można ? można !

1

Kuźwa serio prosto w Navasa ?? Miał wszystkie 4 rogi do wyboru...

3

Czarna perła ! Zawsze będę o nim pamiętał :D
Madrid ca**** i tak dalej ! Haha
Tak się zastanawiam Roo i Etoo powinni kiedyś pracować z młodzieżą Barcelońską :D Może raczej nie jako przykłady moralne ale jako wzór piłkarzy wybitnych :)

0

Nie wiem jak dla kogo najlepsza... statystki tego wgl nie oddają. Jakby nie MSN to bylibyśmy w totalnym tyłku. Serio obecna Barca to tylko MSN i woły tyrające dla nich. Zero magii i finezji w pomocy chyba, że Iniesta się od czasu do czasu obudzi i zagra coś, że kopara opadnie a Busi to wiadomo profesor ale od czarnej roboty (ale co się dziwić jak się zachwycacie Ivanem bez techniki).
Ja już osobiście Barcy nie oglądam dla stylu gry, magii i zagrań gdzie kopara opadała do ziemi. Teraz się już ją ogląda po to żeby zobaczyć ile goli i jak strzelą je MSN.
A dawniej nie jarałem się Leo tylko tym jak potrafiliśmy zdominować środek pola i ośmieszyć rywala nawet na kilku metrach kwadratowych boiska.
A teraz potrafimy oddać plac przeciwnikowi. Pojawiają się piłki długie nieraz z pominięciem linii pomocy a gdzie te prostopadłe podania ziemię które przecinały wiele razy nawet 2 linie Realu i innych, grane na sam nos itd....
Mnie Barca zawsze czarowała tiki taką bo taka gra osobiście mi się podoba i zdaję sobie sprawę, że są też tacy co wolą autobusy które stawia Muł i spadkowicze.

Barca jest inna, gra inaczej i trzeba się cieszyć, że nie prowadzi nas van Żal bo byśmy już całkiem usnęli. Są trofea trzeba się cieszyć ale ja jakoś inaczej patrzę teraz na grę Barcy.
Być może brakuje mi większego posiadania piłki czy bardziej celnych podań (tak ostatnio widziałem nawet tylko ledwo 60%, jakby Xavi wiedział to by się za głowę chwycił :P).

0

A ja dalej nie wiem co on robi w tym klubie ? Do czego się przyczynił ??
Miał pilnować (rozwój ?) Kovacicia -> ten odszedł do Realu, miał mieć wspaniałe kontakty we Włoszech -> wgl z nich chyba jeszcze nie skorzystaliśmy, pojechał do Turynu negocjować (transfer ?) Pogby -> zjadł tylko kolację i ośmieszył się jak reszta członków tej wyprawy. Nie ma zmienników na poziomie dla MSN. Nie ma konkurenta dla Alby. Pomoc Barcy (jak dla mnie !) najsłabsza od lat (a jak nie daj Boże zabraknie Busiego i Iniesty to już wgl).
Niech pan Braida działa bo jak na razie to dla mnie trzepie tylko kapuchę dzięki Barcy, jeździ i jada kolacyjki niby obserwować a jak pojawiają się jakieś nazwiska do transferu to przeważnie średniaki.
Ale co się dziwić... przecież widać w jakim stanie zostawił (zostawili) Milan. Tułający się nisko (chociaż teraz są niby 6 ale dalej nie są pewni że będą grać w pucharach), wypalony i z dziadkami w kadrze.
Oby Barca również nie skończyła kiedyś z ręką w nocniku bo kadra coraz starsza a powiewu świeżości nie widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?