0

Nie tylko nie Man Utd. Nie chciałbym żeby zaczęli grać ładną piłkę. Niech kaleczą dalej.

0

Wiecie może dlaczego nie pokazują meczu Realu w CdR ? Wczoraj miał być a nie było, dziś także nie widzę :D

0

Co innego wygrywać 1:0 i zrobić jakiś głupi błąd przez który się remisuje ale zremisować (= przegrać) wygrany mecz to śmiech.

0

Penal ! penal !!!!!!!

6

Eh jak się patrzy na taki Real to aż jeszcze bardziej się żałuje tych 4 pkt na własne życzenie ! No dobra 1 pkt z Valencią nawet spoko bo mam nadzieję, że Nietoperki Real pokonają ale to co odwalili z Depor to śmiech.

0

Za odnowieniem jestem za bo pasowałoby poprawić np. niszczejącą elewacje itd ale ciągle czytam i słyszę, że w planach powiększenie + dach.

0

Chyba nie ma aż takiej grupy śmierci. Liczyłem, że takową stworzą Hiszpanie, Turcy, Czesi i Włosi no ale niestety.

0

Francja potrudzi się ze Szwajcarią i ma awans ehhh

0

Anglia Walia, Słowacja ale słąbe grupy albo Francja, Rumunia Albania buhaha

0

Ale dziwne to losowanie... czemu juz z góry są grupy ustalone ? Wiecie przecież to powinno być losowanie do której grupy trafi np Turcja a nie ze po kolei od A do E

3

Dali dupska koncertowo. Zamiast mieć 6 pkt przewagi to na wiosnę znów trzeba będzie wygrać z Atletico i Realem po drodze nie gubiąc pkt.

1

Brawo...

0

Jezus Maria ! Munir i wszystko jasne

0

Niestety skończyły się czas golead. Dawniej potrafiliśmy władować np. takiemu Rayo 7 w ostatnich czasach się męczymy, do tego się rzucało manitę Atletico na CN z Thibautem na bramce. Całe szczęście, że jeszcze jako tako wyniki z Realem zostały haha

3

Buhaha ale mnie coś takiego śmieszy :) Ktoś kto gra cały czas piach strzeli, zaasystuje i zaczyna się sraczka:

-Coś mówiliście hejterzy ?, Zawsze w niego wierzyłem ! itp... Haha

I tak nie zmienia to faktu, że nadal jest statystą.

15 mecz mecz Ivana w lidze dopiero 1 gol; 0, ZERO, Z-E-R-O asyst !!!! A statystyki czy zrobił jakikolwiek drybling to nawet nie chce mi się szukać.

0

Ale co tam Barto powiększy stadion....

8

Raczej beznadziejne z mniej beznadziejnymi :D

0

Jesteś tu 17 dni i już mnie znasz ? To miłe :)

0

Wszystko przez to,że otwarł wynik finału LM. Gdyby nie to, to cały czas dostawałby hejty. Fabregas za dobule-double w statystykach był hejtowany i wyzywany więc nie rozumiem bronienia gościa który robi za pachołek treningowy. Przecież nawet w grze w trójkątach go pomijają.

0

Jakby czuł oddech na plecach to by grał a cały czas kopie piach. Widocznie myśli, że ma dobrą pozycję aż się zdziwi. Fabregas za double-double w statystykach dostawał gwizdy. Cały czas czekamy na Ardę !

0

Słabiutko jak na razie. Dobrze, że Leo jeszcze ze stałych fragmentów potrafi błysnąć. Pomoc słabiutko cały czas mi się wydaje, że jest dziura na środku boiska. Występ Rakitić'ia nie zamierzam komentować a Iniesta raz chce napędzić akcję a raz próbuje asystować rywalowi :) Busi jak Busi niczym ośmiornica wszędzie wsadzi nogę :D

0

Ahh ta mordercza ławka rezerwowych :)

0

Z Pato może szału nie ma bo swój czas w Europie miał jakiś czas temu a teraz jakoś żadna marka go nie chciała ale jakoś wolę Pato niż Lavezziego, Negredo czy innych "doświadczonych" napastników. Z Nolito to jest inna sprawa. Oglądałem nie wiem ostatnio jakoś Celta vs Valencia chyba było i tak jak pod koniec meczu pokręcił x2 obrońców rywali na skrzydle przed polem karnym to jakaś magia po prostu. Ale on ma już 30 na karku dlatego ludzie aż tak o niego nie błagają. Gdyby był młodszy to pewnie co drugi post byłby żeby go kupić. No i nie wiadomo ile będzie miał tej formy.
Co do Pato to może wróci na odpowiednie tory ale zdecydowanie kwota za jego transfer jest za duża.

6

Kolejna asysta Deulofeu w BPL :D Co ten R. Martinez z nim porobił ? No chyba, że sam Geri zrozumiał, że na stylu Robbena daleko nie zajedzie.

0

Rakitić 7 ? Buhahahahahahaha ! Fabregas za mecze z asystą lub golem na koniec dostawał "bury" a koleś, który robi za pachołka treningowego dostaje najlepszą notę w pomocy ! Buhahahaha nie ma sensu zaglądać więcej do ocen :)

2

Z tym 4rsenalem to chyba żart, prawda ? :D

1

MSN a potem przepaść... ciekawe jak wyglądają asysty tej "zacnej" pomocy złożonej z Ivanem buhahaha

1

Jak myślicie ? Barca - PSG a Real - Gent ?? Chociaż chciałbym żebyśmy trafili na Arsenal. No i życzę Kryszczanu pobicia swojego rekordu goli w jednej edycji LM a za to Barcelonie historycznego obronienia trofeum LM być może znów po drodze złożonej z mistrzów swoich lig :)

PS. Co ja to miałem... ah już wiem jak wygląda sytuacja z tym rekordem goli w sezonie czy tam roku kalendarzowym ?? Ile brakuje nam do Realu Carlo i ile jeszcze spotkań zostało ?

0

Chelsea 2-0 no to wiadomo na kogo już trafimy dalej... a Real standardowo pewnie Gent dostanie jeżeli ci wejdą.

0

Rakitić parę fajnych zagrań, dryblingów ? Buhaha, Messi mu klepki odgrywa a ten do tej klepki nie potrafi dobiec i ją utrzymać... już wolę Sampera niż jego do pomocy. Niech wraca ten Arda jak najszybciej !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?