4

Canal Plus najpierw ucina hymn ligi mistrzów na Montjuic w półfinale, a teraz Laboga zabiera szpaler. Co wy odwalacie?

0

@clyde zawsze przed szkołą mi babcia takiego kupowała, ahh, piękne czasy

61

Codziennie rano budzę się i dziękuję Bogu, że nie jestem madridistą.

3

Wstyd takie coś tutaj wrzucać...

0

@lajcior wtf w ogóle xd

0

Tottenham w tym sezonie, to jest jakiś dramat. No i jak Postecoglu utrzymał się na stanowisku, to już w ogóle czarna magia.

0

@clyde to może nawet jakiś efekt placebo zadziałać po takim wynalazku :D

0

@clyde raczej stronie od takich cudów, ale dobrze wiedzieć, że istnieje dobre wino bezalkolowe(wyobrażam sobie, ze może smakować jak soczek :D)

0

@clyde +1 za piwko bez alkoholu

1

@qbsonFCBarca ;D może innym razem, jakieś 4h na dojazd bym potrzebował

1

@qbsonFCBarca kurde też bym pograł, bo chyba już z 7 lat nie grałem

0

@MichuZ44 golazo bombazo

1

@L4ngusta ***** realeszczy

3

@kemyt1995 Na koniec dnia to i tak jest tylko i aż piłka nożna. Głowa do góry.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comentateiro Huijston mamy problem

1

Ale Ajax odwala kichę na koniec sezonu

2

@kejdzi oby nie

1

@adi7adi8 mur chiński chyba xd

2

@Kapitan hawk świat zwariował :P

0

0

Trzaskowski jest masakrowany

8

@ViscaelBarca2007 przecież, to jest jakiś dramat

0

@SirChuck Araujo nie wszedł bo dostał żółtą będąc jeszcze na ławce

7

Komentarz usunięty

1

ZA PRAWDĘ NIE POWINNO BYĆ BANÓW!

1

NAPRAWDĘ??????????????????????

0

@Rafalloxfcb była

1

@FcBforever221 tutaj trzeba jeszcze 3 strzelić albo i 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?