Skieaa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Napoli, jazda z nimi
0
I nie ma to jak na przecienkow dalej to dziala
1
Busi jak najbardziej.
0
Brawoo Sevilla:D Po manite xd
1
Sevilla 2 bramka xD
8
Najgorsze jest to, że prowadząc 1-0 zamiast próbować strzelić na 2-0 lub nawet na 3-0 i wtedy kontrolować spotkanie to my podajemy sobie w obronie, z obrony do Busiego/Ivana i z powrotem podanie do obrony przez co akcje na bramke rywala mamy raz na 5 minut jak nie dłużej xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
xD W LM 6 bramek, 2 asysty i 6 MoTM. Na podwórku nie miał sobie równych. Na Mundialu gol I 2 asysty. Leo był najlepszy indiwidualnie a ty piszesz że w porownaniu do Modricia to niebo a ziemia xDD
5
Tak. Głosował na 1. Modric 2. Mbappe 3. Ronaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i prawidłowo
1
Podobno sprawy rodzinne a Messiego raczej nagordy indiwidualne mało interesuja eiec wybrał rodzine
0
Problemy rodzinne
0
Przynajmniej w 11 jest Messi :D
0
Na yt.
0
WIe że nie wygra to nie ma po co marnowac czasu
0
Fifa na yt.
1
Zgadzam się, ale po tej nagrodzie Puskasa (co dla mnie jest kabaretem) wszystkiego mozna sie spodziewac chociaż tan głosowali fani to i tak bym się nie zdziwił
0
Jeszcze się okaże że Salah wygra The Best xd
3
Jaki gorszy? XD Piekne podanie, genialne przyjecie w biegu I dobre wykonczeni. On nie ma podjazdu do bramki Messiego a co dopiero do Bale’a/Ronaldo I tego co z skorpionem strzelil, ale oczywiscie hype na Salaha jest wiec fani musieli głosowac na niego
0
Emocje wziely w gore, ale to nie pierwsza sytuacja gdzie ten sedzia nas wyruch**. Nie dziwie sie Messiemu
4
Dobrze zrobił
0
XD
0
Idealny skład.
0
Odnośnie boksu to właśnie zobaczyłem że walka Wilder vs Tyson już jest oficjalnie zapowiedziana. Kto waszym zdaniem wygra?
2
Mów za siebie :) Dla mnie czerwona nie ma znaczenia kto to był
0
Tego nie wiedziałem. Też jestem ciekawy za co one beda
0
Pewnie po wszystkich rozegranych grupowych meczach bedzie “Team of the group stage” ale tylko tyle wiem.
8
Dokładnie. Też to zauwazylem jak niektórzy tutaj sa pseudoobiektywni jeśli chodzi o Real czy Ronaldo
5
Wydaje mi sie ze to Mr.Robot, ale dawno ten serial ogladalem
Edit; Sezon 2 odcinek 3