SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modrić również fan Barcy, nawet na wakacje do Barcelony przylatywał i pokazywał się w koszulce z nr 14 :D
3
Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi :)
0
Komentarz usunięty
16
Komentarz usunięty
2
Jpdl nawet swojaki sobie strzelają. Przecież tym meczem powinna się zająć prokuratura. A bukmacherzy niech lepiej wycofają zakłady.
0
Jeszcze jedna jpdl.... życzę mu zdobycia Pichichi ale w zamian Barcelonie kolejnego trypletu.
1
Ey on serio ma 16 lat ? Ja myślałem, że przekroczył już pełnoletniość
0
Komentarz usunięty
0
Po co szukać napastników/skrzydłowych skoro wróci Halil, Rafa i jeszcze chcą powrotu Suareza ? Niech lepiej zadbają o pomoc bo Xaviego nikim jeszcze nie zastąpiliśmy a już niedługo będziemy cierpieć na brak Andresa. A jak wygląda pomoc bez niego chyba każdy widział.
No i przydałby sie młody partner na stopera z Pique skoro nie dali szansy Bartrze (który według mnie miał taki jeden okres że sam ciągnął naszą obronę ale później coś się stało i jest jak jest.)
3
Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: dziś powrót "Króla" ! ... ogórków :D haha
0
Już dawno Paul powinien u nas być. Najlepiej z Dybalą w pakiecie.
Czekam kiedy kupimy jakiegoś cracka do pomocy, który raz na dobre wywali Ivana na ławkę albo wgl z klubu (tak sr*m na wasze "równoważenie").
0
Oj przydałby się nam kiedyś taki duecik. A można było ich wyciągnąć wcześniej i taniej. Teraz Juve sobie krzyknie za każdego po 100 baksów.
Dodam, że Dybala to chyba ulubiony młody piłkarz Leo.
0
Obaj dobrzy gracze ale czy w Barcy potrafiliby grać na miarę swoich umiejętności ? Rakitić dalej nie gra jak w Sevilli, Arda był nazywany Tureckim Messim a u nas jak na razie się nie wychyla ale ma czas na aklimatyzację.
0
Przecież podczas całej pierwszej połowy grabił sobie na czerwoną. Dla mnie powinien wylecieć po x2 żółtkach ale na koniec dostał od razu czerwo. Ileż można było chamsko faulować Leo i mu dokuczać. To było widać, że poluje na Messiego a sam Leo po każdym faulu śmiał się w stronę F. Luisa.
0
A po meczu na stronach realu będzie pewien japoński (?) rytuał przed monitorem ku czci wielkiego "Króla" ogórków :D
2
A wszystko nakręci Benzema :D
4
Przy obecnej sytuacji tak bolą te straty pkt z Valencią, E(As)spanyolem i Deportivo :D Przewaga mogła być miażdżąca :D
2
To co dzisiaj o 20:30 długo wyczekiwany powrót "Króla" ogórkowej ?
0
Jak dla mnie na razie szału nie ma. We Włoszech grywał lepiej ale nie zapominajmy, że to jego pierwszy sezon w Realu. Mam nadzieję, że u Los Śmietanos nie odpali i pójdzie do innego klubu.
0
Jak dla mnie całą 1 połowę prosił się o kartki :D Jak dla mnie powinien dostać x2 żółte ale wyszło, że dostał czerwoną na koniec połowy haha :D
0
A jak z resztą co ostatnio chorowała ? Busi zagrał z Bilbao a Arda i Iniesta ?
5
Buhaha idź spać :)
0
Luis spóźniony z tymi podaniami "fest" haha który to już raz podaje na pamięć a kolegi z zespoły akurat już nie ma w tym miejscu.
0
"Momentalnie podać ją do przodu" ? Co ty bierzesz ? Bo ja widzę ciągłe podania do tyłu albo właśnie do boku do najbliższego kolegi....
0
Hahah wiedziałem, że ktoś napisze o tej bramce. Szkoda, że to nie ktoś inny strzelił tego gola nie mielibyście nic na jego obronę. Ale już nie długo. Fabregas zaliczał w lidze double-double w asystach i golach a gwizdali na niego ciekawe co na to socios jak zobaczą, że po tylu meczach La Ligi Ivan nie ma nawet asysty !
1
Masche ! Nawet on ma lepszy dribling niz Rakitić buhahah
0
Co odwala dziś Luisowi ? Nie chce zagrać w następnym meczu CdR ? Mało mu kar ?
3
Do nikogo Rakitić, do nikogo ! Jpdl jeden z najsłabszych pomocników jakich oglądam w Barcelonie. Ehh te piękne czasy Xavi - Busi - Iniesta... takie trio magików w pomocy już nigdy nie będzie.
0
Buhaha za jedno zagranie ? On co chwila pokazuje, że brak mu techniki i zmysłu do gry kombinacyjnej. Ileż razy Messi chciał pograć z nim klepą to albo coś spieprzył Ivan albo nie doczłapał do piłki zwrotnej.
Mam nadzieję że w lecie kupimy jakiegoś cracka do pomocy, który na dobre posadzi Chorwata na ławce
3
Klepu, klepu, Leo, Ney magia i oczywiście jak zawsze sPEDROlił wszystko Rakitić.