3

Mam nadzieję, że Munir w 1 składzie tylko po to żeby odebrać kopniaki za wszystkie gwiazdy :D

Powiedzcie mi po co nam Nolito skoro nam potrzeba porządnej 9 w razie absencji Suareza. Przecież na skrzydle może zagrać nam więcej zawodników niż na szpicy.

0

Z tym wybitnym Rakitić'iem to poleciałeś grubo :D Zmień dilera albo bierz połowę ! :D

0

Młody nawet nie zdaje sobie sprawy jak zarąbiście szczęśliwym jest człowiekiem. Każdy by chciał być na jego miejscu.

0

Dla mnie każdy może wierzyć lub nie wierzyć w to co chce. Ale jak mam wybierać co wolę we własnym kraju to oczywiście, że lepszy moher niż terrorysta. Nie chcę później się martwić na okrągło o moją kobietę. Tak, pozdrowienia dla Niemiec :P

17

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12565395_1069253499792782_6839893241222795280_n.jpg?oh=350cdbdd957a091a9e12e41b42c8943d&oe=573D5F1A

Pewnie już to się tu przewinęło ale wcześniej ludzie o to pytali.
Moja Europa taka piękna ehh... :'(

0

O Boże tylko nie to ! Ale Roberto w gazie, może grać Arda, kiedyś powróci Rafa więc spokojnie ktoś go na pewno wygryzie. No i głośny transfer do pomocy na pewno zrobimy. Wiecie lepiej żeby ktoś z najwyższej półki był u nas niż np w Realu

0

Tylko, że jak się Tridente zatnie to nic nas nie uratuje. A dawniej zawsze można było liczyć na statystyki pomocników. Ja jestem zdania, że Tridente potrzebuje jeszcze jakiegoś magika do pomocy, który w razie potrzeby weźmie ciężar odpowiedzialności na siebie. Ok wrócił stary kochany Iniesta ale on ma swoje lata i nie wiadomo na jak długo powróciła ta iskra. Przypominam, że jeszcze niedawno bił rekord w postaci ponad roku bez gola w lidze. Teraz to Rakitić bawi się w sezon bez asysty w lidze. Przy takiej sile MSN nasi pomocnicy powinni trzaskać tyle asyst, że głowa mała.

0

Widać, że mnie tu jeszcze nie znasz :) Mnie wszystko przeszkadza kolego :) Pozdrawiam !

4

Cud ! Ludzie cud ! Niemożliwe !

36

Żałosna gala. Najlepsza 11 śmiech, nagroda Puskasa śmiech, nagroda Fair Play po raz kolejny ląduje do nikogo (ale przynajmniej ktoś ją odebrał a nie jak rok temu czy ile, że została u blattera), do tego cała propaganda o uchodźcach i coś co mi się najbardziej rzuciło w oczy to zamazany napis "100% Jesus" na opasce Neya z LM.
No i śmiechem jest to, że nie ma Suareza w najlepszej 3.

Messi tym razem nie zaskoczył ubiorem a do tego oprócz Manity ZP ma jeszcze 2 ogniste piłki :)

0

Oczywiście, że tak :D Przecież to nagroda indywidualna a nie zespołowa ! Co z tego, że Leo zdeklasował Ronaldo pod względem pucharów, asyst i ogromnego wkładu w "ciągnięcie" drużyny w sezonie 14/15 skoro to Cris ma raptem 3 gole więcej (ale mniejszą ilość meczów rozegranych !!!). Jeszcze w obecnym sezonie boski Cris nastrzelał rekord fazy grupowej z ogórkami więc jak najbardziej ZP dla niego.

0

"Barça gratuluje nowemu prezydentowi "ICH KRAJU, Katalonii". Ten tweet mooooooocno się odbije w Hiszpanii :)" @J_Krecidlo

0

Może nie dośrodkowuje tak często górą jak Alves ale nie wiem jak wy ale ja zauważyłem, że potrafi posłać genialne piłki w pole karne dołem i to nawet w gąszczu (i to stwierdzam oglądając go wcześniej mecz Katalonia - Kraj Basków). Miałby dziś asystę ale strzał Leo zablokował bramkarz.

0

A teraz wyobraźmy sobie Ivana w takie sytuacji... chyba by się zes*ał a nie zrobił coś takiego.

0

Wywalili obiecującego bramkarza po to by móc zarejestrować no name'a z Brazylii, który jeszcze przyleciał z nadwagą ? No śmiechłem.

9

Pique za "s*am na twoją itd" dostał 4 mecze (?) to czemu ten pajacyk dostał tylko 1 ?? A Barca powinna zgłosić zachowanie bramkarza rywali i byłby spokój. Tak samo do wyższej instancji powinna być zgłoszona kolejna błazenada w wykonaniu sędziów i to x2 razy z Espanyolem a 3 mecz będzie taki sam.
Dopóki ten marny zarząd będzie się odcinał (tak jak np. od słów Alvesa w stronę prasy) udawał, że pada deszcz gdy na nas plują to dopóty tak się będzie działo i będziemy krzywdzeni. Śmialiście się, że Muł wyzywał sędziów itd na wszelkich konferencjach a później mieli spokój. A my znów "nie rozmawiamy o sędziach" więc znów będziemy mieć pod górę. Skoro to tolerujemy to nas będą gnębić.
I nie chodzi mi o to, że trzeba płakać lub robić aferę na całą Hiszpanię ale chodzi o to żeby w końcu raz porządnie zadziałać i obronić klub.

0

Pisałem ostatnio, albo teraz albo nigdy :D Bo w lecie będzie można rozejrzeć się za kimś młodszym i bardziej "przebojowym" :D

0

0

Ktoś wie gdzie można znaleźć jakąś statystykę odnośnie dryblingów w La Liga w sezonie 2015/16 ??

0

Okładka bez Leo ? Na pewno Fifa wizerunkowo na tym straci a nie jakieś przyciąganie uwagi przez Jamesa. Chyba dzieci, kobiet i jeszcze pewnych osób :) Kumpel Ronaldo z Maroka pozdrawia :D

9

Wystawić Sandro, Munira, Gembau i niech zbierają kopniaki :D na coś się w końcu przydadzą :D

8

A mnie zastanawia kiedy w końcu zaczną mówić o symulkach Ronaldo jako o braku szacunku do przeciwnika lub wgl do sportu :D

0

Dodaj chociaż info skąd brane a poza tym pisałem to już wcześniej na La Rambli

0

Ja tam jestem zdania, że powinien być jakiś sędzia na monitorach, połączony mikrofonem z sędziami żeby pomagał im oceniać sytuację. Taki Collina już na boisku nie pobiega ale czemu nie mógłby robić za eksperta ??

0

"S*am na twoją p********ą matkę". Czyli to samo co kiedyś Pique powiedział.

4

Ja tam Luisa podziwiam, że utrzymał nerwy na wodzy i nie wystartował podczas meczu a dopiero w tunelu :D Ale obawiam się rewanżu bo jak coś odwali to się z nim na długo pożegnamy.

41

W raporcie sędziego jest inf., że Suárez czekał w tunelu na piłkarzy RCDE. "Jestem tutaj. Chodźcie. Jesteście śmieciami", rzucił Luis. @Kręcidło

A nadepnięcia na nogę Leo przez bramkarza nie zanotował...

0

Może to jakieś rozwinięcie polskiego ******syna :D

0

12 chyba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?