SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech zaczną obserwować tego 14-latka z Celticu co grywa w drużynie U-20.
W wieku 5 lat jego rówieśnicy nie potrafili kontrolować piłki a on podbijał piłkę i bardzo dobrze ją przyjmował.
Trzeba znaleźć następcę Leo. Widzicie jak to bez niego wygląda.
0
Braida obserwuje wszystkich a nie robi nic... Jakby tylko on odpowiadał za transfery tobyśmy wyglądali kadrowo jak Milan... 30+ haha :D
Do dziś wspominam tą genialną ekspedycje pana Braidy i ziomeczków do Turynu, zjedzenia kolacyjki i zbłaźnieniu się na rozmowach o Pogbie. Za co oni im ..... płacą ?
Niech się lepiej zainteresują tym 14 latkiem z Celticu co jest o nim ostatnio głośno i grywa już przeciwko chłopakom z U-20...
2
Coś się zepsuło bo machina nie działa. Jak dla mnie znów nie potrafimy grać przeciwko autobus... Ostatnio jeden z beniaminków wystawił 5 obrońców a reszta drużyny stała razem z nimi w 16-nastce. Swoją drogą dochodzą mecze z brakiem koncentracji lub na stojącą albo "aaa strzeliliśmy bramkę czy 2 to można odpuścić".
Barca trypletu Lucho była świetna w każdym detalu. Graliśmy tiki takę, graliśmy z kontry ( załatwiając nawet Real własną bronią), jak trzeba było to oddawaliśmy pole gry i czekaliśmy co zrobi przeciwniki (pamiętam jeden taki mecz ze średnią drużyną która miała więcej posiadania od nas), potrafiliśmy zdobyć gola głową ze stałych fragmentów, wrzutek i rożnych (pamiętam jak nawet Leoś miał chyba ze x2 gole głową po rożnych).
A teraz coś się zepsuło i szczerze od dłuższego czasu wydaje mi się, że oglądam Barcę "Taty" Martino.
Według mnie problem tkwi w pomocy. MSN wiecznie nam meczów nie wygra. Przydałby się jakiś czarodziej do pomocy, który potrafiłby przedryblować paru gości i chociaż raz czy dwa podać piłkę jak na tacy któremuś z MSN... A tak Ci sami biedni z przodu co narobią jak przeciwnik stoi w 16 albo idealnie gra na wyprzedzenie ?
Niech Rakitić sobie dalej "równoważy" a nasza gra dalej będzie beznadziejna w pomocy. Iniesta czaruje już tylko raz na czas. A nowe nabytki.... może coś z Suareza będzie i Rafał wskoczy na jeszcze wyższy poziom ale Gomes jest tak samo beznadziejny technicznie i w dryblingu jak Rakitić a to dobrze nie wróży.
1
Kompromitacja... nawet jak odrobią te 3 bramki to i tak remis... jak odrobią :(
Ehh czekałem na ten mecz ale chyba idę spać.
0
Tak myślałem... patrzyłem tylko na livescore i widzę x2 przestrzelone to myślę oho pewnie Alvis... No tak po co go było brać... "bramkarz" z Ajaxu niby lepszy
0
Pytanie... 2 karne Atletico to Alves wybronił czy jak ?
1
Nie tylko ty tak myślisz...
0
I sobie Legiunia pooglądała Ronaldo w akcji :)
W sumie różnicy nie będzie bo po dwucyfrówce byłaby właśnie cisza jak na pustym stadionie.
Współczuję tylko tym co dokupili od kogoś bilet po dużo droższej cenie :/ Piękna pamiątka...
0
W tej chwili to i BvB i Real do pyknięcia na luzie przez Barcę :)
Obie drużyny takie dziury zostawiają ale chyba chcą iść na wymianę ciosów. Wybra skuteczniejszy. Ronaldo niestety przyfarcił.
1
Ale bez nich by było dużo mniej :) Nie licząc np. niesłusznych karnych po symulkach czy coś.
Jak pobije 100 przed Leo a zrobi to z legiunią to będę smutny :(
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
12
i x3 ZP !!!
2
Okładka będzie coś w stylu "Wcionsz lideszy" i Barca pokonuje akurat słabe tego dnia Gijon bo jakby przyjechał Real to by spięli dupska.
0
Ostatnio zszedł Bale w 70 i był niezadowolony bo przecież Floro obiecał, że będzie główną postacią drużyny a tymczasem beznadziejny Cris ale z x3 ZP rozegrał cały mecz. Więc teraz Zizi zmienił Krystiana.
1
Tak się zastanawiałem właśnie dlaczego pozbyli się Araujo z Barcy B... z tego co pamiętam o ile dobrze to coś tam kopał w tych rezerwach.
1
Podziękowania dla Las Palmas :) Oczywiście szkoda, że nie wygrali ale zawsze coś :D
Aż żal tego remisu z Atletico... żeby jeszcze materace gola jakoś porządnie strzeliły to ok ale po kuźwa takim "farfoclu"...
0
A ja uwielbiam taki styl gry i chcę jeszcze więcej tego jak Ney i Leo mijają przeciwników jak tyczki.
I chociażby mieli robić triki w miejscu to chcę to oglądać niż np oglądać upadanie w polu karnym pięknego umięśnionego piłkarza albo patrzyć jak niektórzy swoją techniką zabijają się o własne nogi (niestety jest taki jeden w Barcy na pomocy :/ ).
A wszelcy inni, którzy mówią że Neymar ośmiesza po prostu zazdroszczą i nic więcej. To co można by powiedzieć o R10 ? Toż to w tych czasach byłby boiskowym bandytą...
0
MAtS - Dryblingi: 1 :) ...still better than Rakitić :D
2
I za co wgl ?? Skoro on jednego rywala przedryblować nie może :D
0
Nie oglądam tej kupy... Jest jakakolwiek szansa na remis czy nie bardzo ??
1
Szkoda mi Isco :D Siedzi na ławie bo gwiazdeczka za 80 mln musi grać. Źle wybrał chłopaczyna.
1
Takie dwa pytania...
Jaki zespół stracił najwięcej goli w fazie grupowej LM ? I czy Legia ma szansę pobić ten rekord ( :D ) ?
0
Właśnie teraz patrzę na wyniki i oczom nie wierzę :D Feyenoord wygrał z drużyną wielkiego Mou ? :D
0
Dopiero Leo pobijał rekord Raula... nie zdzierżę jak Ronaldo pierwszy pobije 100 bramek :/
2
Szkoda, że nie byli tacy w zeszłosezonowym półfinale...
0
I oczywiście humor musiał zostać zepsuty na koniec... Fuks Madrid...
Ale w tym roku nie ugrają. City nie będzie dzieckiem do bicia, Carlo trenuje Bayern, Atletico jak zawsze wiadomo, mocne Juve, może coś w końcu PSG pokaże no i oczywiście Barca.
Nie ma szans żeby to obronili.
0
Sporting ładnie gra ale co z tego jak dalej remisują... Realowi wystarczy jeden fuks.
1
Eurowpie**ol potwierdzony... Najpierw narobili siary racami teraz zbłaźnią się ze średnią Borussią :)
2
Zdecydował się zniknąć :)
O ile jeszcze tą LM przeboleję tak ME dla Portugalii nigdy... przecież to jest kuźwa nie możliwe... gdyby nie te zmiany przepisów z 3 miejscami... i tyle remisów i wygrać Euro. KPINY
0
"Ale to Alaba jest najlepszy we fifce !!1! " :D Ksycom gimbusy :)