SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 to już powinny być a co najmniej 3. Manita była możliwa ale w jedną połowie nie wiem czy tak będzie
2
A Cou w Liverpoolu gol i asysta... niektórzy twierdzą że to za słaby pomocnik dla Barcy
5
Najsłabszy Real od lat ! Przecież ze 4 gole to już powinny być !
0
Chyba najsłabszy Real od lat. Przecież ze 4 gole już powinny być w 2 połowie !
Manita było możliwa ale chyba dogramy to do końca.
0
No włączył się Mathieu .... a Bravo nie wiem co on
0
Po co Rudy ? Ma Verminatora przecież
0
Ah Roberto po co tak mocno ? Lekko dziubnąć i piłka zawsze znajdzie siatke przy słupku
0
Dobrze, że mamy Roberto bo Rakitić widzę drugi sezon się nie może odnaleźć
0
Patrz Ivan i ucz się ! Przyjęcie, drybling do przodu i asysta a nie jakieś oddawanie piłki do tyłu ! Roberto dzieki !
0
Aj Real wystawił największe armaty. A myślałem, że Benzema jednak nie zagra ale co się dziwić jak to on ostatnio jest najgroźniejszy dla Barcy.
No i ta pomoc Kroos, Modrić, James dobrze, że jednak nie zdecydował się na 4 pomocników i Isco do tego bo w pomocy by nas zdominowali. No nic trzeba liczyć na Luisito i Neymara a w drugiej na Leo.
Ale Rakitić, który nie miał tak dużo czasu na leczenie gra a Leo nie
0
To jest właśnie to, że niby świetny bramkarz ale jak przyjdzie co do czego to i od nas i od Realu dostawał worek bramek. Nie twierdze, że to tylko jego wina bo obrona też potrafi dużo utrudnić sytuację ale jednak. Np. w tym pamiętnym 3:1 jakiś czas temu niewiele nam pomógł.
0
A to przepraszam, wydawało mi się, że cały czas był z kimś ex aequo. To życzę mu żeby był jedynym królem strzelców w koszulce FCB w tym sezonie o :D
0
Może nie pałam jakąś wielką sympatią do Lewusia i całą tą jego ostatnią otoczką ale życzę mu żeby w końcu chociaż raz został jedynym królem strzelców.
"Obamajang" ma szczęście bo grają pod niego a Lewuś się musi użerać z pewnym łysym Holendrem i Niemcem co dokłada cały czas nogę.
2
Ja dałem sobie spokój z tą Hamerykańską szmirą gdy na dobre skończyło się prawdziwe Lucha Libre w WWE czyli MR.619 i prawdziwy Sin Cara.
Teraz czasami oglądam Meksykański wrestling i Japońskie eventy połączone z Meksykańskimi.
1
Co się dziwisz, przecież według Lindy Łódź to miasto wymarłe, miasto meneli hehe :D
0
Kolejny powód dla niego by mógł odejść. Ale mam nadzieję, że zostanie i w końcu dostanie szansę. Masche nie jest młody a Pique wiecznie w formie nie jest.
Niestety ale to Barcelona sama go niszczy. Miał kiedyś świetny okres i zamiast wycisnąć z niego co się dało i zobaczyć co jest warto to jak wrócili już pozostali obrońcy to znów został skreślony.
0
Szczerze to z nim w składzie to jakbyśmy w 10 grali więc dla mnie żadna różnica. Nie daje nawet połowy tego co dawał w Sevilli. Tam chociaż jak mu nie szło to bił stałe fragmenty tak, że koledzy mogli zdobywać gole. A u nas co ? Jak nie celne dośrodkowanie to za lekko/mocno albo na taką pozycję, że trudno wygrać główkę.
Jak jeszcze jako tako grał w poprzednim sezonie tak teraz te jego podania do najbliższego kolegi i albo do tyłu i na boki mnie irytują. A miał być podobno takim wirtuozem. Ale co spodziewać się po gościu za 18 baniek gdy za najlepszych pomocników wołają ~100 mln.
Osobiście nie myślałem, że będę kiedyś pałał taką niechęcią do jakiegoś pomocnika Barcy.
