SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co to się stało z tym Ivanem ? po tym jak dostał z łokcia to gra do przodu ! Ehh Leo się chce połakomić a tam go 4 kryje :(
Ahh jakie nerwy jak widze Torresa... był blisko znowu
1
Mammiękko już sypie kartkami na lewo i prawo bo nie wie co robić.... niczym jak w jednym z Gran Derbi... identycznie
2
Alves jak zawsze chce jakąś maniane odwalić... tam powinien być Ivan a tak musi asekurować pozycję na której gra Alves
0
Ajaja tak bardzo chciałem żeby walnęli 3 gola w 1 połowie bo było wiadome, że w 2 części nieco siądziemy a po ewentualnie straconej bramce Atletico się rzuci do walki
0
Lucho tylko czasami nie waż się wpuszczać Pedro ! Ja bym wpuścił Rafę za Andresa
0
Co to się stało ? Ivan po tym uderzeniu zaczął grać do przodu... to może jeszcze raz mu ktoś przyfanzoli i może już całkiem będzie grał jak w Sevilli ?
1
Oj coś mi się wydaje, że Mammiękko pójdzie po tym spotkaniu do tzw. lodówki :)
0
Hahha twarda gra w piłkę nie ma faulu na Ivanie a karnego za co dał ??
0
Luis spokojnie ty masz strzelać bramki a nie gryźć sędziego
0
Tak oglądam i to już wgl nie jest tiki taka... gramy piłką ale to jest za zwyczaj podanie, przyjęcie dopiero się rozglądają gdzie podać a dawniej to wszystko było na jeden kontakt i cały czas ze zmianą pozycji i ciągłym ruchem do przodu....
0
Eh Ivan słabiutki... jedyny pozytyw taki, że Cesc też nie był bardziej zwrotniejszy
0
Byłby dobry gdyby grał do przodu a nie cały czas do tyłu
0
Boże ale Suarez się opuścił po tym banie... nawet noga mu się ledwo w getrze mieści... w koszulce LFC też tak smukło wyglądał ....
0
Ja go nie chwalę bo jeszcze nawet 10% nie gra z tego co w LFC... a x2 setki zmarnowane przed golem i gol który ledwo ledwo a by nie wpadł bo piłka zsunęłaby mu się ze stopy a do tego ciągły nieogar... nie takiego Luisa chcę oglądać
0
Chiellini też się poświeca :D Przełączyłem na chwilę na włoską i patrze a on cały tył głowy rozwalony i krew cieknie strumieniem
0
Wspomina mi się jak wygraliśmy z nimi na CN 5:0 a Leo strzelił wtedy x3
0
Coś mi się wydaje, że Barca wygrywa bo Atletico gra autobus ale taki statyczny z który sobie łatwo radzimy ale jak postawią nam autobus w którym każda linia jest skoncentrowana i walczy zajadle (jak Chelsea czy Inter z nami) to już nie ogarniamy. Jak na razie ciesze się, że Simeone postawił statyczny autobus żeby się oszczędzić na CdR :)
0
Aj Luis co taki nieogar dzisiaj ? Najpierw pressing Andresa i nie przechwytuje piłki a teraz zamiast uderzać z powietrza jak w LFC to zwalił akcje
1
Możemy grać słabo z ogórkami ale jak z najlepszymi drużynami mamy tak grać to Lucho niech zostanie do końca sezonu bo po wyborach i tak ściągną w końcu jakiegoś profesjonalistę
0
Jeszcze żeby trochę mocniejszy pressing był to była by bajka bo na razie Busi podbiega ale piłek nie odbiera przez co Atletico może podać spokojnie
0
Raczej nie bardzo bo jeszcze trochę a piłka by mu się prześliznęła nieco inaczej i gola by nie było... ale dobrze, że w końcu strzelił bo miał już x2 sety na nodze wcześniej
0
Messi jaki zadziorny ! ajaja oddał Gamezowi za faul co go z ziemią przyciął
0
I czemu Barca nie gra tak zawsze z kontry ? I czemu Ney albo Luis nie uderzają z dystansu jak przecież potrafią... jak nie idzie to trzeba kombinować na wyjazdach a nie bez sensu klepać
1
Leo jak za starych dobrych czasów a Luis prawie jak za gry w Liverpoolu ale jeszcze to nie wszystko co może dać nam Luis
0
Nareszcie Luis.... myślałem, że zwali sytuację
0
I znowu Luis nie ruszył do płaskiego dośrodkowania Ivana chociaż Chorwat też troche zepsuł
0
Rakitić i do kogo... i czemu Suarez nie pocisnął do przodu ?? Iniesta nie miał komu podać na środek.. Alexis zaraz by włączył motorek do przodu a Luis po zgraniu człapał przy linii bocznej
0
Wystarczy żeby w końcu skoncentrowali się na boisku i zachowali zimne głowy a oni za bardzo panikuja i dlatego czasami nie udaje się zablokować kontr
0
Łukiem brwiowym nie grasz i nie nastawiasz go na ciągłe uderzenia. Graj z rozwaloną nogą w którą i tak jeszcze będziesz dostawał kosy
0
Aj Neymar po co kozłem ??? Skąd piłka przychodzi tam ją posyłasz czyli drugi róg !