SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe :D Teściowa ma ale Cyfrowy Polsat :D
2
No niestety straciłem panowanie przed tv na rzecz płci pięknej, ale chłopaki z Vigo sercem jestem z wami ! :)
4
Karny zarezerwowany tylko dla Grzmota ! Nie dla Celty kiełbasa :) Ale najlepsze jest to, że to tylko dla Leo powtarzają karnego :)
0
Wystarczy chwilę pobyć z Ronaldo i James'em i od razu czujesz się gwiazdą :) Jak dobrze, że Luis i Neymar boją się Leo :D
0
W sumie to masz rację bo od meczu z City co doznał kontuzji stopy cały czas mi się wydaje, że nie gra na 100% swoich możliwości..
0
Boooring :D
3
Thiago do meczu z nami może się jeszcze połamać więc poczekajmy z dyskusją do meczu :) Ja mam ciągle nadzieję, że w końcu odpali Ivan ale z każdym meczem coraz bardziej się zawodzę :(
0
Jaki przykład sezonowca ? Z wypowiedzi kolegi wywnioskowałem, że się coś zmieniło w wyłonieniu mistrza dlatego pytam...
0
Też mam taką nadzieję. W sumie lepsza Barcelona dla Atletico niż rywal zza miedzy, który wygrywa mistrzostwo.
2
Komentarz usunięty
0
Miejmy nadzieję bo Sevilla na SP zawsze przed Realem rozkładała nogi niestety :/
3
Dzięki już mi odpisali ale jeszcze raz dzięki :)
0
Boooring :D
0
Oby, oby panie :)
0
Dzięki za info koledzy :)
0
Ta i Atletico prawie na sam koniec a remis z nimi nic nam nie da :(
0
A jak wygląda pojedynek Messi vs Ronaldo na gole ? Bo przestałem liczyć po tym jak Granada dała Grzmotowi sobie nastrzelać do pustej bramki.
0
Miałem to samo napisać... miał samograja w postaci Barcy a teraz poszedł na łatwiznę do Bayernu bo oni pół Niemiec (BvB) wykupili byle im nikt mistrzostwa nie mógł odebrać co rok. Mam nadzieję, że im się zrewanżujemy bo Bayern to 2 po Realu klub którego nie trawię.
2
Szkoda tylko, że z Barceloną na ten remis liczą gdy się zamurują a z Realem zaraz chce im się grać otwartą piłkę i jeszcze zostawiają dziury na kilometr
0
To bilans goli już się nie liczy ? Jak to jest teraz ? Bezpośrednie mecze pomiędzy drużynami ?
0
Przechwalają bo wiedzą, że jak nie wtopią to będziemy musieli wygrać albo conajwyżej zremisować z Atletico...
0
O boże James.... nie Celta.... proszę... tylko się nie wypinajcie jak Malaga czy Espanyol przed Realem...
0
Ja słyszałem, że powiedział iż jedna noga Hazarda jest warta 100 mln bo jest jeszcze młody. A taki Real by musiał jeszcze do tego dorzucić któregoś ze swoich najlepszych zawodników. Także Hazard zostanie w Chelsea a Perez nie będzie miał kim zastąpić Ronaldo. W sumie my też nikim Leo nie zastąpimy
1
Wróci dopiero po sezonie 2015/16. A jeżeli chcielibyśmy żeby wrócił wcześniej to musielibyśmy im zapłacić.
0
I Celta i Sevilla im się wypnie... na co wy liczycie.. tylko nam wszyscy chcą odbierać pkt. Malaga jak grała z nami to wszyscy zmotywowani na 200%, podwojone krycie, zero luk... a w meczu z Realem Malaga zostawiała takie dziury, że głowa mała i nagle zechciało im się grać otwartą piłkę z madrytem
0
My też mogliśmy mieć już praktycznie mistrza to musieliśmy się potknąć w Sevilli :(
0
Ehh my chcemy żeby Juve pokonało Real a tymczasem oni przegrywają na własnym podwórku.... Trzeba się zmotywować na Bayern i awansować do finału LM żeby nie pozwolić Realowi obronić trofeum
3
Właśnie zastanawiam się nad tym. Bo to będzie przedostatnia kolejka ... w poprzednim sezonie do końca walczyli o mistrzostwo a w tym sezonie walczą już tylko o to żeby zachować 3 miejsce dające bezpośredni awans do LM. Na razie im się to udało i są 3 z paropunktową przewagą nad Valencią ale kto wie. Ja mam nadzieję, że jak zapewnią sobie 3 miejsce to nie sprawią nam kłopotu byśmy wygrali mistrza. Ja na ich miejscu na pewno tak bym postąpił i wolał by to Barca wygrała mistrzostwo a nie odwieczny rywal zza miedzy. Mimo wszystko Barca musi przygotować się na ciężki mecz. Tak jak pisałem gdybyśmy wygrali wtedy z Sevilla a nie sfrajerzyli to dzisiaj piliby już szampany a tak będzie nerwówka do końca.
0
Nie rozstrzyga bo macie jeszcze mecz z Atletico... ale wystarczyło wygrać z Sevillą i moglibyśmy już otwierać szampany a tak trzeba jeszcze pokonać Atletico.
2
https://x.com/J_Krecidlo/status/592058319487016960
I tyle w temacie tego sędziego ...