3

Nie wiem jak u was ale ja mam wrażenie, że w koszulce LFC wyglądał dużo bardziej smuklej i był chudszy. Pewnie podczas kary za dużo czasu spędzał na siłce i wyrobił za dużo mięśni. Oby podczas przerwy wakacyjnej i presezonu rzucił nieco kg.

To samo uczucie miałem jeszcze jakiś czas temu względem Leo. Widać było że przypakował i wydawał się wolniejszy niż jeszcze parę sezonów temu a utwierdził mnie w tym fakt, że podczas jednego z GD które przegraliśmy nawet Pepe potrafił go dogonić i odebrać piłkę.

0

"Skuteczność napastników jedyną nadzieją Barçy" nie ma się co dziwić skoro pomoc w naszym klubie nie istnieje (może poza wyjątkiem Xaviego ale nikt nie wie czy zostanie),

0

Można powiedzieć, że Andrzej potrzebuje maść na ból d*py :D

0

https://mega.co.nz/#!kcc0STqJ!SB5OhlI94wSwwkCRGs5I5BmVJcxzGGmlqMi-S8vHMZA

I kliknij tam "pobierz na swój komputer"

0

Nie komentuje ? Wydawało mi się, że kiedyś był jakiś skrót meczu LM z jego komentarzem... no to wielka szkoda :( Pewnie by oszalał po tych x2 golach Luisa...

0

Bramki z komentarzem RAC1 już pobrałem ale wie ktoś gdzie można znaleźć wczorajsze bramki z komentarzem Hudsona ?

0

Najpierw musi zdobyć 4 :)

0

Wiadome :D Bo z nimi CR11 strzelił manitę więc trzeba się dowartościować :D Szkoda, że w meczu z Atletico potrafił tylko machać łapkami :D

1

Zacznie się powoli... ja się dziwię, że drużyny Bundesligi nie zaczęły stosować takiej taktyki jak praktycznie cała Europa na Barce :D Ale jeszcze niedługo Pep będzie miał w Monachium ciepełko... potem się zacznie fala krytyki. FCB Juppa to był walec a FCB Pepa to marna kopia Barcelony. Bardzo chciałbym żebyśmy na nich trafili w LM i zrewanżowali się za sławnego 7up'a

1

No niestety meczem z Sevillą sobie nieco utrudnili sprawę :D Ale Real też tam pojedzie :D Chyba, że wtedy Sevilla nadstawi im tyłka....

0

Te podania do przodu to jak mu ktoś stał przed samym nosem... zero kreatywności i pomysłu. Podaje tylko do najbliżej ustawionego kolegi i bez ryzyka bo jeszcze straci i będą na niego narzekać tylko tak akcji nie napędzi... i co to za pomocnik bez żadnego dryblingu czy jakiejś techniki... Pique już miał lepsze wypady do przodu a teoretycznie bardziej defensywny Busi zgrywał piłki efektownie prawie jak Neymar

0

Najpierw niech mu dadzą szansę... Bellerin mimo, że przebojowy to zagra 1 mecz świetny by potem zagrać 3 słabe i usiąść na ławce... mimo wszystko najlepszym następcą Alvesa niestety był Danilo

39

Ktoś zniszczył system... genialne hahahh
http://m.fangol.pl/view/95147/nowy-herb-psg
!

0

Masche

0

Też go wtedy widziałem u nas.... i były wywiady, że bardzo chciał by do nas dojść ale nigdzie się nie wybiera bo mu dobrze w Ajaxie itd (a to wtedy letnie okienko było) by potem po pół roku przejść do Anglii. Niesamowicie mnie wtedy wkurzył

0

Rakitić 100% podań do tyłu .... więc też możemy się cieszyć :D

0

Jedyny trzymał poziom z pomocy, która wyszła w podstawowej 11. Dopiero jak Xavi i Masche dołączyli do niego to pomoc wyglądała i grała na miarę Barcy

0

Szkoda chłopa wiadomo... ale w sumie i tak nam nic nie daje w pomocy więc płakał nie będę. Masche wszedł do pomocy i od razu asystę zanotował....

