6

Od samego początku pisałem, że jest go w koszulce Barcy więcej niż w tej z LFC. Tam wyglądał smuklej i poruszał się zwinniej. Siaty zakładał, przekładał rywali aż miło. U nas za to silny jak tur i przestawia obrońców rywali.

Moja teoria jest taka że podczas bana transferowego przesadził z siłką i go rozwaliło jak "dzika po szyszkach" :D

0

A szkoda... zawsze to Ozila się obawiałem jak przyszło starcie Real - Barca.

13

"Kasa misiu, kasa" :D

0

Jaka szkoda, że nie mogli na SB rozegrać ani ćwierćfinału ani półfinału CdR :D

0

Rakitić by się połamał próbując zrobić coś takiego.

0

Ale to nie stoper no chyba, że Pep z defensywnego pomocnika zrobił go środkowym obrońcą... nie wiem nie oglądam B(Fr)ayernu.
Wrócić to on sobie może. Wiem, że ostatnio tam kto wraca po dłużej kontuzji to zaraz ląduje w gabinetach lekarskich na coś innego. Klątwa doktora czy jakoś tak :P

1

Pogba drewniany ? Co ty ćpasz ? Ty lepiej zobacz na Rakiticia.

1

Temat Marchisio też dawniej był już tu poruszany i jak widać wylądował w Juve. Jeszcze póki oglądałem ligę włoską to nawet wydawał się świetnym pomocnikiem, teraz nieco obniżył loty ale ja też już nie oglądam tak dokładnie Seria A.

8

Teraz się dopiero dowiedziałem, że Bayern został bez nominalnego ŚO ! Badstuber złamał nogę w kostce i już nie wróci w tym sezonie.
Oby Juve się po nich przejechało :) Liczę na to.

0

Ajajaj jaka szkoda, że nie odebraliśmy asspanyolowi pełnej puli pkt :/

0

Jak to jest, że on może grać taką kupę i przeskakuje Luisito w klasyfikacji króla strzelców. Dramat.
Ale co tam, odrobić stratę meczu z Gijon, nie potykać się w lidze, upokorzyć ich drugi raz tym razem na CN i finisz po mistrzostwo !

0

Wszedłem pełen nadziei na livescore ale niestety zobaczyłem wynik... mecz do zapomnienia. Ale niech dalej pompują balonik, szkoda, że A. Bilbao tak osłabione przyjechało na SB.

0

Dajcie spokój z tym Stones'em... przecież to Angielski kloc. Niech zostanie na Wyspach. Transfer byłby mega drogi.

0

City Pepa będzie miało 200, Real też pewnie sypnie 100 na jakąś gwiazdę nie wspominając o wiecznie dzianym Bayernie, który ma sprzedać Robbena i kupić albo kogoś z Realu albo Higuaina.

0

Tylko, że jest już grubo ponad połowa sezonu a on dalej gra kupkę :D

0

No to poszaleją, że ho ho... Koszt stopera to będzie 50 a te 10 bądą sobie mogli w 4 litery wsadzić.
Kogo sprzedadzą ? Adriano za darmo do Romy ? Douglasa za darmo gdzieś wypchają ? Była podobno oferta dwucyfrowa za Sandro czemu nie sprzedali ?
Real potrafi największy szrot opchnąć za kilka baniek a my oddajemy za darmo.

0

Co tam 29 meczy bez porażki skoro trafiło nam się 6 remisów :D Real miał 22 mecze z rządu samych zwycięstw ! Haha :D



Życzę Ronaldo Pichichi ale za to nam historycznej obrony trypletu :)

0

Mam nadzieję, że będzie tak samo jak podczas ostatniego "finału" z nimi tyle, że po 4:1 nie staniemy na boisku haha :D

0

Rakitić bez komentarza, nie pokazuje nic w Barcy z tego czym błyszczał w Sevilli. Oby do lata i kupmy w końcu jakiegoś cracka do pomocy.

1

Rakitić -.- bez komentarza, nie pokazuje nic w Barcy z tego czym błyszczał w Sevilli. Oby do lata i zamiana na jakiegoś cracka.

3

Busi wiadome ale Rakitić ? Buhaha za co ? Za bycie pachołkiem treningowym na boisku ? Do lata i do widzenia a nie podwyżki. Czas ściągnąć prawdziwego cracka do pomocy bo Iniesta wieczny nie będzie a bez resztki magii Andresa nasza pomoc będzie wyglądała jak zwykły średniak.

0

Szczerze... sprzedałbym... 50 mln na nowego stopera + 50 mln które można by było dołożyć do Pogby albo Verattiego czy Dybale.

0

Zamiast wziąć 60 od Pepsi i dodatkowo na koszulki treningowe kogoś znaleźć to wolą błagać na kolanach o 65 od QA gdzie wszystko będzie zasyfione tym... krzesełka na CN, fasada itd wiecie o co chodzi.

3

Do drugiej ligi ! Espanyol do drugiej ligi ! Haha :D Za wypinanie się Realowi musi czekać ich kara !

0

Nie mają się już kim interesować buhaha... jak chcą obrać kierunek Włochy to tam jest wielu ciekawszych zawodników.

0

Hahahaha nie gadaj ! Zaraz muszę znaleźć to na yt !

0

??? Możesz przybliżyć o co chodzi ?

2

Ja też tego nie ogarniam :D Nożna, siatkówka, koszykówka, ręczna i tyle do szczęścia mnie wystarczy. Nie rozumiem fenomenu innych dyscyplin w USA.

0

Pasuje znaleźć kogoś młodego do Pique skoro nie daliśmy szansy Bartrze ale takimi słowami Laporte może sobie ściągnąć na siebie tylko hejtów ze strony kibiców Barcy.

Ja już nie wiem nawet o kim myśleć jako wzmocnienie do obrony Barcy.
Ostatnio wszyscy kandydaci zawodzą. Mustafi też się nie pokazał z najlepszej strony.
Wiem, że na pewno nie chciałbym u nas Stones'a, Luiza (chociaż kiedyś byłem za) i oczywiście T. Silvy po słowach że musi myśleć o wykarmieniu rodziny czy coś podobnego z czego wszyscy się śmiali.

0

To nawet nie chodzi czy Modrić tylko ktokolwiek. Nam rzadko wpadają takie bomby które ratują wynik a takie najbardziej "rajcują" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?