Skieaa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Próbuja być na siłe obiektywni xd
0
Gdyby to, gdyby tamto.. Czyli mam płakac ze Ronaldo nie słusznie dostał czerwona?
0
Nie ważne, już rozumiem
0
Tak było, ja tak zaaragowałem
0
Komentarz usunięty
0
Jeszcze niech Valencia to wygra I bedzie pieknie
2
Mój Messi na kapitanie rowniez pozdrawia xD
0
Ahhahaahhaahahajaj
0
Vamos Valencia :D Oby przynajmniej punkt zdobyli
0
Valencia-Juve, poniewaz jestem ciekaw jak Nietopierze zagraja oraz może w dzisiejszym meczu bedzie Cristiano “strzelam z kazdej pozycji” Ronaldo bo bedzie chciał gonić Leo :v
1
Ah ten Firmino to jest kozak
0
A to tego nie wiedziałem, że Salah od tego sezonu tak kiepsko gra. Mi się wydaje że to jest zawodnik jednego sezonu, ale zobaczymy to dopiero wrzesien
4
Ale Salah dzisiaj jest dramatyczny xD
1
Ta, tez go mam :D
1
Leo na kapitanie, MATS i Milner w fantasy CL. Początek niezły :D
0
Tak mam kompleks Cristiano bo pisze “ceerek” xD Niezle
0
Do you love me?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
“Poświecaja swoj czas” moze po prostu ogladaja mecz Juve i przy okazji komentuja ceerka. Czyli nie mozna miec beki z ceerka I wytykac jego bledow bo to od razu oznacza ze ktos ma kompleks?
0
No to własnie z tego powodu powinno sie cieszyc że grajac kiepsko Barca wygrała? xD
1
Dla mnie takie 0.5-1 dla Eminema bo mi sie podobał Rap Devil xD Może akurat zrobi dissa lepszego od Killshot I tak nie ma nic do stracenia :D
1
Według mnie oba dissy sa bardzo dobre i oba mi sie podobaja. Teraz czekam na odpowiedz MGK bo szczerze wydaje mi sie ze Kelly nie odpuści I odpowie na to
0
Jakimi drużynami grało się wam najlepiej w demie FIFY? Mi ośobiscie najlepiej się grało Totkami, City, PSG i Bayernem. Real/Man United jeszcze całkiem spoko się grało, ale np Juve to kompletnie nie czuję.
0
Mi sie grało mega Mbappe, Sane. Strasznie słabo mi sie grało Ronaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda, ale KO ładne
0
Biggie, 2pac, Eminem, jeszcze pewnie kilku by sie znalazło. Dla mnie trudno wybrać GOAT.
1
Ta dobry avatar
2
Ciekawe. Dlatego pewnie Kroos + Modric mieli w 17/18 razem 18 asyst a sam Messi mial tyle. Jedynym piłkarzem który moglby miec lepsze podania w FIFIe od Leo to De Bruyn ale FIFA nie bedzie robila ze zlotej karty jakiegos TOTSA dlatego Messi ma podan ile ma
1
Luisito łapie formę