Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie kuponik wszedł :D
0
@Laminedependencia ambasada Cię zje
0
@July_6_BcN Marianna
0
@FcPortoFan1999 głupota chyba
1
@Colon a ja obejrzał Lavezziego w Paryżu
1
@Kgorecki2500 przecież to jest jakiś Sandomierz
0
@Giwera toć to Ja Morant w bluzie Cavaliers :o
3
@lajcior wolę kutarate/hudo
0
@NeroTFP1 a po porażce z OKC pisali, że czas na emeryturę
4
@July_6_BcN żeby tylko mu się nic nie odnowiło
0
Można obejrzeć gdzieś nasze babki w LM legalnie?
0
@clyde musicie się spotkać z @July_6_BcN
0
@Eklerek ale te staty znikają za jakiś czas, nie?
0
@Eklerek EA odpina wrotki
1
@Aragorn33 2015 rok, piękne czasy ❤️
0
@MYTO myślę, że możemy wygrać, przegrać lub zremisować
1
@Popitek12 i dla ludzi z Turynu i Torino
1
@blakkudium przecież to musi być jakiś bullshit xd
3
@kanver_ za karę Ferran go ugryzie podczas kąpieli
1
@FcPortoFan1999 ja byłem wtedy na imprezie z okazji końca świata :d
1
21 grudnia według przepowiedni Majów nastąpi “wielkie bum”
Jedni się śmieją, inni teorię próbują obalić
A my przygotowaliśmy listę rzeczy do zrobienia
Zostały wszak raptem 3 tygodnie
1
@L4ngusta rok temu wytrzymałem 3 miesiące bez telefonu :) czułem się kapitalnie
1
@Laminedependencia Jeden z moich ulubionych raperów :) A ten kawałek mi siada ładnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@gumaz a ja bym wziął Julkę na kebaba pan
0
@Starrk jakiego koloru jest czerwony maluch?
0
@clyde a dupa rośnie
0
@Kozinho. A co z obroną? A sorry... I tak jej nie mamy.
0
@PaulFCB proszę się nie odzywać, ja nagrywam!
2
@Bolton ale to nie wstyd uguem