0

A z Luisem już tak jest. Najpierw gwizdną mu spalonego, potem się potknie, następnie źle przyjmie piłkę a potem strzeli gola.
Oj Luis chciałbym żebyś to co miał na nodze to wykorzystywał a nie robił takie cyrki.

0

Rakitić na każdym kroku pokazuje swoją technikę... buhaha

Nie no ale po co nam taki crack jak Pogba. Niech idzie do Realu i tam czaruje. Ney też miał być przereklamowany.

1

Pogba Dybala :) Mam nadzieję, że kiedyś ten duet do nas trafi.

1

Only Pogba :D albo Cou z LFC. Potrzebujemy magika do pomocy dalej się zachwalajcie Rakiticiem a w pomocy niedługo będziemy kaleczyć a nie grać kosmos.

0

Pytam jeszcze raz, kto zawalił przy golu Bilbao ?

1

Ale Polska przegwizdała z Chorwacją. Ten mecz z Francją to chyba kupiony musiał być albo fart życia :D

A wracając do meczu Barcy to kto zawalił bramkę ? Bo będę dopiero na 2 połowę.

Nie ma co się smucić 1 z tyłu :D Celta rozstrzelała Atletico 1:3 :D

0

Jak to w końcu jest z tym sponsorem na koszulce ? Barca miała mieć x3 porównywalne oferty (Europa, USA, Azja) do tej od QA a Kręcidło pisze dziś, że

https://x.com/J_Krecidlo/status/692379116985847808



Dodatkowo Bayern dostał podobno ofertę od Katarczyków na reklamy na bodaj koszulek treningowych i chcą im płacić 15 mln na rok.



Jak Barto spieprzy kontrakty to może uciekać z tego klubu. Barca wygrała 2 historyczne tryplety 6 (sixtet) i dalej nie mamy żadnej renomy jeżeli chodzi o zarabianie kasy ? Bayern ma świetnego sponsora, nazwę na stadionie (może tego bym za bardzo nie chciał ale kase podobno mają niezłą z tego) oraz Adidas zaproponował im astronomiczną kwotę za bycie sponsorem technicznym nadal.

Tak samo United. Świetny sponsor wgl to sponsorzy bo AON i Chevrolet (który wycofał się co najlepsze z rynku europejskiego), Adidas też dał im górę pieniędzy za bycie ich sponsorem technicznym a my nadal będziemy się frajerzyć i latać na "kolanach" jak to napisał Kręcidło do Kataru. WSTYD !

1

Oczywiście, że Rakiticia :D Przecież Pogba i Veratti to cracki. To tak jakby w 1 przypadku kupić Neymara do pomocy a w 2 jakby znów mieć Xaviego w pomocy.
A Denis raczej wątpię czy przyjdzie. Lucho mu obiecuję ale czy ja wiem furory w Villearealu nie robi a u nas ma być kluczowym zawodnikiem jakoś nie widzę tego.
I boję się o formę Rafy po kontuzji. Nie każdy piłkarz potrafi się pozbierać po zerwaniu więzadeł albo np. złamaniu nogi.

0

Niestety krzykną jak za Pogbę było go wyciągnąć z Palermo. Ale trzeba działać bo Real się nim interesuje

2

Komentarz usunięty

1

Boże, czy ty to widzisz ??? Lucho ryzykuje kartkę dla Masche ciekawe kogo wtedy wstawi na Atletico ? Może nieogranego Bartrę ? Adriano na lewej to już bardziej sobie w stopę nie da się strzelić. Po jego wejściu w meczu z Bilbao to stroną Adriano przeprowadzane były najgroźniejsze kontrataki Basków. To już lepszy Mathieu tam albo Roberto ma. Do pomocy nie mam nic bo nie ma Rakiticia ale na skrzydle Munir ? Serio ? Na szpicy jest słaby a na skrzydle jeszcze gorszy. Czyli dzisiaj tylko strona Leo i Suarez będą ruszać nasze akcje ?

