SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy CR by wrócił na boisko... od razu by go do szpitala transportowali...
A Suarez masakra nic nie ogarnia
0
Ale zobaczcie, Neymar kontuzja i co kim postraszymy z ławki ? Pedro, Munirem ??
3
We francji nawet jak kontaktu nie ma to za sam zamiar czerwo daja !
0
W Anglii był nieco przytomniejszy a u nas nic nie ogarnia... mógł nawet kolanem strzelić... tylko fart Neymara nas uratował
0
x2 raz Suarez nie potrafił władować piłki do prawie pustej bramki ehhh :(
0
Znowu Suarez.... to jest piłkarz za 82 banki ????
1
Co zrobił Suarez ?? Miał znowu piłke na nodze i tylko dzieki przytomności i szczęściu Neymara mamy gola
0
Tylko, że to prawdopodobnie kibice Atletico dopingują
0
Mój Boże to był strzał Leo ? Ja myślałem, że to Munir tak słaby strzał
0
Suarez jak Rakitić... wybiega Neymar do klepy ale po co mu odegrać lepiej podać do tyłu i stracić
1
Aletico nas zajedzie motorycznie :) Suarez jak zwykle nie ogarnia...
1
27 różna jedenastka w 27 meczu Barçy pod wodzą Luisa Enrique
Lucho ma sposób na stałe fragmenty Atletico ! https://x.com/Barzaboy/status/554352183609929730/photo/1
1
Musimy się dzisiaj modlić o dobry dzień naszego ataku i że Kikutić nie zagra tak jak w pucharze....
1
Hahahaha mówiłem, że na ŚO zobaczymy Masche a w pomocy tridente w wyśmienitej formie czyli Rakitić - Busi - Inesta
0
Zaraz się zacznie mecz Man Utd.. a Falcao dalej nie ma w kadrze, podobno znów się posypał :D
6
Na Whosocred dla Alexisa nota 10! Gran Chileno !
2
Ze strony Kanonierów:
"Alexis crack.
Barcelono płacz, płacz rzewnymi łzami i dalej twierdźcie, że wampir jest lepszy :D"
2
"Nasz zarząd popełnił błąd,
pomyłkę zrobił niejednąąą.
Nie ma już Ciebie!
Fabregas razem z Tobą poszedł w bój."
2
Nie mógł być goleadorem bo nie dane mu było wykonywać wszystkich karnych i wolnych
8
Alexis 2 gole + asysta... Suarez płacze jak ogląda
1
I to jak... jak nie ma Neymara to wgl nie ma ruchu i przebojowości na skrzydłach
2
Genialny Alexis w Arsenalu... ciekawe kiedy tak zwrotny będzie u nas Suarez bo jak na razie po banie przytył i zrobił się drewniany. Wystarczy popatrzeć na necie jak wyglądał smukle w koszulce LFC a jak teraz w koszulce Barcy
0
Nie tak łatwo postawić autobus jak się wydaje. Trzeba zgrania drużyny, każdy musi się znać i uzupełniać. Przede wszystkim taktyka i koordynacja ruchów... a nasi piłkarze biegają jak dzieci we mgle i nikt nie wie co ma robić i kogo asekurować... przecież nawet przy kontrach źle się ustawiają i kryją a Alves jak wyjdzie do przodu to zostawia pas startowy którego Pique sam nie pokryje
1
No to czyli będzie tylko jeden wysoki na obronie Pique a reszta obrony to "szkoda komentować tego pana" Alves, Szefuncio (ale niski :/) Masche i "małe ferrari" Alba. A w pomocy standardowo trio w NAJWYŻSZEJ FORMIE czyli Busi, Rakitić i Iniesta... brak słów linia którą kiedyś mieliśmy najlepszą na świecie teraz nawet śmiechu nie budzi a co dopiero strachu....
0
Grają jak Levante to i teraz będą wyglądać jak oni :)
0
Nie ma co się kłócić o gole z ogórkowych spotkań czy treningów jak sobie liczył Pele. Ważne żeby Leo przebił rekord Gerda Müllera czyli został najlepszy strzelcem w najwyższych ligach w Europie. Rekord Müllera to 365 goli w Bundeslidze a Leo traci bodajże 98 goli jeżeli się nie mylę.
0
Gdyby się nic nie działo to zaraz na drugi dzień byłoby oświadczenie Leo albo agenta, że chce zostać w Barcelonie albo czy zostanie i że nie ma konfliktu między nim a trenerem. A tak cisza i sępy cały czas krążą i donoszą :D
0
Śmiejecie się z Ronaldo a Messi już bodajże w 3 meczach wyjazdowych z rzędu nie strzelił gola. Kurcze zamiast wykorzystać zastój Ronaldo i go trochę podgonić to teraz się kłóci z trenerem i zarządem zamiast grać.
1
http://www.transfermarkt.pl/wettbewerbe/europa
Resztę obczaj sam bo ten portal daje dużo możliwości :)
0
Ajajaj znów City zwaliło... strasznie nie chce aby Chelsea i Muł zdobyli Mistrzostwo Anglii. O LM mogą powalczyć bo wolę każdego byle nie Real...