Skieaa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Bo tam ma obok siebie Kante czy Matudiego" ta, bo Busi, Cou to nonamy i słabi gracze xDDD
0
Nawet nie wiedziałem, że Vinicius uważa Messiego za lepszego piłkarza
4
Fajnie jakby Modrić wygrał
0
Liczę na zwycięstwo Wildera
0
Zagrał z Chelsea.
1
Niby jest jakaś mała szansa na przegraną Barcy, ale ja dziś czuję pewne zwycięstwo i na Twoim miejscu nie zamykałbym. Oczywiście sam zdecyduj, by później nie było na mnie xD
0
Elegancko. W lidze typerów mam postawione 2-1 dla Villa xD
0
Hazard mógł to już sam konczyc xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja dalej wierzę mimo tego fartu Juve w Inter lub Napoli xD Ciekawy jestem ich pierwszych meczy
1
"To jest zapamiętane, a nie to czy strzeli Alaves" xD Jakby strzelał Alaves to Real mógłby walczyć w lidze
0
Ale meczycho
1
Stępiński! :D Brawo
0
Już widziałem jak to z przewrotki strzela xD
20
Przecież on od bardzo długiego czasu tego nie ma. Ronaldo jest teraz po prostu wybitną 9.
0
Ja tak samo. Jeszcze ciagle przypomina mi się jego cieszynka ala Ronaldo xDD
0
Choćby Leo. On już nie jest prawo skrzydłowym. Jeśli już tak chcemy grać 4-3-3 to są 2 opcje. 1) Leo idzie na napastnika, PS Dembele/Malcom a LS Suarez/Cou/Dembele/Malcom. 2) Druga opcja to 4-3-3 ofensywne. SPO Leo, N Suarez, LS Dembele/Cou/Malcom i PS Dembele/Malcom. Według mnie najlepszą opcja jest 4-2-3-1
0
Też stawiam na Leo
0
Barca wygra 4-0. 2x Messi, Gruby i Cou. Zgadłem?
0
Imo ryzykujesz. To będzie pierwszy mecz Ronaldo w nowej lidze. Ja bym nie stawiał, ale to Twoje pięniądze ;d
1
Stawiaj, że pokera strzeli
8
Chciałbym dziś jakiś dublecik Leo ;p
3
Chciałbym by to był Messi/Dembele :D
0
Zdecydowanie derby Londynu a potem meczyk Barcy
6
Nie.
0
Conor król, liczę na niego mimo, że Khabiba również bardzo lubię. Walka na pewno będzie bardzo ciekawa.
1
Git, dołączyłem.
0
Masz kod do Fantasy-liga.com?
0
Zgadzam się. Odnośnie horrorów ja również czekam z niecierpliwością na Halloween.Kocham te trzy serie.
0
Messi robi to co ma robić czyli strzelać, asystować i kreować. Napisałeś, że dużo podaje do Alby/Suareza, imo to są zazwyczaj najlepsze opcje. Mi też się nie wydaje, że to Messi blokuje Dembele. Po prostu tak jak napisał pienaar Dembele średnio pasuje do Barcy, choć mam nadzieję, że w tym sezonie pokaże swój pełny potencjał. Barca gra pod Messiego i się temu nie dziwię. Jedynym problemem jest to, że jak Messi ma słaby dzień to Barcelona gra równie słabo (Roma) Ostatnie lata pokazały, że w Europie jako drużyna byliśmy za słabi. Jeden zawodnik nie wygra całych LM. Teraz mam nadzieję, że mamy idealny skład na zwycięstwo w LM i gdy Leo będzie miał zły dzień to będzie miał kto przyjąć jego zadania.