3

@malypuzon Dokładnie przed chwilą o tym samym pomyślałem. Bieda atak xd

0

@Eklerek noo wiedzę, że kolega postradał zmysły :p

0

@Eklerek ale co na United? Że wygrają?

0

Hannibal xD i to jeszcze wychowanek United...

3

Smuci mnie, że nie mam już serca do oglądania tych wszystkich meczów. Barcę oglądam od deski do deski, ale reszta mnie już mało obchodzi. A pamiętam jak dekadę temu cały weekend oglądałem mecze. :(

0

@Eklerek szkoda, że Arsenal nie będzie na szczycie tabeli na koniec sezonu :(

1

Na moje spalony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pablozeusz rok temu było to samo

1

@draxidox szkoda, że w 2012 to nie było modne xd

5

Czy @Kessie i @Luciano99 to ta sama osoba????

0

@July_6_BcN siemasz sąsiadka

0

@draxidox w sensie parówki z serem są spoko, ale musi być to dobrze przypieczone, a nie takie surowe jak tu xD

0

@marcin62 Damian coś przycina z Bonsoulem. Miał być w lipcu, a mamy już połowę września zaraz.

2

@BorzyKrzys Pół Tony Montana

7

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@July_6_BcN jestem tym sąsiadem!

4

@July_6_BcN Dokładnie, potwierdzam. Też jestem na tym spacerze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kessie wtedy można siadać na kibel bez zdejmowania gaci

0

@kulek22 myślałem, że mi szyby wydupcy xd

1

Ale w Bydgoszczy pierdolnę*o aż mury w blokach się zatrzęsły. Jakby bomba czy coś...

0

@Misiusessi życie

11

Zaraz będzie musiał wznowić karierę jak tak dalej pójdzie z kontuzjami

1

@Pawlak1992 tylko co to daje, że trafisz w gorące? Xd

0

@armat94 kakao* tak powiedział pan Szpakowski

0

Oglądam padla i gra tam Stupaczuk z Lebronem

2

@gumaz niezidentyfikowany obiekt rapujący

0

Jak radzicie sobie z głodem alkoholowym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?