1

Oby Schmitt dzisiaj słabiej od Małysza. Leć Adaś, leć!

1

@Doren01 ale szczypiorki xD

0

@Gronek Oprócz Małysza, to Bjorn Einar Romoren

1

@Ptasior kolejna dźwignia laporty

0

@Gibbon_FCB dobrze, że ten placek nie przyszedł do nas

1

@Sulimo gdzie obejrzę ten film?

0

@Chaoss a na lacrimoso?

19

@Karzel zadowolona chociaż?

0

@Comentateiro za dużo pochlaliście z gattim

0

0

@MesQueUnClub96 tak, a o co chodzi?

9

Właśnie dojadam osiemnastego pieroga, a na pierwszym to już prawie siedzę.

1

@reloaded ze względu na rodzinny charakter świąt

0

No trudno. Nie mam im za złe, że nie trafili, taki jest futbol.

1

Mam VIBE Barcelony z sezonu 2009/2010. Ciśniemy, gnoimy, masakrujemy, a przeciwnicy po jednej kontrze nam strzelają i wszystko się chrzani.

36

@Sulimo serio trzymasz swoje buty na korytarzu(klatce schodowej) XD?

1

@MesQueUnClub_87 kolajerze tak mają, to specyficzne towarzystwo

1

@Popitek12 dzięki Tobie utrzymuję trzeźwość. Dzięki

0

@vadner dopiero wieczotem wygra

0

@Kazragore to Popitek

1

@Popitek12 Nie pij dziś!

0

@Rewolucja123 nic specjalnego

0

Czy Postecoglu poleci z rana?

0

@GeneralXavi Oczywiście, że Hazard

1

@Kgorecki2500 mój bohater

0

@esem91 muzyka za cicho jest

5

@konrad1661 ale co byliśmy najlepsi na świecie przez 2 mecze, to nasze

2

Co za aktor, haahah.

0

Yamal mógłby teraz 5* słabszej nogi sobie wyćwiczyć

0

@Godlo bo gramy kiche

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?