11

Na świecie już transmisje w 4K a u nas Eleven dalej będzie udawał, że jak dodali HD do loga to znaczy, że puszczają obraz wysokiej jakości a guzik prawda. I jeszcze to beznadziejne komentowanie z jakiejś meliny bo studiem tego nie idzie nazwać. Eh jak można było udostępnić takiej firmie prawa do Ligi Hiszpańskiej. NC+ może święte nie jest ale co GD ze stadionu to ze stadionu. Były emocje.

8

Jaki pojedynek "drugich skrzypiec" skoro Neymar jest lepszy niż "dyrygent" Realu :D

1

Też mam takie głupie odczucia, że znów nam braknie skuteczności a Realowi nie ważne czy będą mieć 1,2 czy 3 szansę to im i tak wejdzie.
Zobaczymy. Najbardziej się martwię o naszą obronę żeby nie byli jak dzieci we mgle.
No i zobaczymy jaką taktykę zastosuje Benio. Mam nadzieję, że to będzie statyczny autobus bo wtedy jakieś gole na pewno wbijemy. Ale jeżeli będą aktywni i będą podwajać, potrajać to przy nie ukrywajmy słabej ofensywnie pomocy możemy cierpieć. Cała gra będzie się opierać na MSN tak jak tryplet z poprzedniego sezonu.

Pamiętam, że początki meczów z Realem Mou to było mega tempo, szybki atak Królewskich co często się kończyło bramką po zamieszaniu dla Realu ale potem to my wracaliśmy do kontrolowania przebiegu meczu.

0

A czy ja napisałem, że musi to być tylko 1 gol ? :D Może być i 5 ale przypieczętowujący zwycięstwo :D

1

Mam nadzieję, że Geri zdobędzie zwycięską bramkę na sam koniec i uciszy Bernabeu jak to swego czasu próbował robić Ronaldo.
Oby Geri dobrze się skoncentrował na tym meczu.

2

Oficjalnym Cule możesz zostać zawsze :D Zapisz się do jakiejś penyi czyli klubu kibica Barcelony. Gorzej jest jeżeli byś chciał zostać Socio :D

5

Pique jakiś czas temu:
„Oby nie gwizdano na mnie w kadrze, ale na Bernabéu jak najbardziej. Gwizdy na Bernabéu to symfonia dla moich uszu”.

Może nie zawsze uwielbiam jego postawę na boisku ale zawszę będę uwielbiał jego postawę jako antimadridista :D On powinien być kiedyś prezydentem Barcelony :)

0

Nie no na pewno czegoś tam potrzeba żeby mieć miejsce na platformie satelitarnej. Nie znam się na tym ale pozwolenia itd trzeba mieć. Przecież de facto prawa do La Ligi kupiło beIN ale że nie mogli wejść na polski rynek to udostępnili te prawa Eleven. Ale coś mi się zdaje, że za rok już wejdą i zgarną Ligę Angielską NC+.

0

Nie mogą stworzyć swojej TV bo nie mają miejsca na multipleksie czy jakoś tak jeżeli myślimy o tym samym. Ale powinni się postarać żeby być wszędzie (tak zapowiadali) ale na razie są na necie, NC+ i paru kablówkach a gdzie reszta miejsc ??

0

Ja gdy jeszcze grywałem w futsal miałem któreś tam Nike Mercurial. Świetne czucie piłki, dosyć cienka przyczepna podeszwa, w środku włożone taką imitacją skóry świetnej w dotyku i wytrzymały prawie 3 sezony jesienno-zimowe.

0

Nie, masz oferty tylko 12 msc. Wersja próbna była ostatnio na półtorej miesiąca czy jakoś tak. A teraz jeżeli chcesz wykupić to tylko na 12 msc (i co z tego, że np. umowa z NC+ Ci się kończy za 6 czy 10 msc) i jeżeli masz w ofercie Canal+ to możesz dokupić za 8 zł/msc a jeżeli nie masz Canal+ to wtedy za ponad 15 zł/msc.
Zawsze można kupić najniższy pakiet + te Eleveny ale wtedy nie masz LM wiadomo :/

Trzeba czekać aż wejdzie beIN i wykupi wszystko i zrobi telewizję tylko dla maniaków sportu a nie żeby płacić za pierdoły których i tak nie oglądasz.

