0

Pięknie kuponik wszedł :D

0

@Laminedependencia ambasada Cię zje

0

@July_6_BcN Marianna

0

@FcPortoFan1999 głupota chyba

1

@Colon a ja obejrzał Lavezziego w Paryżu

1

@Kgorecki2500 przecież to jest jakiś Sandomierz

0

@Giwera toć to Ja Morant w bluzie Cavaliers :o

3

@lajcior wolę kutarate/hudo

0

@NeroTFP1 a po porażce z OKC pisali, że czas na emeryturę

4

@July_6_BcN żeby tylko mu się nic nie odnowiło

0

Można obejrzeć gdzieś nasze babki w LM legalnie?

0

@clyde musicie się spotkać z @July_6_BcN

0

@Eklerek ale te staty znikają za jakiś czas, nie?

0

@Eklerek EA odpina wrotki

1

@Aragorn33 2015 rok, piękne czasy ❤️

0

@MYTO myślę, że możemy wygrać, przegrać lub zremisować

1

@Popitek12 i dla ludzi z Turynu i Torino

1

@blakkudium przecież to musi być jakiś bullshit xd

3

@kanver_ za karę Ferran go ugryzie podczas kąpieli

1

@FcPortoFan1999 ja byłem wtedy na imprezie z okazji końca świata :d

1

21 grudnia według przepowiedni Majów nastąpi “wielkie bum”
Jedni się śmieją, inni teorię próbują obalić
A my przygotowaliśmy listę rzeczy do zrobienia
Zostały wszak raptem 3 tygodnie

1

@L4ngusta rok temu wytrzymałem 3 miesiące bez telefonu :) czułem się kapitalnie

1

@Laminedependencia Jeden z moich ulubionych raperów :) A ten kawałek mi siada ładnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@gumaz a ja bym wziął Julkę na kebaba pan

0

@Starrk jakiego koloru jest czerwony maluch?

0

@clyde a dupa rośnie

0

@Kozinho. A co z obroną? A sorry... I tak jej nie mamy.

0

@PaulFCB proszę się nie odzywać, ja nagrywam!

2

@Bolton ale to nie wstyd uguem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?