Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss ManU go zniszczył
2
@maciekofcb dla mnie jednak Eto'o
1
@gumaz jak na grzybach
0
@July_6_BcN wyrok nie jest prawomocny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Eklerek XD ale Arsenal pokonał
2
@Eklerek Za Fatiego też się zabrał :o?
4
@gumaz To lipę musisz mieć z kobitkami. Ja ledwo powyżej 190 :(
2
@AlphaNumeric jak oni nawet ekstraklasy nie wygrają xd
1
@Tasde żenujący poziom
4
@Lucerfi 185cm, 90kg, to taki starter pack żeby por*chać, reszta ręką, wiadomo
0
@CurryTheGoat30 niemożliwe :O
1
@lucca87 Olmo można z tej jest wykreślić, a Bernal to zagadka.
0
@barcafan1789 w styczniu będzie pewnie za 100/119
1
Już jako mikroskopijny młokos...
2
@Zoker jeśli progresem jest ciągłe wchodzenie w nowe związki, to szkoda gadać
0
@kinioo a myślałem, że szwagry już na wakacjach
4
@Oskar2009FCB4ever to nieźle xD
1
@Consigliere no to trudno się mówi i żyje się dalej
0
Ale srake gramy
0
@mientusek1407 Mbełmo
0
I co były już gwizdy na Bernabeu?
1
@JimMorrisonFCB pisz na PW Jim
0
@barteq bylem juz na jednej wizycie na NFZ i generalnie totalne rozczarowanie, zobaczymy co będzie dalej
26
Wybaczcie te gorzkie żale, ale w nocy mam najwieksze rozkminy. Czuję, że doszedłem do takiego momentu w życiu, że nie do końca wiem co mam robić dalej. Stagnacja i brak rozwoju wpędza mnie w depresję. Mam wrażenie, że już lepiej nie będzie, bo przespałem swoją szansę, a perspektyw brak. Wiek też nie pomaga w tym wszystkim, bo w tym roku kończę 33 lata, mimo, że fizycznie wyglądam o wiele młodziej(przynajmniej to). Moją odskocznią było zawsze bieganie długodystansowe, a teraz to nawet odpuściłem, bo przestało mi to dawać satysfakcję i nawet zaczęło mnie irytować, bo patrzyłem tylko na wyniki. Jak żyć La Ramblo, kiedy czujesz, że mrugnąłeś tylko raz i świat się zmienił o 180 stopni? Dobranocka.
1
Chabiniak załatw sobie okulary na nowy sezon
0
@Messi1992 ja tak płakałem po finale mundialu 1998
3
Kurde, szkoda chłopczyka
13
@Kondziubarca wiesz, że to może przeczytać jego syn?
0
@Gronek ja 22... xd