0

@UriBoyka chłop przebrany za babe

1

@ArcziArtt rozumiem, że internet w domu masz za darmo?

0

Wracają demony... Dobranoc

0

Ludzie, przecież to jest karny...

2

@tadzik447 fajnie, że w końcu się ujawniłeś

1

Magia się dzieje XD

0

Najpierw spalony, potem ręka gracza Las Palmas. Z tego nie może być karnego.

29

@Pitinho Mam 33 lata, wyższe wykształcenie i będę głosował na Mentzena. A Ty płacz dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99 to był atak na gorące

6

Wracam do oglądania Czterdziestolatka. Polecam, papatki.

0

Przecież oni grają bez bramkarza XD

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@Marcels nie ma takiego klubu jak athletico

0

@Criss18Barca przecież od dawna wiadomo, że to madryciok. Tylko coś przyznać się nie chce.

0

@kuz mógłbyś pracować w hiszpanii na varze

0

Ale ten sędzia odwala kaszanę dzisiaj...

0

@SZYCHA0005 oczywiście, że widziałem i czerwoną kartkę to widzą tam tylko kudzie z madrytu

0

@trolownik pisząc takie coś, to ty pokazujesz, że nie masz pojęcia o piłce

0

Przecież kopnął piłkę czubkiem buta XDD za co ta czerwona, ludzie święci. ĆWIĄKAŁA MADRYCIOKU

0

@tristan87 5 sekund między postami, nieźle

1

Olaboga, komentuje Laboga :(

0

@BulaKG a kojarzysz takiego starszego gościa z wąsem?

9

Przecież jak sobie myśle o tym całym realu madryt i ich wałkach na przestrzeni lat, to aż mnie trzęsie w środku. No zaraz nie wyrebie normalnie

0

@jacobFCB ale czy skłamał?

1

@Eklerek w Hiszpanii to nigdy nie wejdzie tak samo jak goalline xd

1

@MesQueUnClub96 2011 rok, fajnie bylo

0

Dobrze, że nie Knur xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?