1

@NeroTFP1 to tylko taniec XD

0

@MesQueUnClub96 obiecanki cacanki

0

@Batys Panie, nie obrażaj pan, dobre?

0

Wstałem. Witam wszystkich serdecznie.

2

Gdybym miał kasę, to bym kupił real madryt i ściągnął samych grajków z ekstraklasy.

1

@Culer9002 ale czy skłamał?

4

@barcanawieki mleko później, bo stary jeszcze z nim nie wrócił

0

@July_6_BcN nastąpi ujawnienie

0

@Miszak nie ma czegoś takiego jak zasłużony karny dla realu madryt

1

@adambijax Ten Cynarski to prospect jakiś?

0

@SelloutCrowd pijemy bo jesteśmy alkoholikami

0

@Azazel_Pazuzu kiedyś ktoś pisał, że Ania długo nie wstawiała takich zdjęć i Lewy był w dobrej formie :P

1

Zbyt wiele razy widziałem takie mecze i wiem co będzie dalej :P

0

@BezglutenowyPedri farbuje się

1

Ciężki mecz do ogląania.

0

@Esteban_ albo jak nam nie chcieli zrobić

2

Szamię kebab pod kinem Relax. Pozdrawiam :)

0

@daniel32778 taa, na pewno xD

0

@Popitek12 powiedz goatom, że są owcą

0

@gumaz w tomb raider

0

@Azazel_Pazuzu widzę humor dopisuje od rana panie Boczku

0

@FcPortoFan1999 w sumie to strzelił kiedyś gola ręką

0

@DamianBarcaCule może dojdzie sporo nowych kibiców? albo jak przegramy, to przerzucisz się na real?

0

@Kgorecki2500 tylko ja się nie pytałem co to oznacza, bo doskonale o tym wiem

1

@RoberDzik o, naprawdę? dzięki, bo nie wiedziałem.

1

W Barcelonie funkcjonuje salon manicure i pedicure, który nazywa się "La manita".

0

@marcin62 ale się wyspała

2

@Bzyczekk puta madrid i nada mas

0

@noface ja 92 :P

2

No i wyłączam ten szajs XDD ale drukarnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?