0

Losowanie będzie...

1

Ogromny dla Suareza po tym meczu... tak grał w LFC... mądrze i zabójczo skutecznie. Chociaż w pierwszej połowie jego nury i głupie pyskówki nie napawały optymizmem tak w drugiej odsłonie pełny profesjonalizm a to jak się bawił z obrońcami PSG fenomenalne. I w końcu Messi może poczłapać w meczu bez żadnych konsekwencji (coś mi się wydaje, że dalej go ta noga boli mimo, iż włożył już te nowe buty przygotowane specjalnie dla niego). Ney też na chociaż w 2 połowie co jakiś czas znikał z pola widzenia.

Pomoc, która wyszła w podstawowej 11 oczywiście dramat. Tylko Busi trzymał poziom i magię Blaugrany. Rakitić to nieśmieszny żart. Jak zeszli z Iniestą z boiska to od razu gra w pomocy się poprawiła i nawet Masche zanotował asystę czego nie potrafią robić Ivan z Andresem. Jak Xavi zwykle robił te wkurzające "kółeczka" tak teraz ciągle oglądamy jak Generał napędza wszystko tylko do przodu. Szkoda by było żeby odszedł.

Obrona w porządku (poza jednym r(UDY)odzynkiem) chociaż Pique za bardzo wychodził pomagać Martinowi przez co zostawiał spore dziury w polu karnym.

MAtS jak zwykle trzymał poziom (cały czas wierzę, że to będzie Barceloński Neuer) i szkoda, że znów nie ze swojej winy nie zachował czystego konta.



Na koniec... strasznie jestem wkurzony, że nasi piłkarze nie potrafią się tak skoncentrować na takie mecze jak z Sevillą w lidze...

0

A kto ma wejść ? Douglas ? Było kupić Cuadrado albo nawet tego naszego (dla was słabego i starego) Piszczka i byłby spokój... a tak musimy się modlić by Martin odpalił swój skrywany talent.

0

Ehh nawet drewno Maxwell zakłada siatkę jeszcze większemu drewnie Ivanowi...
Tempo nieco siadło ale na razie jest ok... mamy gola na wyjeździe a to znaczy, że jak nie stracimy nic to PSG w naszej świątyni będzie musiało strzelić x2 gole.

0

Kurcze szkoda, że chłopaki nie potrafią się zmotywować na nieco słabszych rywali... dalej nie wiem jak można było przegrać wygrany mecz z Sevillą.

1

Neymar tak jest !! Tak się strzela a nie po słupkach albo głupio jak w Harta... oby forma mu wróciła na najważniejszą część sezonu ! A Leo geniusz... przegląd pola :) Szkoda, że sprzedaliśmy Alexisa... Na lewej postawić Neymara na prawej Alexis przed nimi Suarez a Leo na rozegranie i atak bajka no ale niestety.

Żal mi jednak bo kiedyś to takie piły rozrzucał Iniesta do wchodzącego w pole karne Leo

0

Sprzedaliśmy Quaresmę bo był Ronaldinho a sam Ricardo nie pokazał nic... swoją drogą to był taki prototyp CR ale nie za bardzo zrobił karierę :D

0

A może to Alba ma ruszać do przodu a Martin ma wyłączać prawą stronę ?

0

Ehh szału nie będzie... strzelić gola na wyjeździe i nie pozwolić sobie za dużo strzelić to będzie dobrze... Rakitić jak zwykle podaje do tyłu najpewniej a jak ! Iniesta z Sergio zero ruchu... to PSG gra jak Barca a my ...... podania francuzów ładnie penetrują naszą pomoc a u nas w ataku zastój bo nic nie dochodzi do nich... jak sami nic nie wykombinują to nie będzie żadnego zagrożenia

0

Dobry pessing... tylko Suarez biega a reszta stoi

0

Największy ból jest gdy mecz Barcy idzie na x2 kanałach... nie wiadomo który komentarz wybrać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?