6

Co to się stało z tym Ivanem ? po tym jak dostał z łokcia to gra do przodu ! Ehh Leo się chce połakomić a tam go 4 kryje :(
Ahh jakie nerwy jak widze Torresa... był blisko znowu

1

Mammiękko już sypie kartkami na lewo i prawo bo nie wie co robić.... niczym jak w jednym z Gran Derbi... identycznie

2

Alves jak zawsze chce jakąś maniane odwalić... tam powinien być Ivan a tak musi asekurować pozycję na której gra Alves

0

Ajaja tak bardzo chciałem żeby walnęli 3 gola w 1 połowie bo było wiadome, że w 2 części nieco siądziemy a po ewentualnie straconej bramce Atletico się rzuci do walki

0

Lucho tylko czasami nie waż się wpuszczać Pedro ! Ja bym wpuścił Rafę za Andresa

0

Co to się stało ? Ivan po tym uderzeniu zaczął grać do przodu... to może jeszcze raz mu ktoś przyfanzoli i może już całkiem będzie grał jak w Sevilli ?

1

Oj coś mi się wydaje, że Mammiękko pójdzie po tym spotkaniu do tzw. lodówki :)

0

Hahha twarda gra w piłkę nie ma faulu na Ivanie a karnego za co dał ??

0

Luis spokojnie ty masz strzelać bramki a nie gryźć sędziego

0

Tak oglądam i to już wgl nie jest tiki taka... gramy piłką ale to jest za zwyczaj podanie, przyjęcie dopiero się rozglądają gdzie podać a dawniej to wszystko było na jeden kontakt i cały czas ze zmianą pozycji i ciągłym ruchem do przodu....

0

Eh Ivan słabiutki... jedyny pozytyw taki, że Cesc też nie był bardziej zwrotniejszy

0

Byłby dobry gdyby grał do przodu a nie cały czas do tyłu

0

Boże ale Suarez się opuścił po tym banie... nawet noga mu się ledwo w getrze mieści... w koszulce LFC też tak smukło wyglądał ....

0

Ja go nie chwalę bo jeszcze nawet 10% nie gra z tego co w LFC... a x2 setki zmarnowane przed golem i gol który ledwo ledwo a by nie wpadł bo piłka zsunęłaby mu się ze stopy a do tego ciągły nieogar... nie takiego Luisa chcę oglądać

0

Chiellini też się poświeca :D Przełączyłem na chwilę na włoską i patrze a on cały tył głowy rozwalony i krew cieknie strumieniem

0

Wspomina mi się jak wygraliśmy z nimi na CN 5:0 a Leo strzelił wtedy x3

0

Coś mi się wydaje, że Barca wygrywa bo Atletico gra autobus ale taki statyczny z który sobie łatwo radzimy ale jak postawią nam autobus w którym każda linia jest skoncentrowana i walczy zajadle (jak Chelsea czy Inter z nami) to już nie ogarniamy. Jak na razie ciesze się, że Simeone postawił statyczny autobus żeby się oszczędzić na CdR :)

0

Aj Luis co taki nieogar dzisiaj ? Najpierw pressing Andresa i nie przechwytuje piłki a teraz zamiast uderzać z powietrza jak w LFC to zwalił akcje

1

Możemy grać słabo z ogórkami ale jak z najlepszymi drużynami mamy tak grać to Lucho niech zostanie do końca sezonu bo po wyborach i tak ściągną w końcu jakiegoś profesjonalistę

0

Jeszcze żeby trochę mocniejszy pressing był to była by bajka bo na razie Busi podbiega ale piłek nie odbiera przez co Atletico może podać spokojnie

0

Raczej nie bardzo bo jeszcze trochę a piłka by mu się prześliznęła nieco inaczej i gola by nie było... ale dobrze, że w końcu strzelił bo miał już x2 sety na nodze wcześniej

0

Messi jaki zadziorny ! ajaja oddał Gamezowi za faul co go z ziemią przyciął

0

I czemu Barca nie gra tak zawsze z kontry ? I czemu Ney albo Luis nie uderzają z dystansu jak przecież potrafią... jak nie idzie to trzeba kombinować na wyjazdach a nie bez sensu klepać

1

Leo jak za starych dobrych czasów a Luis prawie jak za gry w Liverpoolu ale jeszcze to nie wszystko co może dać nam Luis

0

Nareszcie Luis.... myślałem, że zwali sytuację

0

I znowu Luis nie ruszył do płaskiego dośrodkowania Ivana chociaż Chorwat też troche zepsuł

0

Rakitić i do kogo... i czemu Suarez nie pocisnął do przodu ?? Iniesta nie miał komu podać na środek.. Alexis zaraz by włączył motorek do przodu a Luis po zgraniu człapał przy linii bocznej

0

Wystarczy żeby w końcu skoncentrowali się na boisku i zachowali zimne głowy a oni za bardzo panikuja i dlatego czasami nie udaje się zablokować kontr

0

Łukiem brwiowym nie grasz i nie nastawiasz go na ciągłe uderzenia. Graj z rozwaloną nogą w którą i tak jeszcze będziesz dostawał kosy

0

Aj Neymar po co kozłem ??? Skąd piłka przychodzi tam ją posyłasz czyli drugi róg !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?