Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@UriBoyka chłop przebrany za babe
1
@ArcziArtt rozumiem, że internet w domu masz za darmo?
0
Wracają demony... Dobranoc
0
Ludzie, przecież to jest karny...
2
@tadzik447 fajnie, że w końcu się ujawniłeś
1
Magia się dzieje XD
0
Najpierw spalony, potem ręka gracza Las Palmas. Z tego nie może być karnego.
29
@Pitinho Mam 33 lata, wyższe wykształcenie i będę głosował na Mentzena. A Ty płacz dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99 to był atak na gorące
6
Wracam do oglądania Czterdziestolatka. Polecam, papatki.
0
Przecież oni grają bez bramkarza XD
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@okiemtypera_lucaxx95 pato tato
0
@Marcels nie ma takiego klubu jak athletico
0
@Criss18Barca przecież od dawna wiadomo, że to madryciok. Tylko coś przyznać się nie chce.
0
@kuz mógłbyś pracować w hiszpanii na varze
0
Ale ten sędzia odwala kaszanę dzisiaj...
0
@SZYCHA0005 oczywiście, że widziałem i czerwoną kartkę to widzą tam tylko kudzie z madrytu
0
@trolownik pisząc takie coś, to ty pokazujesz, że nie masz pojęcia o piłce
0
Przecież kopnął piłkę czubkiem buta XDD za co ta czerwona, ludzie święci. ĆWIĄKAŁA MADRYCIOKU
0
@tristan87 5 sekund między postami, nieźle
1
Olaboga, komentuje Laboga :(
0
@BulaKG a kojarzysz takiego starszego gościa z wąsem?
9
Przecież jak sobie myśle o tym całym realu madryt i ich wałkach na przestrzeni lat, to aż mnie trzęsie w środku. No zaraz nie wyrebie normalnie
0
@jacobFCB ale czy skłamał?
1
@Eklerek w Hiszpanii to nigdy nie wejdzie tak samo jak goalline xd
1
@MesQueUnClub96 2011 rok, fajnie bylo
0
Dobrze, że nie Knur xD