SkilledHydra16
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie zastanawiam się czy nasi nie spróbują pójść po Sancho XD. Teraz nie ma go nawet na ławce na mecz United vs Fulham, wiec jasna wiadomość raczej że trener go nie chce. Oczywiście United chciałoby się go sprzedać definitywnie ale przy braku ofert zgodziliby się go puścić na wypożyczenie, żeby tylko się go pozbyć.
3
Kurde przez tego komentatora obok Ćwiąkały (nie pamiętam jak się nazywa) przypominają sie piękne czasu Ligi Mistrzów w Canal+. Dobrze że tam wraca
1
W sumie nieprawdopodobne to jest że Neymar w barwach Barcy i Mbappe w barwach Realu debiutowali... w Warszawie XD
0
Są na IO w ogóle takie wyróżnienia jak najlepszy gracz czy najlepszy strzelec?
0
@lucca87 ale my nie musimy mieć Haalanda który strzela 80% bramek drużyny. Alvarez robiłby pewnie koło 20 goli w lidze coś jak lewy z 1 sezonu u nas, tylko on dodatkowo jest maszyną do pressingu i świetny w rozegraniu czy kontratakach w przeciwieństwie do lewego
1
Ciekawy jestem co te cudowne duo Deco&Laporta ugotują jak będziemy musieli kupić następcę lewego. Świetny Alvarez juz odpada, co prawda nie za małe pieniądze, ale nadal do akceptacji (75 mln stałej+bonusy). Obecnie dobrych typowych dziewiątek jest jak kot napłakał na rynku także nie ruszając po Alvareza być może przegapiliśmy jedyny moment na zabezpieczenie się
5
Po co mieć w klubie lewe skrzydło? Po co mieć w klubie pivota? Po co mieć gotowego zastępce emeryta lewego za rok? Dawaj jakiegoś ośmego pomocnika do kadry! Teraz powinno ruszyć! Banda głąbów...
8
A równie piękne co skoki Duplantisa były doping i radość jego "rywali". Czysta miłość do sportu. Cudowne to były obrazki.
2
@kulek22 no ja to będę oglądał ale chodzi o samą range wydarzenia
3
Szkoda ze trzeba 4 lata znowu czekać na tego kocika XD. Ofc są jeszcze mistrzostwa świata, ale jednak aura IO to inny level
0
6,30 na luzie w przyszłości jeśli nie będzie się przesuwał tylko o centymetr. Wysokość jest, wystarczy że zmienił głębokość na 62 i juz zrobił. Wszystko kwestia dośrodkowania warunków i jest w stanie to zrobić
0
Minimalnie dalej i to zrobi, bo wysokościowo to tam jest zapas
0
Atakujemy panie Duplantis
0
@TheNekro94 Oczywiście ze to mnóstwo ale mimo wszystko wydaje mi się ze różnice między Boltem a resztą były mniejsze niż między Duplantisem i jego rywalami
0
Jest/był jakiś większy dominator w swojej dyscyplinie na igrzyskach od Duplantisa XD? Oczywiście że jakiś Bolt był faworytem prawie zawsze, ale mimo wszystko w sprincie to są dziesiątki sekund, a Duplantis na poważnie rozpoczyna swoje zawody tam gdzie inni je kończą XD
20
Ja tam Lyles'a lubię. Podoba mi się jak wygarnął typowym jankesom, że jak wygrałeś NBA to jesteś mistrzem NBA, a nie mistrzem świata
0
O której finał na 100 metrów?
1
Nie dało sie zagrać lepiej. To że to ostatnia szansa na olimpijskie złoto niosła go niesamowicie. W każdych innych okolicznościach Alcaraz grając taki tenis jak dzisiaj pokonałby każdego, ale nie Nole grającego o złoto
0
Jacyś Polacy dzisiaj walczą o coś jeszcze?
0
Haha ale Deco ugotował. Jeszcze pewnie całe wynagrodzenie jego płacimy
1
@MesQueUnClub96 fakt już sprawdziłem
0
Wie ktoś o której nasza pięściarka walczy w ćwierćfinale jutro?
1
Ostatnie 3 sezony w lidze:
Pedri: 62 mecze, 17 G/A
Olmo: 63 mecze, 22 G/A
Wydajemy 60 milionów na gościa który jest równie łamliwy co Pedri i ledwo robi lepsze liczby będąc bardziej ofensywnym piłkarzem. Śmiech na sali.
7
Fajnie Fermin ale nie pograsz bo ściągamy kluche za caly budżet transferowy
0
Za 4 lata na igrzyskach w LA nie będzie kortu trawiastego co nie XD?
1
Wie ktoś za ile jakis polak jest w pływaniu w finale? Sorry nie znam sie
0
Wczoraj byłem zdziwiony jak fajnie mi się oglądało szermierkę kobiet klasycznie do momentu jak pierwszy raz obejrzałem mężczyzn XD. Teraz Iran z Francją bez kalkulacji od razu jak zaczyna się walka to wjazd na pełnej sile w przeciwnika
3
Będziemy tam
0
Nie oglądam meczu, ale widzę że lata klip jak popycha Endricka a potem schodzi z kontuzją. Napiszcie czy grał chociaż solidnie, czy mial jakiś powód zaczepienia Endricka i czy kontuzja poważna. Uwielbiałem go ale od pewnego momentu coś mu przeskoczyło, jeszcze biorąc pod uwagę sage z przedłużeniem...
0
To jaki skład Hiszpanów na półfinał? Carvajal, Le Normand, Morata wykartkowani. Olmo za Pedriego, Nacho na pewno tylko pytanie czy na środku czy z prawej i kto na napad i śo/po? Ferran zmianą raczej zaprzepaścił szansę na zastąpienie Moraty xd