0

Modrić również fan Barcy, nawet na wakacje do Barcelony przylatywał i pokazywał się w koszulce z nr 14 :D

3

Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi :)

0

Komentarz usunięty

16

Komentarz usunięty

2

Jpdl nawet swojaki sobie strzelają. Przecież tym meczem powinna się zająć prokuratura. A bukmacherzy niech lepiej wycofają zakłady.

0

Jeszcze jedna jpdl.... życzę mu zdobycia Pichichi ale w zamian Barcelonie kolejnego trypletu.

1

Ey on serio ma 16 lat ? Ja myślałem, że przekroczył już pełnoletniość

0

Komentarz usunięty

0

Po co szukać napastników/skrzydłowych skoro wróci Halil, Rafa i jeszcze chcą powrotu Suareza ? Niech lepiej zadbają o pomoc bo Xaviego nikim jeszcze nie zastąpiliśmy a już niedługo będziemy cierpieć na brak Andresa. A jak wygląda pomoc bez niego chyba każdy widział.
No i przydałby sie młody partner na stopera z Pique skoro nie dali szansy Bartrze (który według mnie miał taki jeden okres że sam ciągnął naszą obronę ale później coś się stało i jest jak jest.)

3

Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: dziś powrót "Króla" ! ... ogórków :D haha

0

Już dawno Paul powinien u nas być. Najlepiej z Dybalą w pakiecie.
Czekam kiedy kupimy jakiegoś cracka do pomocy, który raz na dobre wywali Ivana na ławkę albo wgl z klubu (tak sr*m na wasze "równoważenie").

0

Oj przydałby się nam kiedyś taki duecik. A można było ich wyciągnąć wcześniej i taniej. Teraz Juve sobie krzyknie za każdego po 100 baksów.
Dodam, że Dybala to chyba ulubiony młody piłkarz Leo.

0

Obaj dobrzy gracze ale czy w Barcy potrafiliby grać na miarę swoich umiejętności ? Rakitić dalej nie gra jak w Sevilli, Arda był nazywany Tureckim Messim a u nas jak na razie się nie wychyla ale ma czas na aklimatyzację.

0

Przecież podczas całej pierwszej połowy grabił sobie na czerwoną. Dla mnie powinien wylecieć po x2 żółtkach ale na koniec dostał od razu czerwo. Ileż można było chamsko faulować Leo i mu dokuczać. To było widać, że poluje na Messiego a sam Leo po każdym faulu śmiał się w stronę F. Luisa.

0

A po meczu na stronach realu będzie pewien japoński (?) rytuał przed monitorem ku czci wielkiego "Króla" ogórków :D

2

A wszystko nakręci Benzema :D

4

Przy obecnej sytuacji tak bolą te straty pkt z Valencią, E(As)spanyolem i Deportivo :D Przewaga mogła być miażdżąca :D

2

To co dzisiaj o 20:30 długo wyczekiwany powrót "Króla" ogórkowej ?

0

Jak dla mnie na razie szału nie ma. We Włoszech grywał lepiej ale nie zapominajmy, że to jego pierwszy sezon w Realu. Mam nadzieję, że u Los Śmietanos nie odpali i pójdzie do innego klubu.

0

Jak dla mnie całą 1 połowę prosił się o kartki :D Jak dla mnie powinien dostać x2 żółte ale wyszło, że dostał czerwoną na koniec połowy haha :D

0

A jak z resztą co ostatnio chorowała ? Busi zagrał z Bilbao a Arda i Iniesta ?

5

Buhaha idź spać :)

0

Luis spóźniony z tymi podaniami "fest" haha który to już raz podaje na pamięć a kolegi z zespoły akurat już nie ma w tym miejscu.

0

"Momentalnie podać ją do przodu" ? Co ty bierzesz ? Bo ja widzę ciągłe podania do tyłu albo właśnie do boku do najbliższego kolegi....

0

Hahah wiedziałem, że ktoś napisze o tej bramce. Szkoda, że to nie ktoś inny strzelił tego gola nie mielibyście nic na jego obronę. Ale już nie długo. Fabregas zaliczał w lidze double-double w asystach i golach a gwizdali na niego ciekawe co na to socios jak zobaczą, że po tylu meczach La Ligi Ivan nie ma nawet asysty !

1

Masche ! Nawet on ma lepszy dribling niz Rakitić buhahah

0

Co odwala dziś Luisowi ? Nie chce zagrać w następnym meczu CdR ? Mało mu kar ?

3

Do nikogo Rakitić, do nikogo ! Jpdl jeden z najsłabszych pomocników jakich oglądam w Barcelonie. Ehh te piękne czasy Xavi - Busi - Iniesta... takie trio magików w pomocy już nigdy nie będzie.

0

Buhaha za jedno zagranie ? On co chwila pokazuje, że brak mu techniki i zmysłu do gry kombinacyjnej. Ileż razy Messi chciał pograć z nim klepą to albo coś spieprzył Ivan albo nie doczłapał do piłki zwrotnej.
Mam nadzieję że w lecie kupimy jakiegoś cracka do pomocy, który na dobre posadzi Chorwata na ławce

3

Klepu, klepu, Leo, Ney magia i oczywiście jak zawsze sPEDROlił wszystko Rakitić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?