Chcę jak najszybciej Ardy bo to w nim widzę utęskniony powrót pomocy która w końcu będzie pomagać tridente. Iniesta kolejny sezon bez jakiejś iskry jak dawniej, Rafa wiadomo a Roberto przeplata lepsze mecze słabymi.
Jedynie do Busiego nic nie mam. Dobrze, że jest :)
2
Mam nadzieję, że Puzi jeszcze myśli o Barcy :D
0
Kolega chyba nie zrozumiał o co mi chodzi albo jeszcze nie zna mojego zdania na temat Chorwackiej blondynki :)
0
Dzięki wielkie ! Teraz pasuje idealnie na tapetę nie tak jak wcześniej :D
1
Rakitić tam pół biedy jak mu się odnowi kontuzja ale stracić ponownie Leo to nie będzie ciekawie.
Ale wiecie wejdą a potem weź schodź i marnuj zmianę w tak ważnym meczu...
0
A to takiego zdania zawsze byłem. I było też sporo fajnych nazwisk to jak zwykle kombinowaliśmy jak koń pod górę. Najbardziej rozwalił mnie tekst Zubiego gdy twierdził, że wracający po kontuzji Puzi to nasz zimowy transfer swego czasu. Jak dla mnie szkoda było kasy za Mathieu, było dołożyć i kupić kogoś młodego i porządnego i ogrywac go z Bartrą. A jak co do czego by przyszło to wiadomo Pique + Masche ale zarząd wie swoje lepiej
2
Ludziska, Pique jaki jest każdy wie. Raz gra jak profesor by potem następnym razem się skompromitować ale kto do niego na klasyk ? Ja jestem za tym, żeby u jego boku wystąpił Verminator. Nie wiem czemu ale wierzę w niego. Kiedyś był najlepszym stoperem BPL a to coś znaczy. Teraz po tym jak wyleczył te kontuzje sztab twierdzi, że na treningach jest niesamowity.
Mathieu dla mnie jest słaby, Bartrę zmarnowaliśmy niestety (nie pamiętam kiedy to było ale miał taką passę kiedyś, że ratował nam tak dupę że szok, przebił nawet Pique ale potem przyszły takie wtopy jak 7up od Bayernu i to jak go Bale'tnica objechał) a Masche chociaż już któryś sezon gra na ŚO to nigdy mnie nie przekona do siebie na tej pozycji.
0
Ja od samego początku pisałem o tym, że na skrzydłach mogli grać Ney z Alexisem na szpicy Luis a za nimi Leo ale wtedy Barca utraciłaby jedno miejsce dla pomocnika więc większość hejtowała. Ale myślę, że Leo w pomocy to mógłby być dobry pomysł szczególnie, że nie możemy się szarpnąć na Pogbę a o Verattim możemy zapomnieć.
Ludzie pisali też za takie ustawienie byłoby zbyt ofensywne ale przecież Alexis tyrał również i w obronie nieraz.
1
Haha :D Benio mistrz :D
2
Sama fota świetna :D Też chyba sobie ją gdzieś ustawię.
Ale ja zawsze będę powtarzał, że do nich idealnie nadawałby się Alexis. Atak bajeczny na lata. Nie musielibyśmy szukać teraz nikogo. Przecież od początku wiadome było, że Munir i Sandro to piłkarze ciency jak siki węża :D
1
Szkoda tylko, że w pomocy ma ich wspierać podobno Rakitić (obaj z Messim w kadrze na mecz podobno) a nie Arda :/ F**k you UEFA !
A tak wgl strasznie nie podoba mi się ta fryzura Ney'a. Niech wraca kogut z Santosu ! :D
1
Tylko i wyłącznie swoje mieszkanko + browar + przekąska. Jeżeli jakieś mecze w miejscu publicznym to tylko z zamkniętą grupą... nie zamierzam oglądać meczu z przedstawicielami mlecznej strony.
1
Można wykupić Eleveny bez posiadania paczki kanałów Canal+ ale wtedy to wyjdzie ponad 15 zł/msc. Więc nie dość że masz tam jakiś podstawowy pakiet to jeszcze zabulisz za 2 dodatkowe kanały.
0
Czemu nie ale do tego potrzebujemy pomocy jak z tamtych lat ale to jest w tej chwili nierealne :/