0

Próbuja być na siłe obiektywni xd

0

Gdyby to, gdyby tamto.. Czyli mam płakac ze Ronaldo nie słusznie dostał czerwona?

0

Nie ważne, już rozumiem

0

Tak było, ja tak zaaragowałem

0

Komentarz usunięty

0

Jeszcze niech Valencia to wygra I bedzie pieknie

2

Mój Messi na kapitanie rowniez pozdrawia xD

0

Ahhahaahhaahahajaj

0

Vamos Valencia :D Oby przynajmniej punkt zdobyli

0

Valencia-Juve, poniewaz jestem ciekaw jak Nietopierze zagraja oraz może w dzisiejszym meczu bedzie Cristiano “strzelam z kazdej pozycji” Ronaldo bo bedzie chciał gonić Leo :v

1

Ah ten Firmino to jest kozak

0

A to tego nie wiedziałem, że Salah od tego sezonu tak kiepsko gra. Mi się wydaje że to jest zawodnik jednego sezonu, ale zobaczymy to dopiero wrzesien

4

Ale Salah dzisiaj jest dramatyczny xD

1

Ta, tez go mam :D

1

Leo na kapitanie, MATS i Milner w fantasy CL. Początek niezły :D

0

Tak mam kompleks Cristiano bo pisze “ceerek” xD Niezle

0

Do you love me?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

“Poświecaja swoj czas” moze po prostu ogladaja mecz Juve i przy okazji komentuja ceerka. Czyli nie mozna miec beki z ceerka I wytykac jego bledow bo to od razu oznacza ze ktos ma kompleks?

0

No to własnie z tego powodu powinno sie cieszyc że grajac kiepsko Barca wygrała? xD

1

Dla mnie takie 0.5-1 dla Eminema bo mi sie podobał Rap Devil xD Może akurat zrobi dissa lepszego od Killshot I tak nie ma nic do stracenia :D

1

Według mnie oba dissy sa bardzo dobre i oba mi sie podobaja. Teraz czekam na odpowiedz MGK bo szczerze wydaje mi sie ze Kelly nie odpuści I odpowie na to

0

Jakimi drużynami grało się wam najlepiej w demie FIFY? Mi ośobiscie najlepiej się grało Totkami, City, PSG i Bayernem. Real/Man United jeszcze całkiem spoko się grało, ale np Juve to kompletnie nie czuję.

0

Mi sie grało mega Mbappe, Sane. Strasznie słabo mi sie grało Ronaldo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda, ale KO ładne

0

Biggie, 2pac, Eminem, jeszcze pewnie kilku by sie znalazło. Dla mnie trudno wybrać GOAT.

1

Ta dobry avatar

2

Ciekawe. Dlatego pewnie Kroos + Modric mieli w 17/18 razem 18 asyst a sam Messi mial tyle. Jedynym piłkarzem który moglby miec lepsze podania w FIFIe od Leo to De Bruyn ale FIFA nie bedzie robila ze zlotej karty jakiegos TOTSA dlatego Messi ma podan ile ma

1

Luisito łapie formę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?