0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Trzaskowski jednak stawił się na debacie xDD

0

@barcafan1789 gdzie to można zrobić?

0

@D10SLEO jesteś w porządku

1

@gumaz grałem w Pro evolution soccer i nie mogłem sie doczkać wieczornego el clasico, które oglądałem u wujka w domu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@agaFCB było blisko :D

0

Ale ma farta Raphinha, bo już go sprzedawałem.

1

@agaFCB oj będzię!

0

@adamek20151 marzy mi się manita

1

@Mario96w lemparty

0

@ricardo0705 a gdzie byłeś?

1

@cules100pro skoro grają bez napastnika xd

1

@Matheu12 Ehh, dobrze Cię rozumiem.

2

@Starrk o dźwigni na Tebasie najlepszy

1

@Faro qu de mą, se de pa są są

0

@Ryoumen mamy komentarz roku proszę państwa

1

@escarabajo moje kondolencje

2

Z tymi brazolami, to zawsze jakieś problemy...

1

Jedzmy razem prince polo!

2

10

Real przegrywa, a Ćwiąkała w ryk.

2

@DragonxNF
kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata xd

1

@VamosRakieta albo przy kolacji

1

Widzę, że na Xboxie EA FC 25 nadal nie schodzi z ceny. W sumie dobrze, bo już prawie miałem ochotę kupić ten badziew.

7

Granie co 3 dni daje się we znaki

3

@gumaz Co Ty z tym Maradonem dzisiaj

3

Dariusz Szpakowski na mikrofonie dzisiaj! Kapitalnie :D

1

Dlaczego Giertych dzisiaj nie zemdlał podczas konfrontacji z Jarosławem?

1

@Danny Gaucho szach i mat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?