SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiem jak u was ale ja mam wrażenie, że w koszulce LFC wyglądał dużo bardziej smuklej i był chudszy. Pewnie podczas kary za dużo czasu spędzał na siłce i wyrobił za dużo mięśni. Oby podczas przerwy wakacyjnej i presezonu rzucił nieco kg.
To samo uczucie miałem jeszcze jakiś czas temu względem Leo. Widać było że przypakował i wydawał się wolniejszy niż jeszcze parę sezonów temu a utwierdził mnie w tym fakt, że podczas jednego z GD które przegraliśmy nawet Pepe potrafił go dogonić i odebrać piłkę.
0
"Skuteczność napastników jedyną nadzieją Barçy" nie ma się co dziwić skoro pomoc w naszym klubie nie istnieje (może poza wyjątkiem Xaviego ale nikt nie wie czy zostanie),
0
Można powiedzieć, że Andrzej potrzebuje maść na ból d*py :D
0
https://mega.co.nz/#!kcc0STqJ!SB5OhlI94wSwwkCRGs5I5BmVJcxzGGmlqMi-S8vHMZA
I kliknij tam "pobierz na swój komputer"
0
Nie komentuje ? Wydawało mi się, że kiedyś był jakiś skrót meczu LM z jego komentarzem... no to wielka szkoda :( Pewnie by oszalał po tych x2 golach Luisa...
0
Bramki z komentarzem RAC1 już pobrałem ale wie ktoś gdzie można znaleźć wczorajsze bramki z komentarzem Hudsona ?
0
Najpierw musi zdobyć 4 :)
0
Wiadome :D Bo z nimi CR11 strzelił manitę więc trzeba się dowartościować :D Szkoda, że w meczu z Atletico potrafił tylko machać łapkami :D
1
Zacznie się powoli... ja się dziwię, że drużyny Bundesligi nie zaczęły stosować takiej taktyki jak praktycznie cała Europa na Barce :D Ale jeszcze niedługo Pep będzie miał w Monachium ciepełko... potem się zacznie fala krytyki. FCB Juppa to był walec a FCB Pepa to marna kopia Barcelony. Bardzo chciałbym żebyśmy na nich trafili w LM i zrewanżowali się za sławnego 7up'a
1
No niestety meczem z Sevillą sobie nieco utrudnili sprawę :D Ale Real też tam pojedzie :D Chyba, że wtedy Sevilla nadstawi im tyłka....
0
Te podania do przodu to jak mu ktoś stał przed samym nosem... zero kreatywności i pomysłu. Podaje tylko do najbliżej ustawionego kolegi i bez ryzyka bo jeszcze straci i będą na niego narzekać tylko tak akcji nie napędzi... i co to za pomocnik bez żadnego dryblingu czy jakiejś techniki... Pique już miał lepsze wypady do przodu a teoretycznie bardziej defensywny Busi zgrywał piłki efektownie prawie jak Neymar
0
Najpierw niech mu dadzą szansę... Bellerin mimo, że przebojowy to zagra 1 mecz świetny by potem zagrać 3 słabe i usiąść na ławce... mimo wszystko najlepszym następcą Alvesa niestety był Danilo
39
Ktoś zniszczył system... genialne hahahh
http://m.fangol.pl/view/95147/nowy-herb-psg
!
0
Masche
0
Też go wtedy widziałem u nas.... i były wywiady, że bardzo chciał by do nas dojść ale nigdzie się nie wybiera bo mu dobrze w Ajaxie itd (a to wtedy letnie okienko było) by potem po pół roku przejść do Anglii. Niesamowicie mnie wtedy wkurzył
0
Rakitić 100% podań do tyłu .... więc też możemy się cieszyć :D
0
Jedyny trzymał poziom z pomocy, która wyszła w podstawowej 11. Dopiero jak Xavi i Masche dołączyli do niego to pomoc wyglądała i grała na miarę Barcy
0
Szkoda chłopa wiadomo... ale w sumie i tak nam nic nie daje w pomocy więc płakał nie będę. Masche wszedł do pomocy i od razu asystę zanotował....
