2

@Filipem pierwsza akcja i Marciniak XD

0

@Katalonik97 zwykły odklejus

1

@Colon zapomnieli wspomnieć, że Tsitsipas grał z zamkniętymi oczami

0

Ależ mecz w Warszawie

12

Mecz imienia Nicki Nicole i puszczonej kierownicy przez Flicka.

0

Ugotowani... XD

0

Blade biega z betonowymi butami

0

Yamal obudź się do K.... Nędzy!!!!

2

Po co on te rękę podnosił XD???

0

To wszystko wina Sorga

0

Ale się bawią. Nie da się tego oglądać

0

Gramy bez obrony

0

FERMIIIIIIIN!!!!!!

0

Yamal do zmiany

1

@adamek20151 nie ma Inigo obok

0

@wyrek na razie to zdejmujemy majtki i wypinamy pupki

1

Ale nas piorą, a jest tylko 1:0 xd

0

Nieprawdopodobny spalony XD

1

Samo sobie tego gola strzeliliśmy

3

Ale jestem napompowany na mecz. Pewnie bym czerwoną wyłapał xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@regatta52 bardziej takie podniecenie i adrenalina:D

1

@Filipem ile keszu już wrzuciłeś w fifa pointsy?

3

@Eklerek dupeczki z siusiaczkami, takie najlepsze są

0

@Kgorecki2500 Juan Mata

4

@wojopancer jadę z dziadkiem i z mamą na wycieczkę rowerową

0

@4drian0 Volvo*

1

@ProMILs co na to twoje otoczenie?

2

@clyde gratki :D

0

Wrzód Bellingham z golem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?