Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@malypuzon Dokładnie przed chwilą o tym samym pomyślałem. Bieda atak xd
0
@Eklerek noo wiedzę, że kolega postradał zmysły :p
0
@Eklerek ale co na United? Że wygrają?
0
Hannibal xD i to jeszcze wychowanek United...
3
Smuci mnie, że nie mam już serca do oglądania tych wszystkich meczów. Barcę oglądam od deski do deski, ale reszta mnie już mało obchodzi. A pamiętam jak dekadę temu cały weekend oglądałem mecze. :(
0
@Eklerek szkoda, że Arsenal nie będzie na szczycie tabeli na koniec sezonu :(
1
Na moje spalony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pablozeusz rok temu było to samo
1
@draxidox szkoda, że w 2012 to nie było modne xd
5
Czy @Kessie i @Luciano99 to ta sama osoba????
0
@July_6_BcN siemasz sąsiadka
0
@draxidox w sensie parówki z serem są spoko, ale musi być to dobrze przypieczone, a nie takie surowe jak tu xD
0
@marcin62 Damian coś przycina z Bonsoulem. Miał być w lipcu, a mamy już połowę września zaraz.
2
@BorzyKrzys Pół Tony Montana
7
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@July_6_BcN jestem tym sąsiadem!
4
@July_6_BcN Dokładnie, potwierdzam. Też jestem na tym spacerze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kessie wtedy można siadać na kibel bez zdejmowania gaci
0
@kulek22 myślałem, że mi szyby wydupcy xd
1
Ale w Bydgoszczy pierdolnę*o aż mury w blokach się zatrzęsły. Jakby bomba czy coś...
0
@Misiusessi życie
11
Zaraz będzie musiał wznowić karierę jak tak dalej pójdzie z kontuzjami
1
@Pawlak1992 tylko co to daje, że trafisz w gorące? Xd
0
@armat94 kakao* tak powiedział pan Szpakowski
0
Oglądam padla i gra tam Stupaczuk z Lebronem
2
@gumaz niezidentyfikowany obiekt rapujący
0
Jak radzicie sobie z głodem alkoholowym?