Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Schmitt dzisiaj słabiej od Małysza. Leć Adaś, leć!
1
@Doren01 ale szczypiorki xD
0
@Gronek Oprócz Małysza, to Bjorn Einar Romoren
1
@Ptasior kolejna dźwignia laporty
0
@Gibbon_FCB dobrze, że ten placek nie przyszedł do nas
1
@Sulimo gdzie obejrzę ten film?
0
@Chaoss a na lacrimoso?
19
@Karzel zadowolona chociaż?
0
@Comentateiro za dużo pochlaliście z gattim
0
@Marian_Pazdzioch Najmar
0
@MesQueUnClub96 tak, a o co chodzi?
9
Właśnie dojadam osiemnastego pieroga, a na pierwszym to już prawie siedzę.
1
@reloaded ze względu na rodzinny charakter świąt
0
No trudno. Nie mam im za złe, że nie trafili, taki jest futbol.
1
Mam VIBE Barcelony z sezonu 2009/2010. Ciśniemy, gnoimy, masakrujemy, a przeciwnicy po jednej kontrze nam strzelają i wszystko się chrzani.
36
@Sulimo serio trzymasz swoje buty na korytarzu(klatce schodowej) XD?
1
@MesQueUnClub_87 kolajerze tak mają, to specyficzne towarzystwo
1
@Popitek12 dzięki Tobie utrzymuję trzeźwość. Dzięki
0
@vadner dopiero wieczotem wygra
0
@Kazragore to Popitek
1
@Popitek12 Nie pij dziś!
0
@Rewolucja123 nic specjalnego
0
Czy Postecoglu poleci z rana?
0
@GeneralXavi Oczywiście, że Hazard
1
@Kgorecki2500 mój bohater
0
@esem91 muzyka za cicho jest
5
@konrad1661 ale co byliśmy najlepsi na świecie przez 2 mecze, to nasze
2
Co za aktor, haahah.
0
Yamal mógłby teraz 5* słabszej nogi sobie wyćwiczyć
0
@Godlo bo gramy kiche