0

Trzaskowski jest masakrowany

8

@ViscaelBarca2007 przecież, to jest jakiś dramat

0

@SirChuck Araujo nie wszedł bo dostał żółtą będąc jeszcze na ławce

7

Komentarz usunięty

1

ZA PRAWDĘ NIE POWINNO BYĆ BANÓW!

1

NAPRAWDĘ??????????????????????

0

@Rafalloxfcb była

1

@FcBforever221 tutaj trzeba jeszcze 3 strzelić albo i 4

0

No jest kupa, co więcej mówić xd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@626 jak my tu wchodzimy, nakurwiamy i real mówi papa lidze

2

@BobSwagger Niech Bóg broni nas przed takimi ludźmi jak ty.

0

@Szmulek Ci wszyscy eksperci na czele z Ćwiąkałą nadają się do hasioka.

0

@kamiVeB jednym okiem będę spoglądał, ale szczerze, to też nie mam ochoty na piłkę

6

Tragiczni sędziowie i real madryt to rak piłki nożnej.

2

@PatrychoO może właśnie zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 oby, błagam....

1

@Filipem na początku sezonu bym brał półfinał w ciemno, a teraz może być niedosyt

1

Araujo... Wybaczę im jak odpadną, ale było tak blisko. Boli...

1

@Miszcz Textu FCB nie pamiętam kiedy czułem coś takiego

0

@viscaelbarca1998_ nie mają siły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Błagam. Zróbmy to.

0

@Sekstet2009 gorzej

0

@MessiTheBesst ocenimy po meczu

3

@Filipem ten brat Yamala ma 3 lata xD

0

@Lucyffffer1922 tak było

0

@FcPortoFan1999 bez kitu, myślałem, że z Donciciem stać ich będzie na więcej, no ale jednak Minnesota to solidna drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?