2

Na stronie mlecznych artykuł o Pique - "Największy antimadridista naszych czasów".
Pierwszy raz co można tam cokolwiek sensownego przeczytać haha :D

1

Ostatnio nasz sztab szkoleniowy woli piłkarzy o bardziej drewnianej charakterystyce to czemu nie ?

0





Świetny pomocnik. Taki Cou z Liverpoolu tylko w lidze włoskiej. Strasznie podobnie grają obaj piłkarze.

0

Mają 48H na realizację oferty. Poczytaj na stronie to się dowiesz. U mnie ojciec wczoraj jednak pękł i dzwonił jakoś ok godziny 18. Całkiem wieczorem nie było jeszcze ale dzisiaj rano Eleveny już hulają. Na szczęście mecz obejrzę u rodziców nie w necie ale ja swoją współpracę z NC zakończyłem. Dopóki było samo C w nazwie nie miałem nic do nich a od czasu fuzji dzieje się coraz gorzej.

0

Jakby znów trzepali od góry do dołu toby ludzie narzekali. Co prawda trzeba jednak wzmocnić ochronę wszędzie bo nigdy nie wiadomo co komu do łba strzeli.

Gdzieś czytałem ale nie wiem o jaki to mecz chodziło i gdzie ale koleś wniósł race w kanapkach :D

2

Chuck. Kiedyś leciał na TVN, ostatnio jest na TVN7. Serial bardziej komediowo-sensacyjny o tym jak nerd przypadkowo zostaje najważniejszą osobą wywiadu USA :D

2

Nieograny prezentował się pewniej niż Mathieu i Bartra.

12

Wszyscy siebie warci... ale lepszy on niż Lahoz co strzela fochy, albo Mallenco co ma miękko na widok Ronaldo.
Ja to już ich wszystkich tylko z wyglądu poznaje. Te wszystkie nazwiska mi się mieszają. Ale jak widzę twarz sędziego to przypominają mi się wszystkie ważne mecze z jego udziałem, wszystkie kontrowersje ale i prezenty :P

1

Ja także darzę obu wielką sympatią :) Szkoda jedynie, że forma młodszego nie została na mundialu. Ale przynajmniej ciągle poza kadrą z powodów medycznych :D

1

W sensie płaczka młodszego czy starszego ? :D

15



Jednak będzie z niego godny następca Grzmota CR7.

5

Nic nowego :) Piłkarz kompletny: 1 nur, 2 karny, 3 solowa cieszynka :) No po prostu maszyna !

1

I smażony bekon :D

0

Spokojnie Benzema się już tym zajmuje... załatwi ugodę :)

0

No dzisiaj miało być, we wtorek.

1

No jeden z zamachowców podobno też miał bilet na mecz Francja - Niemcy ale został zdemaskowany na bramkach, że posiada pas szahida i zdetonował się uciekając. Plan mieli taki, że jeden wejdzie z biletem i detonuje się na trybunach a x2 miało czekać na bramkach i zdetonować się jak ludzie w panice będą uciekać ze stadionu. Całe szczęście, że im nie "wypalił" ten plan.

1

Ludziska, oglądałem ostatnio film o Ronaldo (beka cały czas, nie widziałem większego narcyza niż on) ale pamiętam, że jakiś czas temu były trailery filmu o historii Leo. Wiecie gdzie można znaleźć ten film ? I czy wgl wyszedł ?

0

A ja się zastanawiam dlaczego nie możemy wypożyczyć Nolito z opcją wykupienia bo połowie sezonu. Zarząd mógłby coś odpalić Celcie przy wypożyczeniu jako takie dżentelmeńskie zawarcie umowy że po prostu po tej połowie zapłacimy im resztę którą żądają czyli chyba 18 mln. Chociaż tak czy siak żeby nas nie było stać na zawodnika którego chcemy ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?