1

Gol i zjazd do bazy xD

1

@Piecu11 w wannie :D

0

Hahahaha hahahaha

2

Płyniemy panie KAPITANIE!!!!

3

Cubarsi, ehh...

1

Prowadź kapitanie!

2

@macio_944 dymy fiu fiu, goha goha 3zl

2

@MessiForeverTheBest przepiękna to jest karta :D rzeźnik

4

@lajcior należy zaznaczyć, że dopiero tydzień temu kupiłeś karnet

0

@Arden no i po ptakach ;d

0

@Faro Bo Flick to nie Xavi

0

@reloaded jarmark świąteczny xd

0

@AmigoBlancos niestety

0

Jaki ten Westham jest cienki :(

0

Nadal nie dają wygranych za wyjście przeciwnika przy remisie w Fifie XD?

0

@kaamil1910 pijesz? zażywasz narkotyki?

0

Ehh, kolejne osłabienie :(

0

@Frimpong pamiętam to :D

0

@Fantastyczny Chłopiec było blisko, koleżko

1

@Katalończyk 99 a no tak :dd

0

Ale bym sobie obejrzał taką Barcę Xaviego.

0

@Davvd lepiej klepać

0

Parę niedociągnięć jest

0

@ZuczekFCB1899 to jest moja opinia, a Ty możesz mnie cmoknąć w pompkę do roweru :)

2

LOLmo piękny kiks xD

1

Jeszcze trochę i będzie trzeba myśleć o zwolnieniu Flicka.

3

Kto jest kibicem Barcy ten z cyrku się nie śmieje.

1

@JanuszKorwinMikke dziwnie piszesz De Jong

0

@Fantastyczny Chłopiec bez przesady xd

0

@Aragorn33 Flick się zablokował i będzie stawiał na DigiDonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?