Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Canal Plus najpierw ucina hymn ligi mistrzów na Montjuic w półfinale, a teraz Laboga zabiera szpaler. Co wy odwalacie?
0
@clyde zawsze przed szkołą mi babcia takiego kupowała, ahh, piękne czasy
61
Codziennie rano budzę się i dziękuję Bogu, że nie jestem madridistą.
3
Wstyd takie coś tutaj wrzucać...
0
@lajcior wtf w ogóle xd
0
Tottenham w tym sezonie, to jest jakiś dramat. No i jak Postecoglu utrzymał się na stanowisku, to już w ogóle czarna magia.
0
@clyde to może nawet jakiś efekt placebo zadziałać po takim wynalazku :D
0
@clyde raczej stronie od takich cudów, ale dobrze wiedzieć, że istnieje dobre wino bezalkolowe(wyobrażam sobie, ze może smakować jak soczek :D)
0
@clyde +1 za piwko bez alkoholu
1
@qbsonFCBarca ;D może innym razem, jakieś 4h na dojazd bym potrzebował
1
@qbsonFCBarca kurde też bym pograł, bo chyba już z 7 lat nie grałem
0
@MichuZ44 golazo bombazo
1
@L4ngusta ***** realeszczy
3
@kemyt1995 Na koniec dnia to i tak jest tylko i aż piłka nożna. Głowa do góry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro Huijston mamy problem
1
Ale Ajax odwala kichę na koniec sezonu
2
@kejdzi oby nie
1
@adi7adi8 mur chiński chyba xd
2
@Kapitan hawk świat zwariował :P
0
@Deathwing112 mrrau
0
Trzaskowski jest masakrowany
8
@ViscaelBarca2007 przecież, to jest jakiś dramat
0
@SirChuck Araujo nie wszedł bo dostał żółtą będąc jeszcze na ławce
7
Komentarz usunięty
1
ZA PRAWDĘ NIE POWINNO BYĆ BANÓW!
1
NAPRAWDĘ??????????????????????
0
@Rafalloxfcb była
1
@FcBforever221 tutaj trzeba jeszcze 3 strzelić albo i 4