3
http://m.fangol.pl/view/95137/david-luiz-po-meczu-z
:D
0
Losowanie będzie...
1
Ogromny dla Suareza po tym meczu... tak grał w LFC... mądrze i zabójczo skutecznie. Chociaż w pierwszej połowie jego nury i głupie pyskówki nie napawały optymizmem tak w drugiej odsłonie pełny profesjonalizm a to jak się bawił z obrońcami PSG fenomenalne. I w końcu Messi może poczłapać w meczu bez żadnych konsekwencji (coś mi się wydaje, że dalej go ta noga boli mimo, iż włożył już te nowe buty przygotowane specjalnie dla niego). Ney też na chociaż w 2 połowie co jakiś czas znikał z pola widzenia.
Pomoc, która wyszła w podstawowej 11 oczywiście dramat. Tylko Busi trzymał poziom i magię Blaugrany. Rakitić to nieśmieszny żart. Jak zeszli z Iniestą z boiska to od razu gra w pomocy się poprawiła i nawet Masche zanotował asystę czego nie potrafią robić Ivan z Andresem. Jak Xavi zwykle robił te wkurzające "kółeczka" tak teraz ciągle oglądamy jak Generał napędza wszystko tylko do przodu. Szkoda by było żeby odszedł.
Obrona w porządku (poza jednym r(UDY)odzynkiem) chociaż Pique za bardzo wychodził pomagać Martinowi przez co zostawiał spore dziury w polu karnym.
MAtS jak zwykle trzymał poziom (cały czas wierzę, że to będzie Barceloński Neuer) i szkoda, że znów nie ze swojej winy nie zachował czystego konta.
Na koniec... strasznie jestem wkurzony, że nasi piłkarze nie potrafią się tak skoncentrować na takie mecze jak z Sevillą w lidze...
0
A kto ma wejść ? Douglas ? Było kupić Cuadrado albo nawet tego naszego (dla was słabego i starego) Piszczka i byłby spokój... a tak musimy się modlić by Martin odpalił swój skrywany talent.
0
Ehh nawet drewno Maxwell zakłada siatkę jeszcze większemu drewnie Ivanowi...
Tempo nieco siadło ale na razie jest ok... mamy gola na wyjeździe a to znaczy, że jak nie stracimy nic to PSG w naszej świątyni będzie musiało strzelić x2 gole.
0
Kurcze szkoda, że chłopaki nie potrafią się zmotywować na nieco słabszych rywali... dalej nie wiem jak można było przegrać wygrany mecz z Sevillą.
1
Neymar tak jest !! Tak się strzela a nie po słupkach albo głupio jak w Harta... oby forma mu wróciła na najważniejszą część sezonu ! A Leo geniusz... przegląd pola :) Szkoda, że sprzedaliśmy Alexisa... Na lewej postawić Neymara na prawej Alexis przed nimi Suarez a Leo na rozegranie i atak bajka no ale niestety.
Żal mi jednak bo kiedyś to takie piły rozrzucał Iniesta do wchodzącego w pole karne Leo
0
Sprzedaliśmy Quaresmę bo był Ronaldinho a sam Ricardo nie pokazał nic... swoją drogą to był taki prototyp CR ale nie za bardzo zrobił karierę :D
0
A może to Alba ma ruszać do przodu a Martin ma wyłączać prawą stronę ?
0
Ehh szału nie będzie... strzelić gola na wyjeździe i nie pozwolić sobie za dużo strzelić to będzie dobrze... Rakitić jak zwykle podaje do tyłu najpewniej a jak ! Iniesta z Sergio zero ruchu... to PSG gra jak Barca a my ...... podania francuzów ładnie penetrują naszą pomoc a u nas w ataku zastój bo nic nie dochodzi do nich... jak sami nic nie wykombinują to nie będzie żadnego zagrożenia
0
Dobry pessing... tylko Suarez biega a reszta stoi
0
Największy ból jest gdy mecz Barcy idzie na x2 kanałach... nie wiadomo który komentarz wybrać :D