Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 to tylko taniec XD
0
@MesQueUnClub96 obiecanki cacanki
0
@Batys Panie, nie obrażaj pan, dobre?
0
Wstałem. Witam wszystkich serdecznie.
2
Gdybym miał kasę, to bym kupił real madryt i ściągnął samych grajków z ekstraklasy.
1
@Culer9002 ale czy skłamał?
4
@barcanawieki mleko później, bo stary jeszcze z nim nie wrócił
0
@July_6_BcN nastąpi ujawnienie
0
@Miszak nie ma czegoś takiego jak zasłużony karny dla realu madryt
1
@adambijax Ten Cynarski to prospect jakiś?
0
@SelloutCrowd pijemy bo jesteśmy alkoholikami
0
@Azazel_Pazuzu kiedyś ktoś pisał, że Ania długo nie wstawiała takich zdjęć i Lewy był w dobrej formie :P
1
Zbyt wiele razy widziałem takie mecze i wiem co będzie dalej :P
0
@BezglutenowyPedri farbuje się
1
Ciężki mecz do ogląania.
0
@Esteban_ albo jak nam nie chcieli zrobić
2
Szamię kebab pod kinem Relax. Pozdrawiam :)
0
@daniel32778 taa, na pewno xD
0
@Popitek12 powiedz goatom, że są owcą
0
@gumaz w tomb raider
0
@Azazel_Pazuzu widzę humor dopisuje od rana panie Boczku
0
@FcPortoFan1999 w sumie to strzelił kiedyś gola ręką
0
@DamianBarcaCule może dojdzie sporo nowych kibiców? albo jak przegramy, to przerzucisz się na real?
0
@Kgorecki2500 tylko ja się nie pytałem co to oznacza, bo doskonale o tym wiem
1
@RoberDzik o, naprawdę? dzięki, bo nie wiedziałem.
1
W Barcelonie funkcjonuje salon manicure i pedicure, który nazywa się "La manita".
0
@marcin62 ale się wyspała
2
@Bzyczekk puta madrid i nada mas
0
@noface ja 92 :P
2
No i wyłączam ten szajs XDD ale drukarnia