SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buhaha kosmicznie ? Bo gra rolę statysty na boisku ? Kosmicznie to grał w Sevilli a teraz okazało się, że Barca to za wysokie progi. Co prawda daję mu czas do końca sezonu 15/16 ponieważ mamy bana na transfery ale jak na razie nic dobrego nie wróży. Ivan za wolno myśli, źle się ustawia i jeszcze nieraz podaje nie w tempo (via mecz z Atletico w CdR gdzie wystarczyło by Ivan podał na cm do Leo a ten wpakowałby gola lecz Chorwat zepsuł podanie i jedynie błąd bramkarza sprawił, że Leo dobił gola).
I gdzie te stałe fragmenty Chorwata ? W Sevilli dużo asyst notował ze stałych fragmentów a u nas ? Może nie mamy za wysokiego zespołu (chociaż i tak jest lepiej niż kiedykolwiek) a wszystkie piłki i tak albo za mocno/lekko lub za wysoko/nisko.
Wystarczy, że wejdzie Rafa lub nawet Iniesta bez formy i od razu czuć Barcelońską jakość, szybkość w podejmowaniu decyzji, klepy a jak widzę Ivana to wydaję mi się, iż mija wieczność gdy decyduje się na podanie po przyjęciu.
I szczerze... mnie też zależy żeby Ivan grał tak jak w Sevilli by był decydujący no ale na razie tego nie pokazuje.
2
Komentarz usunięty
0
Masz 100% racji. Potrzeba co najmniej x2 młodych i przebojowych pomocników żeby cokolwiek ruszyło w formacji, która kiedyś uchodziła za najlepszą na świecie. Sprzedaliśmy Thiago i Cesca, Xavi odchodzi, Andresowi w marcu stuknęła rocznica kiedy ostatni raz strzelił lub asystował w lidze a Rakitić cały czas pokazuje, że nie nadaję się do Barcy bo nie rozumie jej gry. Dobrze, że chociaż defensywną pomoc mamy fajnie obłożoną bo Busi (w formie) i Masche i Samper (jeżeli przyjdzie taka potrzeba) nie przyprawiają o ból głowy kibiców Barcy. Nie tak jak PO i środek pomocy.
0
Buhaha to ja już wolę, żeby Roberto i Rafinhia grali w pomocy byle nie ściągać Ramiresa....
0
Nie zapominaj, że możemy kupować zawodników tylko nie możemy ich zgłosić do żadnych rozgrywek ale możemy od razu wypożyczyć :)
2
Suarez na szpicy, za nim Leo podwieszony napastnik/ofensywny pomocnik w ogóle wolny elektron a na skrzydłach Ney i Alexis i byśmy mięli najlepszy atak na świecie ale ktoś w Barcy nie pomyślał i na atak (jak nie daj boże coś się stanie MSN) mamy Pedro i Munira buhahaha
0
Widzę znaffca z Fify ? Busi to najlepszy DM na świecie a Khedira swoją najlepszą formę miał jedynie z Mułem na ławce poza tym to drewno a o Ramiresie mi nawet nie mów bo szkoda dyskutować. Zresztą w Chelsea mają już Matić'ia i Ramires gra ogony.
Do pomocy tylko i wyłącznie Veratti/Pogba/Eriksen/Koke
0
Co do następców których wymieniacie.... mieliśmy już x2 i ich sprzedaliśmy więc niech teraz ten kłamca Barto szuka nowego generała. Był Thiago był Cesc i jak zwykle wtopiliśmy. Do niedawna jeszcze najlepsza pomoc na świecie... aktualnie najgorsza formacja Barcy.
No i i pięknie nas załatwili (w sumie sam to pisałem dawno, dawno temu) Xavi za kasą do ciapaków a Alves też za kasą ale do szejków, A klub nie zrobił nic by w przyszłości załatać te dwie wielkie dziury czyli rozegranie i prawą obronę. Kupiliśmy szrot w postaci Douglasa i drewniaka Kikutić'ia, który miał być wzmocnieniem pomocy a na boisku nawet Roberto szybciej od niego myśli i lepiej klepie na małej przestrzeni
0
Jak się nie posypie przez przynajmniej tydzień to będzie dobrze :)
0
U nas 50 siatek Leo a u mlecznych 50 słupków i poprzeczek CR 11 :)
0
+ Rakitić .... pomocy wgl nie ma... i nawet fani realu się z tego śmieją a jeszcze niedawno mieliśmy pomoc najlepszą na świecie... a tu dopóki dobrze grał Modrić i miał siły to real przeważał w środku pola
0
? Ostatni klasyk w życiu :/
5
Oho nowy suchar białych:
- "Jakieś ostatnie życzenie przed rozstrzelaniem ?"
