Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Reklamy na hymn ligi mistrzów. Canal Plus pojeeeby
0
@clyde ehh :( katastrofa
0
Mój zapał to Eyjafjallajökull, ledwo ostygł.
0
@Xajrox w sensie do multikina, bo na mieście, to tak średnio mi podchodzi oglądanie meczów
0
@Xajrox w sumie mogę się wybrać :D
2
@StanBarcyFan tak myślałem - pozbyć się jak najszycbiej gościa
1
oby nastęone urodziny obchodził już w innym klubie
1
@karolszymek już od dawna wiadomo, że to najemnik z madrytu, nawet już się z tym nie kryje
0
Jest jeszcze jakiś zawodnik w naszym składzie, który pamięta wpierdziel na Anfield w 2019 roku?
0
@Blanco16 ostatnio jeden gość napisał jak to wyłączyć w opcjach przeglądarki na telefonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessiiBarcaPepa w mulitikinie są mecze
0
@jakub1906 jest czy też nie ma, to mnie nie interere, bo idę do kina xd
0
@DragonxNF zapomniałeś się przelogować
4
@Eklerek średnio, bo tłumaczeniem chamskiego zachowania realu są sędziowie xd odklejka
0
@Stinger_ mi też czasami śnią się mecze, ale wtedy sam w nich gram i ciężko trafić do bramki albo ślizgam się non-stop xd
0
@cules100pro Bellingham aż się za głowę złapał po interwencji Cubarsiego
0
@July_6_BcN o matko :P
3
100% Jesus ;) Dobranocka wszystkim.
3
To jest ten mental!
0
Musi być karny. Ręką go zatrzymal.
2
Fizycznie jesteśmy zajechani. Nie widzę tego...
0
@allien18 zdychamy fizycznie
1
@PatrychoO ten bałwan ⛄?
4
Klub Real Madryt powinien zostać rozwiązany... Jakie to są szmaciska
0
Oni jeszcze biegną do sędziego xDS
0
Sędzia do zmiany...
0
On chciał karnego dać XD
0
Tego sędziego to powinni jeeeeeebac prądem
1
Przecież to jest czerwona kartka xDdd