0

Świetna akcja Ferrana, ale to zagranie Yamalka to palce lizać. Szkoda, ze bez gola.

0

@sebasarna 10 lat temu jak miałem 22 lata, to też tak myślałem po zerwaniu, a teraz mam 32 i się z tego śmieje :D

0

@D10SLEO jakiego Pedro?

2

@macio_944 Lecę kiedy nie lecę

0

@Zoker Arsenal powinien być na 4

2

@Arcybiskup bruh...

0

@JacekM z sercem bulem mówię do was

0

Nie wiem co tak boicie się tych imigrantów. Co najwyżej nauczą nas używać kardamonu.

2

Deco musi deko dechnąć po tym transferze.

0

@Sau_Ron bottle of water

0

@4drian0 on nawet się nie zaczął

0

@July_6_BcN ahh, szkoda, ale przynajmniej spróbowałem

1

Trzeba było zostać dresiarzem, mieć żonę Dagmarę i synka Sebka.

1

@July_6_BcN dasz się zaprosić na randkę?

4

@clyde Ralf Kamiński

0

@Bykunn będzie się to wam śniło po nocach

0

Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?

0

@BorzyKrzys I pomyśleć, że za ten jeden odbiór w końcówce Cannavaro dostał złotego balona xd

0

@Filipem nawet mając premium jest pełno reklam np na Kanale Zero.

0

@FCB_dimiC Tak , wszystko jest ok. Loguję się normalnie.

0

Od paru dni na konsoli Xbox series X występuje taki problem gdy chcę się zalogować do konta Xbox.

https://zapodaj.net/plik-O0iah1OgJ4
Miał juz ktoś podobny problem? Praktycznie robiłem wszystko co proponują w necie żeby rozwiązać ten problem i nic.

13

@pt9 we will say what time will tell

2

@Pawci023x sprawdź w Olsztynie

3

Niby Francja, a jednak Senegal.

1

@Pedri16Future Eee... Ale kto to i co to?

4

4:20 pobudka, 5 w pracy, 17 w domu i gitara gra. Ehh...

2

@partymaker Vinicius XD

0

Komentarz usunięty

0

@BORO_12 kogo naciska Deco jak to on jest odpowiedzialny za transfery xD?

2

@draxidox na tym filmie są same dzieci bez prawa głosu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?