0

Brawo Napoli, jazda z nimi

0

I nie ma to jak na przecienkow dalej to dziala

1

Busi jak najbardziej.

0

Brawoo Sevilla:D Po manite xd

1

Sevilla 2 bramka xD

8

Najgorsze jest to, że prowadząc 1-0 zamiast próbować strzelić na 2-0 lub nawet na 3-0 i wtedy kontrolować spotkanie to my podajemy sobie w obronie, z obrony do Busiego/Ivana i z powrotem podanie do obrony przez co akcje na bramke rywala mamy raz na 5 minut jak nie dłużej xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

xD W LM 6 bramek, 2 asysty i 6 MoTM. Na podwórku nie miał sobie równych. Na Mundialu gol I 2 asysty. Leo był najlepszy indiwidualnie a ty piszesz że w porownaniu do Modricia to niebo a ziemia xDD

5

Tak. Głosował na 1. Modric 2. Mbappe 3. Ronaldo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i prawidłowo

1

Podobno sprawy rodzinne a Messiego raczej nagordy indiwidualne mało interesuja eiec wybrał rodzine

0

Problemy rodzinne

0

Przynajmniej w 11 jest Messi :D

0

Na yt.

0

WIe że nie wygra to nie ma po co marnowac czasu

0

Fifa na yt.

1

Zgadzam się, ale po tej nagrodzie Puskasa (co dla mnie jest kabaretem) wszystkiego mozna sie spodziewac chociaż tan głosowali fani to i tak bym się nie zdziwił

0

Jeszcze się okaże że Salah wygra The Best xd

3

Jaki gorszy? XD Piekne podanie, genialne przyjecie w biegu I dobre wykonczeni. On nie ma podjazdu do bramki Messiego a co dopiero do Bale’a/Ronaldo I tego co z skorpionem strzelil, ale oczywiscie hype na Salaha jest wiec fani musieli głosowac na niego

0

Emocje wziely w gore, ale to nie pierwsza sytuacja gdzie ten sedzia nas wyruch**. Nie dziwie sie Messiemu

4

Dobrze zrobił

0

XD

0

Idealny skład.

0

Odnośnie boksu to właśnie zobaczyłem że walka Wilder vs Tyson już jest oficjalnie zapowiedziana. Kto waszym zdaniem wygra?

2

Mów za siebie :) Dla mnie czerwona nie ma znaczenia kto to był

0

Tego nie wiedziałem. Też jestem ciekawy za co one beda

0

Pewnie po wszystkich rozegranych grupowych meczach bedzie “Team of the group stage” ale tylko tyle wiem.

8

Dokładnie. Też to zauwazylem jak niektórzy tutaj sa pseudoobiektywni jeśli chodzi o Real czy Ronaldo

5

Wydaje mi sie ze to Mr.Robot, ale dawno ten serial ogladalem
Edit; Sezon 2 odcinek 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?