- "Tak, niech strzela Neymar"
0
Aż tak znowu nie hejtujcie Masche. Podczas meczu wykonał 70 podań (najwięcej w całym meczu) i miał coś 95% ich skuteczności. Ale jak wszedł Busi to w końcu zrozumiałem jak bardzo nam jest potrzebny szczególnie jeszcze jak drewno Rakitić nic nie gra, Kontuzjowany Busi wszedł i więcej zamieszania i polotu wprowadził
4
Takie tam z rm.pl
"Cześć! Sprzedam koszulkę Realu z logo Ronaldo. Oryginalna, paragon do wglądu + opinie ma allegro. Wcześniej sprzedawałem koszulkę Robena i zeszła ! Okazja, taniej nie bendzie!!!"
1
I bardzo dobrze, że jest przerwa bo było widać u nas zmęczenie... mecz City dał nam w kość. Widać było świeżość Realu na początku ale oni też "padli" w połowie meczu
0
Masche totalnie posypał się w połowie sezonu. Bez formy. Na MŚ i na początku sezonu wymiatał, czyścił wszystko i wszystkich i świetnie grał na wyprzedzenie a teraz dramat. Wszedł Busi i w końcu zrozumiałem ile on nam daje. Można się z niego nabijać za zachowanie itd ale Sergio w formie jest dla nas kluczowy
0
Odpoczywał praktycznie do niesławnego blamażu z RSSS.... teraz jest decydująca faza sezonu i musi być naszym wodzem. Po fenomenalnym meczu z City nieco usiadł na laurach (chociaż ładnie się zaczęło bo siatą na Ramosie) ale mam nadzieję, że gol CR11 w GD go nieco zmotywuje i obejrzymy jakiegoś hat tricka :)
1
Uff dopiero nieco ochłonąłem... podczas meczu piszę głupoty...
4 pkt przewagi i ulga, że gdy powinie nam się noga z Atletico (odpukać oczywiście) to będziemy mieli jeszcze 1 pkt w zanadrzu. Zostaje tylko wygrać 10 meczy w lidze i 1 w maju z Bilbao...
Ale niestety po dzisiejszym meczu też parę rzeczy mnie zasmuciło:
- kolejny koncert nieskuteczności (duch Harta jeszcze chyba wisiał nad CN),
- kolejny raz lekceważymy rywala w 1 połowie (co nam może przeszkodzić w dotarciu do finału LM),
- masa głupich strat, podań, decyzji... wiem presja itd ale to są zawodnicy z samego topu, takie wpadki to trochę wstyd dla nich (mówię tu o setach Neymara i bodajże 3 głupich zagraniach Suareza z końcówki meczu gdzie była nerwówka a on nie myli się w podaniu o parę cm tylko o kilka metrów),
- beznadziejny Rakitić... wiem macie swoje zdanie na ten temat itd ale ja na razie gościa nie widzę w Barcy... wolno się przemieszcza po boisku a przez co źle się ustawia, wolno myśli, za często gra do tyłu nie ma od niego takich zagrań gdzie można by krzyknąć WOW... a wchodzi Busi, Xavi i od razu klepa, gra szybka i do przodu... nawet Modrić po kontuzji więcej pokazywał niż Ivan (podobno w formie)
0
Człowieku x2 sytuacje które mogły uspokoić końcówkę a ten źle podaje ale żeby to były cm a on zwalił akcję o parę metrów
0
Zgłoszone :) Nie pozwolę siebie obrażać :) Każdy może mieć swoje zdanie
1
Alexis to by potrafił dograć Leo... a Suarez dramat
0
Suarez ??????
9
Suarez następny.... ale gola strzelił więc musze siedzieć cicho
0
Poza golem (fartowny zresztą) nic specjalnego... oglądasz druga połowę ? Wszedł Busi i od razu piłka chodzi i w końcu przypominamy Barcę... Rakitić ma czas do końca bana a jak nie odpali to niech odchodzi bo nikt płakał nie będzie
0
Duch Harta chyba pozostał na CN :(
1
Zeszło drewno Rakitić i od razu gra się ruszyła, klepa, klepa i podanie a Rakitić stoi i patrzy jak dostanie piłkę ... coś mi się zdaje ze jednak bede wolal nawet Pogbę byle to drewno odeszło
1
Xavi jak wszystko widzi... Rakitić by już grał do tyłu bo najpewniej
0
Jakby wszystkie akcje Neymara weszły to bylibyśmy spokojni a tak dramat
0
Nie święty bo gola wpuścił