Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gol i zjazd do bazy xD
1
@Piecu11 w wannie :D
0
Hahahaha hahahaha
2
Płyniemy panie KAPITANIE!!!!
3
Cubarsi, ehh...
1
Prowadź kapitanie!
2
@macio_944 dymy fiu fiu, goha goha 3zl
2
@MessiForeverTheBest przepiękna to jest karta :D rzeźnik
4
@lajcior należy zaznaczyć, że dopiero tydzień temu kupiłeś karnet
0
@Arden no i po ptakach ;d
0
@Faro Bo Flick to nie Xavi
0
@reloaded jarmark świąteczny xd
0
@AmigoBlancos niestety
0
Jaki ten Westham jest cienki :(
0
Nadal nie dają wygranych za wyjście przeciwnika przy remisie w Fifie XD?
0
@kaamil1910 pijesz? zażywasz narkotyki?
0
Ehh, kolejne osłabienie :(
0
@Frimpong pamiętam to :D
0
@Fantastyczny Chłopiec było blisko, koleżko
1
@Katalończyk 99 a no tak :dd
0
Ale bym sobie obejrzał taką Barcę Xaviego.
0
@Davvd lepiej klepać
0
Parę niedociągnięć jest
0
@ZuczekFCB1899 to jest moja opinia, a Ty możesz mnie cmoknąć w pompkę do roweru :)
2
LOLmo piękny kiks xD
1
Jeszcze trochę i będzie trzeba myśleć o zwolnieniu Flicka.
3
Kto jest kibicem Barcy ten z cyrku się nie śmieje.
1
@JanuszKorwinMikke dziwnie piszesz De Jong
0
@Fantastyczny Chłopiec bez przesady xd
0
@Aragorn33 Flick się zablokował i będzie stawiał na DigiDonga