Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq bylem juz na jednej wizycie na NFZ i generalnie totalne rozczarowanie, zobaczymy co będzie dalej
26
Wybaczcie te gorzkie żale, ale w nocy mam najwieksze rozkminy. Czuję, że doszedłem do takiego momentu w życiu, że nie do końca wiem co mam robić dalej. Stagnacja i brak rozwoju wpędza mnie w depresję. Mam wrażenie, że już lepiej nie będzie, bo przespałem swoją szansę, a perspektyw brak. Wiek też nie pomaga w tym wszystkim, bo w tym roku kończę 33 lata, mimo, że fizycznie wyglądam o wiele młodziej(przynajmniej to). Moją odskocznią było zawsze bieganie długodystansowe, a teraz to nawet odpuściłem, bo przestało mi to dawać satysfakcję i nawet zaczęło mnie irytować, bo patrzyłem tylko na wyniki. Jak żyć La Ramblo, kiedy czujesz, że mrugnąłeś tylko raz i świat się zmienił o 180 stopni? Dobranocka.
1
Chabiniak załatw sobie okulary na nowy sezon
0
@Messi1992 ja tak płakałem po finale mundialu 1998
3
Kurde, szkoda chłopczyka
13
@Kondziubarca wiesz, że to może przeczytać jego syn?
0
@Gronek ja 22... xd
1
@July_6_BcN możemy podreperować trochę te procenty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Safrani do rekreacji to proponuję rower miejski
0
@karci0 część do bulbulatora
1
Nowe Camp Nou prezentuje się cudownie
1
Pół tony Montana XD
0
@partymaker audyt obywatelski już jest w drodze
2
@1kondziu1 przeczytałeś artykuł?
3
@Laminedependencia jaki miałeś nick wcześniej?
0
@Lucyffffer1922 patrząc na avatar, to może być ciężko
0
@Kazragore to ikea?
0
@Azi podbijam xd
0
@Gaucho to samo pisali Targecie z Newcastle xDD
0
@Szczygiel06 stay hard
5
@Esteban_ wyjmijcie wuja z uszu
0
@marcin62 ciężko przesłuchać całe ze względu na wycie do mikrofonu
0
@AREK1234 no hej
1
@misterio jestem na bezrobociu
0
@adamek20151 prosisz się o banuwe
0
@Bulbazaur17 i tak jesteś pokemonem
6
@LOPEZ16 to najważniejsze xD
1
Czy w 2025 roku da się kupić jakiś w miarę przyzwoity rower za 2000pln? Ostatni raz rower kupowałem w 2015 roku.
1
@Faro witaj! czekałem :D