Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skręcił kostkę XDDD
1
@Colon tu mało kto pamięta Soederlinga
0
@Encore Marat Safin
0
@FanBarcy22@FanBarcy22.
1
@PatrychoO Bruh
0
9 lat temu życie było jakieś takie łatwiejsze
0
@Encore a Enrique na ławce
3
@Radioactive9705 tzw Killdozer
0
@Miszcz Textu FCB 10 lat temu, to był koniec świata :D A teraz to normalka.
1
Can kontuzja i baaardzo dużo straci BVB...
0
@kamiVeB Muniek Staszczyk
0
Na hymnie zawsze mam ciarki.
0
Cezary Kowalski na final czy ktoś gorszy :D?
5
@DLFCB W idealnym świecie właśnie by tak było, ale jest jak jest :)
0
@Masnymichael pieseła zastrzegłem
0
@Arden pici polo na dwie bramki
0
@Blantozaur każda pogoda jest dobra na huncika
0
@Pawel13sz na pewno coś wspominał
0
Chciałbym tutaj zamieścić realne prognozy na temat zatrudnienia Hansiego Flicka w Barcelonie. Wiem, że parę osób z dziennikarskiego świata piłki nożnej już się wypowiedziało na ten temat, min. Ćwiąkała, Kowalczyk, Borek i Święcicki. Ćwiąkała nawet dodał prawie 30 minutowy film o nowym trenerze blaugrany. Ja to bym chciał jednak rozwinąć i uważam, że Flickowi albo się uda, albo nie uda. Dziękuję.
0
@Joe_Barbaro Ahh. Miałem wtedy 16 lat i dokładnie pamiętam ten piękny dzień.
0
@Pawlak1992 Pato był w Grecji
2
@YeastMoss Jak to nie? Będzie gadane, że Flick nie reprezentuje DNA Barcy.
3
A Karol już dawno robił wywiady z Michaelem Szumachonorkiem i nie było z tego powodu dram.
1
@kondzik47 Ja to samo xD
0
@FCB24 jak on biega xDDD
1
@Lucerfi jak jesteś gruby, to nic nie leży dobrze
6
@Sulimo jedz kur*a bo do Choroszczy nie zdążę!
1
@ViscaelBarca2007 tak będzie xD
0
@jary99 dodajmy, że nie masz firmy :]
0
Kiedyś był taki artykuł o Bartomeu