13

Zremisować tyle meczy na Euro i być w półfinale. Portugalia jak Real w ubiegłej LM...

8

Coś mi się wydaje, że nie wytrzymamy dogrywki. Portugalia to nie Szwajcaria. W końcu mogą wcisnąć :/ A można było ugrać na 2:0 w pierwszej połowie.
I ten cholerny rykoszet Krychy.

2

Ostatnie ostrzeżenie, zaraz Portugalia wciśnie tego najważniejszego gola.

Wgl nie gramy środkiem. Całkiem wyłączeni. A gra skrzydłami nic nam nie daje.
Wystarczyło raz zagrać przez środek i już tworzyła się nam jakaś sytuacja.

3

Jak oni mogli go przepuścić ? Było ich tam 4...

0

Nie wiem jak wy ale ja z obecnej Portugalii to najlepiej znam tylko Ronaldo, Naniego, Pepe i tego Sancheza bo go Bayern kupił haha

Ale co poklepali Polacy przy tej okazji Grosika to coś pięknego.

2

TRAGEDIA !

U mnie na zawsze w sercu cały czarny komplet, z żółtą "9" Alexisa na plecach.

1

Jak trwoga to do Boga. Myślę, że jak Argentyna przejdzie eliminacje (bez Leo oczywiście) do MŚ 2018 ( w Rosji ??) to myślę, że na samym turnieju Messi zagra.

0

Za darmo ? Bo aktywował jedną z klauzul w umowie o możliwym odejściu z klubu ?

0

Kiedyś, kiedyś były ploty o nim ale w końcu go nie kupiliśmy.

0

Nie ma mowy żebyśmy sprzedali Aleixa ! Przecież to będzie idealny następca Alvesa. Do przodu robi tyle samo wiatru, jest szybki, świetnie nieraz uruchamiał Pistolero. Musi tylko poprawić się w obronie i myślę, że dlatego w poprzednim sezonie mało grał ale Lucho kazał mu trenować ten element. Może nawet sam Dani mu pomagał.

Szczerze nie wyobrażam sobie Roberto na PO. Chciałbym żeby Roberto rozwijał się w pomocy.

1

I pomyśleć, że mógłby mieć już Mistrzostwo Świata i x2 razy CA... i wtedy nikt nie podważyłby jego pozycji na piedestale najlepszego piłkarza jaki kiedykolwiek grał.

Eh tak mi szkoda Leo. Może w to nie wierzę ale Maradona mógłby ściągnąć tą klątwę z Argentyny. Leo i tak go pobił w osiągnięciach klubowych.
No chyba, że te finały to nie przypadek i po prostu "karma" po Maradonie wraca i dopadła finały z Leo w składzie.

0

Kuźwa usnęło mi się a miałem finał oglądać. Co tam się wgl odwala ? 2 czerwone w 1 połowie ??
Jak gra Leo ?

1

No Polacy sędziować pod Słowian a nie szwabów !

3

Tak samo jak nie bierze ciężaru gry na siebie w klubie tak samo i w reprezentacji dlatego nie potrafili wygrać z cienką Portugalią. Znów więcej do gadania ma przed dziennikarzami a nie na boisku. Biedni Youtuberzy zajmujący się piłką. Nie mają nawet z czego zrobić kompilacji o Ivanie :P



Eh kiedyś pomoc Barcy to była pomoc. A teraz jak widzę Rakiticia i Turana to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

1

Przecież Barca to mistrzowie w przepłacaniu. Nawet na najwyższych szczeblach :P Który to już rok (2 ?) płacimy dziadkowi Braidzie sowitą emeryturkę za nic ??

4

AS: Kevin Gameiro bliski transferu do Barcelony za 40 milionów euro
via @J_Krecidlo

Buhaha zmiennik za 40 baksów. Za tyle toby można Lacazette'a wyciągnąć.

0

Tak, tylko że z nim w pomocy nie ma ani krzty magii (jak nie ma Iniesty oczywiście).


Tak porównuje Ivana do Paula bo jak pisano pogłoski o transferze Pogby to najczęściej było właśnie takie porównanie.

0

Możecie mówić o Pogbie co chcecie ale wyszkolenia technicznego nikt mu nie odmówi. W każdym jego ruchu czuć magię a jak patrzę na Ivana to widzę tylko "zakład stolarski".

5

Szkoda tej pustej bramki Milika i szkoda, że nie upilnowali Shaqiriego przy tej przewrotce :(

1

Boże co ten Milik... to się wypromował na Euro. No przeszedł samego siebie. Bramka była pusta. Wystarczyło lekko uderzyć byle w światło bramki.

11

Barca wyszukuje, Real kupuje... od zawsze na zawsze.

0

"nie ma żadnych szans na jego transfer do Realu" ale bonusowa kaska od PSG za podpis kusi tatuśka prawda ?

0

Co decydowało o tym kto wychodzi z 3 miejsca ? 4 zespoły miały po 3 pkt i czemu Portugalia wyszła ?

2

Po tego już dzwoni Perez :D

0

Buhaha jeszcze gorszy wybór niż Gamiero i Nolito... Boże do czego to doszło, że Barce łączą nawet w plotkach z tak słabymi zawodnikami.

0

Ehh nie mogłem oglądać dzisiejszych meczy ale wiedziałem, że Węgry dadzą pupy... Nie mówicie nawet, że Portugalia ma jeszcze szanse na awans...

1

Bodaj w tv słyszałem dzisiaj porównanie Polski do Grecji w 2004 :P

0

Hiszpania haha :D

1

Niech się odczepią od Neya :P

Tu znów informacja że być może Emery a ja już widuje informacje ze Emery pewny i że bierze ze sobą Krychowiaka.

3

Szkoda, że na boisku nie jest tak wygadany. U mnie ma ostatni sezon. Jak dalej nie zacznie grać do przodu tak jak w Sevilli to może spadać gdziekolwiek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?