SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale jak ma walczyć skoro gra w pucharach, które są raz na czas ? Widzisz były KMŚ i bronił Bravo a inny miał być podział. Zamiast wystawić Matsa w paru meczach z ogórkami w La Liga i byłby spokój.
Jak Mats odejdzie przez Lucho to się strasznie wkurzę. Czemu nie powie mu: Słuchaj Marc, już niedługo to ty będziesz bramkarzem na długie lata w Barcy, bądź cierpliwy itd. A Marc jest zły bo Lucho podobno wgl z nim nie rozmawia. Tak twierdzi MD. Tak się nie robi. Tak samo konflikt Ibra - Pep zaczął się od braku kontaktu.
1
Niektórzy wgl mózgu nie mają. Jakby Bravo grał kupę (a raczej obrona by znów miała dziury) wszyscy by hejtowali Bravo i też byśmy dostawali 3 tak jak jakiś czas temu od Realu i nawet Claudio by nie pomógł. Zespół gra szczelnie to i Bravo się może popisywać. W RSSS się jakoś nie popisywał. Jak szukać dobrego bramkarza to właśnie takiego który w swoim zespole musi liczyć tylko na siebie a nie na dobrą grę całej drużyny w obronie.
Ja tam z Matsa jestem zadowolony. Również dzięki niemu wygraliśmy LM a to najważniejsze trofeum w klubowej piłce. Coś mi się wydaje, że ludzie hejtują go właśnie za te 2 wpadki w meczach z A. Bilbao i Romą pewnie, że w poprzednim sezonie Nie uchronił nas od porażki w Monachium. A ja go długo oglądałem w Niemczech i nieraz psuł krew Bawarczykom.
0
De Gea tu, de Gea tam... co wy z nim macie ? Raz gra kapitalnie innym razem puszcza babole to samo co Mats. A on jest zaślepiony (chyba) Realem więc szkoda na niego tracić czas. Wolę każdego niż kogoś kto się uśmiecha do Realu.
Ostatnio czytałem gdzieś, że Thibaut jest niezadowolony w Chelsea :D
1
Bardzo chciałbym, żeby Marc poczekał jeszcze trochę a już niedługo zostanie bramkarzem Barcy na długo. Z drugiej strony strata młodego talentu przez to, że dziadek Bravo zagrał sezon życia to byłoby czyste frajerstwo. Jakoś RSSS nie chronił od worka bramek ze strony Barcy czy Realu. A i w swoim pierwszym klasyku dostał 3 od Realu (chociaż wtedy obrona jak i zespół zagrali jedną wielką kupę).
Zapewne Barca nie będzie chciała puścić Matsa i bardzo dobrze ale z niewolnika nie ma pracownika. Może jakieś wypożyczenie żeby się jeszcze oszlifował tak jak to robiła Chelsea z Thibautem.
A jak sprzedaż to tylko i wyłącznie za Coutinho. Coś za coś :D
0
0
Czemu nie może do nas trafić ? Jak tylko odejdzie gdzieś z Realu to zaraz możemy się po niego zgłosić. Ja od występów w Maladze widziałem go jako następca Andresa.
Kiedyś chciałem Ozila u nas teraz Isco.
4
Ciekawe czy Eleven pokaże.
10
Mnie się cały czas wydaje, że Ronaldo to słucha Popka :P
"Dobre Maroko zamyka oko, nie myśl o piłce gdy mówię FIFA" haha :D
0
Jeden tak, drugi nie. Tak czy siak nam nawet tak widocznych że szok nie gwizdają. CRYstianowi i tak mało chce 3.
4
Q*wa.... ale może przynajmniej Rafałek zostanie
0
A dzieki temu Rafałek poleci i może jeszcze ugrają coś w LM z kimś innym. Ja bym chciał żeby się skompromitowali w LM i wtedy huczne pożegnanie z Rafałkiem
0
Jak Real nie może to sędzia dopomoże. RSSS spokojnie powinno 2-0 prowadzić.
My się nie możemy doprosić nieraz o 1 karnego, który jest tak ewidentny że szok a Real znów dostaje karne na lewo i prawo a CRy7 już płacze o kolejne.
RSSS też powinno mieć w tym meczu karnego.
Chce oczywiście, żeby goście wygrali ale dzięki temu Rafałek poleci a chciałbym żeby został do LM i wtedy żeby się skompromitowali :)
2
Ostatnio dawałem post o nim. To jest młodzian a nie Munir i Sandro... Ten Gabigol to najbardziej dojrzały z tych młodzików Santosu. Nie popisuje się jak Neymar swego czasu. Ma nosa do goli, dobre piły kolegom rzuca.
0
Wiem chłopaki :D Myślałem, że dacie się nabrać :D
0
Sekretariat techniczny podobno nawet zawiesił rozmowy o wypożyczenie tego młodego no name'a z Brazylii ale tylko dlatego, że sobie pomylili Robertów :D Ten o którym zbierali raporty już od pół roku jest w Chelsea buhaha Braida i jego fuszera :D Ja nie wiem od czego ten gość jest w Barcy.
