1

@Sulimo darmowa czy pay to win?

0

@HarveySpecter Do boksu bardzo daleko w tym cyrku. Bardziej przypomina to wszystko wrestling.

13

@FCB24 że Neymar jest legendą FC Barcelony xD?

7

Eee, co to jest xD? Wszystkie te utwory są słabe i brzmią jak zrobione przez AI

0

@BulaKG nie piję

5

@MOLESTA dobry troll, takie zawsze na propsie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@draxidox Ma mój głos.

27

Praca w nocy powinna być zakazana. W nocy się śpi, a nie tyra na tego nieroba szefa.

0

De jong jest mierny

3

@Sulimo lubię placki!

0

@CHRISmas_fcb Ja bym widział raczej Casado na kapitana

0

@arasz1819 bardzo dobrze panie Paździoch

8

Komentarz usunięty

0

@SinMistico nie było

5

Ćwiąkała i Rosłoń dochodzą po raz pierwszy

3

@Bzyczekk Wiśniowski to słaby komentator, a jeszcze gorszy ekspert.

0

Kto pamięta artykuł "LOLmo"?

0

@Popitek12 Nie pij dziś!

0

Mów mi Dr Henry Holmes i podaj narzędzia.

5

@FcPortoFan1999 Rodzinny charakter świąt

0

@Kidd a kiedy??

0

@szaryjor 06-400

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekvisca no to spoko

0

@zgiru chłop ma zaraz 26

0

@Kubsoleon złota pała chyba ;p

1

@TankerHunter Jak obejrzysz, to sam stwierdzisz.

1

@Rewolucja123 washingtona

0

@FanBarcy22 łoketo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?