0

Kontuzja od dłuższego czasu ?

2

W obronie na bank lepiej oszczędzić Masche. Nie chciałbym żeby Szefuncio dostał jakąś głupią kartkę i opuścił mecz z Atleti. Lucho mówi, że zawieszenia go nie interesują ale chyba nie jest na tyle głupi żeby wystawiać go i ryzykować pauzę.
Po tym jak Pique i Masche czyścili piłkarzy z Bilbao aż miło chcę ich widzieć razem w takiej formie na Atletico.

0

Chyba ich pogięło jak będą skłonni za 30 latka dać 21 mln. Wypożyczenie a jak się Celta nie zgodzi to trudno i niech się użerają z Nolito, że go nie puścili do Barcy.

Ja bym się wstrzymał do lata i wtedy kupił kogoś młodego na atak, kto mógłby grać i na skrzydle i na szpicy za Luisa w razie konieczności.

0

Czy ja wiem... jeszcze do niedawna cieszyłem się na myśl o powrocie Nolito bo wiadomo gorszy niż Pedro nie będzie ale czy ten transfer ma sens ? Arda i Aleix też zagrają na skrzydle a nam w chwili obecnej potrzeba kogoś kto zastąpi Suareza w razie jego nieobecności na 9.
Gość młody już nie jest a i cena też do najniższych nie należy. Ja bym się wstrzymał i kupił jakąś młodą gwiazdę w lecie.
No chyba, że Lucho będzie widział go również na szpicy.

0

No i zniszczą futbol niestety :/ Kasa, oligarchowie, szejki srejki.
Najpierw chciano powiększyć ilość drużyn w LM bodajże. Potem była mowa o połączeniu LM i LE a teraz to ?

0

Już ostatnio o tym pisałem na La Rambla :D

0

A do tego po przeprowadzce do Madrytu magicznie skończyłby się problemy z podatkami Neymara więc to oznacza pozostanie większej kasy w kieszeni ojca Neya.

6

Tja też nie mogę wybaczyć mu tej setki.

1

A to już swoją drogą :D Można by wiele nazwisk wymieniać :D Mnie śmieszyło najbardziej to jak interesowaliśmy się Pjaniciem to na los smietanos pisali, że słaby a teraz my go już nie chcemy a Real nagle chciał :D

Mam nadzieję, że Paulo nie zrobi z ryja trampka i nie przejdzie do Realu. Sam mówił, że do Barcy przepłynąłby pod prąd rzeki :D Oby skończył jak Suarez i Ney a nie jak Modrić, Isco czy Ozil którzy deklarowali się jako fani Barcy a przechodzili do Realu bo były pieniążki na stole.

1

Real interesuje się Dybalą niedobrze :/ Oby podtrzymali im tego bana bo Floro jest pewny, że zostaną oczyszczeni i nie zamierza kupować w zimie.

0

A ja tam widzę 2 i pół :D Oczywiście x2 cracków czyli Andresa i Ardę :D

1

Alves zmaścił koncertowo. I znów MAtS nie zachowuje czystego konta dzięki kolegom. Adurizowi się sfarciło z tym strzałem bo piłka poleciała dziwną parabolą.

0

Alves -.-

1

Ciekawe o co Pikaczu dymi do młodego :D Już widzę te dissy na ćwierkaczu :D

0

Bo zaczęły się regularne mecze :D Poczekajcie jak będzie puchar i LM na raz :D

0

Jak to nie dał karnego ?

0

MAtS !!!!! :D To mi się podoba !

0

Bydło, bydło, bydło ! Na CN ich wypasiemy jak ostatnio ! :D
A Masche tam chyba czysto odebrał piłkę Adurizowi.

20

Co ten Leszek pierdzieli ? Że niby Valdes był lepszy w grze nogami niż Bravo i MAtS ? Buhaha przypominam sobie tą grę nogami jak podawał do Benzemy i Di Marii pod nogi jak nie wiedział co z piłką zrobić buhaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?