3
Oscara to może zdobyć tylko CRy7 :D
1
Z tym transferem Neya do Realu to tak oceniam na 50% :D Perez chce a Neymar nie :D
7
A o 12 w C+ Kamil Syprzak i będzie opowiadał o życiu i grze w Barcelonie. Wolę stokroć bardziej obejrzeć to niż Lewusia, który się uśmiecha do Realu.
0
Dobra, dobra dalej sobie brońcie kuternogi :) Jakoś potrafiliśmy mieć w składzie genialnych w ofensywie Iniestę i Xaviego i Busi potrafił za nich wyrobić w destrukcji a teraz nawet jak ma Ivana "nieGroźnego" potrafimy stracić głupie bramki.
Nawet mój ojciec pierwszy który był do bronienia Rakiticia już zaczął tracić nerwy do tego co gra. A apogeum złości było jakoś ostatnim razem gdy wycofując piłkę do tyłu (jak zawsze) podał tak genialnie, że oddał piłkę rywalowi.
1
Na Miralema już nie czas. Myślałem, że kupią go przed Rakiticiem ale tak się nie stało i oglądamy blondynkę (ja z bólem oczu) a Miralem niech zostanie we Włoszech bo obniżył loty.
I znów Barca i Real się interesują tym samym zawodnikiem ? Coś mi to przypomina... czemu panu się chcę zawsze wtedy kiedy mnie się chce ?
Tak samo było jakoś na jesień o tym młodziku z Chorwacji z Dynamo Coriciciu chyba pisaliśmy a teraz na dniach u Los Śmietanos się pojawiło, że też nagle się interesują. Śmiech
0
To jest młodzież a nie jakiś Sandro i Munir. Przypominam, że mamy opcję pierwokupu Gabigola a za niedługo pewnie się już nim ktoś zainteresuje. Miał być x2 Neymarem Santosu ale jednak nie popisuje się na każdym kroku i do tego od samego początku wydaje się, że już dojrzał szybciej niż inne młode talenty Santosu. Dobre wykończenie (czasem i nogę trzeba umieć dostawić co pokazywał Munir, że nie potrafi dobić do pustej bramki) i rzuca fajne piłki + strasznie podobają mi się te jego dośrodkowania zewnętrzną częścią stopy :D
6
Jak dla mnie świetny artykuł :D Uśmiałem się po przeczytaniu paru pewnych zdań :D
Tak wracając do tematu to czekamy, czekamy na obu panów. Ja szczególnie liczę na Ardę żeby pokazał Ivanowi miejsce na ławce a najlepiej na trybunach :)
W tekście było wspomniane, że Alves, Iniesta czy Roberto doznali "przebudzenia mocy" ale to wiadome, że czują oddech Turka i Hiszpana na plecach ale to tylko nam na dobre wyjdzie. Tylko pewna blondynka cały czas nic nie gra... ale może jest święcie przekonany, że ma pewne miejsce w składzie bo kiedyś tam strzelił gola w finale LM ale mam nadzieję, że reszta pomocników pokaże mu, że tak nie jest. Będzie Arda, wróci kiedyś Rafa a i pewnie pokusimy się o jakiś głośny transfer do pomocy.
0
Nie ma już Alexisa w zespole to Ney się trzyma teraz z Rafą.
2
Jak pomocnik z Lazio to tylko i wyłącznie Felipe Anderson. Ale moimi osobistymi marzeniami i tak pozostaną Cou z LFC, Eriksen z Totków i oczywiście Pogba.
2
A potem Adrian2010 wyłączył konsolę i poszedł spać :)
Roo powinien wrócić ale trenować do szkółki. Dziwię się, że jeszcze go nie zwerbowali jako trenera do spraw techniki użytkowej :D Bo ja widzę jak z La Masii wychodzą tacy magicy jak Sandro, Munir czy Gembau (nawet nie wiem czy dobrze napisałem) to ręce opadają.
1
I tak będzie siedział na ławie... chociaż każdy będzie dobry zamiast Ivana.
Ja dalej będę uważał, że do pomocy potrzeba nam kogoś innego kto ją ożywi i pomoc znów będzie czarować. Może tak będzie z duetem Turan - Iniesta
0
Wystarczy zobaczyć na archiwalne nagrania jaki poziom gry był w czasach Pelego. Teraz to by się nieraz zes*ał a nie sforsował obrony rywala.
Im starszy tym głupszy ehhh
3
Wesołych Świąt :)
12
"... gracze pokroju Ivana Rakiticia, Toniego Kroosa są na ogół postrzegani za lepszych" Buhaha śmiechłem.
1
Blattera zawiesili na kilka lat więc nie powinni wybrać natychmiast nowego prezydenta FIFA czy jak to jest ?