0

@Lanosss ManU go zniszczył

2

@maciekofcb dla mnie jednak Eto'o

1

@gumaz jak na grzybach

0

@July_6_BcN wyrok nie jest prawomocny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Eklerek XD ale Arsenal pokonał

2

@Eklerek Za Fatiego też się zabrał :o?

4

@gumaz To lipę musisz mieć z kobitkami. Ja ledwo powyżej 190 :(

2

@AlphaNumeric jak oni nawet ekstraklasy nie wygrają xd

1

@Tasde żenujący poziom

4

@Lucerfi 185cm, 90kg, to taki starter pack żeby por*chać, reszta ręką, wiadomo

0

@CurryTheGoat30 niemożliwe :O

1

@lucca87 Olmo można z tej jest wykreślić, a Bernal to zagadka.

0

@barcafan1789 w styczniu będzie pewnie za 100/119

1

Już jako mikroskopijny młokos...

2

@Zoker jeśli progresem jest ciągłe wchodzenie w nowe związki, to szkoda gadać

0

@kinioo a myślałem, że szwagry już na wakacjach

4

@Oskar2009FCB4ever to nieźle xD

1

@Consigliere no to trudno się mówi i żyje się dalej

0

Ale srake gramy

0

@mientusek1407 Mbełmo

0

I co były już gwizdy na Bernabeu?

1

@JimMorrisonFCB pisz na PW Jim

0

@barteq bylem juz na jednej wizycie na NFZ i generalnie totalne rozczarowanie, zobaczymy co będzie dalej

26

Wybaczcie te gorzkie żale, ale w nocy mam najwieksze rozkminy. Czuję, że doszedłem do takiego momentu w życiu, że nie do końca wiem co mam robić dalej. Stagnacja i brak rozwoju wpędza mnie w depresję. Mam wrażenie, że już lepiej nie będzie, bo przespałem swoją szansę, a perspektyw brak. Wiek też nie pomaga w tym wszystkim, bo w tym roku kończę 33 lata, mimo, że fizycznie wyglądam o wiele młodziej(przynajmniej to). Moją odskocznią było zawsze bieganie długodystansowe, a teraz to nawet odpuściłem, bo przestało mi to dawać satysfakcję i nawet zaczęło mnie irytować, bo patrzyłem tylko na wyniki. Jak żyć La Ramblo, kiedy czujesz, że mrugnąłeś tylko raz i świat się zmienił o 180 stopni? Dobranocka.

1

Chabiniak załatw sobie okulary na nowy sezon

0

@Messi1992 ja tak płakałem po finale mundialu 1998

3

Kurde, szkoda chłopczyka

13

@Kondziubarca wiesz, że to może przeczytać jego syn?

0

@Gronek ja 22... xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?