0

Skręcił kostkę XDDD

1

@Colon tu mało kto pamięta Soederlinga

0

@Encore Marat Safin

0

@FanBarcy22@FanBarcy22.

1

@PatrychoO Bruh

0

9 lat temu życie było jakieś takie łatwiejsze

0

@Encore a Enrique na ławce

3

@Radioactive9705 tzw Killdozer

0

@Miszcz Textu FCB 10 lat temu, to był koniec świata :D A teraz to normalka.

1

Can kontuzja i baaardzo dużo straci BVB...

0

@kamiVeB Muniek Staszczyk

0

Na hymnie zawsze mam ciarki.

0

Cezary Kowalski na final czy ktoś gorszy :D?

5

@DLFCB W idealnym świecie właśnie by tak było, ale jest jak jest :)

0

@Masnymichael pieseła zastrzegłem

0

@Arden pici polo na dwie bramki

0

@Blantozaur każda pogoda jest dobra na huncika

0

@Pawel13sz na pewno coś wspominał

0

Chciałbym tutaj zamieścić realne prognozy na temat zatrudnienia Hansiego Flicka w Barcelonie. Wiem, że parę osób z dziennikarskiego świata piłki nożnej już się wypowiedziało na ten temat, min. Ćwiąkała, Kowalczyk, Borek i Święcicki. Ćwiąkała nawet dodał prawie 30 minutowy film o nowym trenerze blaugrany. Ja to bym chciał jednak rozwinąć i uważam, że Flickowi albo się uda, albo nie uda. Dziękuję.

0

@Joe_Barbaro Ahh. Miałem wtedy 16 lat i dokładnie pamiętam ten piękny dzień.

0

@Pawlak1992 Pato był w Grecji

2

@YeastMoss Jak to nie? Będzie gadane, że Flick nie reprezentuje DNA Barcy.

3

A Karol już dawno robił wywiady z Michaelem Szumachonorkiem i nie było z tego powodu dram.

1

@kondzik47 Ja to samo xD

0

@FCB24 jak on biega xDDD

1

@Lucerfi jak jesteś gruby, to nic nie leży dobrze

6

@Sulimo jedz kur*a bo do Choroszczy nie zdążę!

1

@ViscaelBarca2007 tak będzie xD

0

@jary99 dodajmy, że nie masz firmy :]

0

Kiedyś był taki artykuł o Bartomeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?