SkilledHydra16
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xabi do Realu za sezon, Pep do nas i naparzajamy się
1
Przecież to jest niemożliwe XDDDD
0
@Gaucho łudzę się
0
To jest duży test tej drużyny. Na stadionie wroga, zaraz po bolesnej porażce z PSG. Zobaczymy gdzie ich mental jest
0
Czyli bez zaskoczenia finał Real-PSG. Nie pamiętam jak to jest kibicować jakiejś drużynie w finale, zamiast kibicowania przeciwko jakiejś drużynie. Co roku final oglądany z przyzwyczajenia i tradycji
8
Ulala, czekam
8
Szczerze to chyba już przechodzi ludzkie pojęcie XD. Z ciekawości zobaczyłem jak wyglądał jak wygrywał wybory i gościa było o połowę mniej niż jest teraz. Brzucha to nawet nie miał w ogóle, a teraz wygląda jakby miał zaraz wybuchnąć.
4
Felixa nie ma co kupować, chyba ze wypożyczenie znowu. Typ wchodzi przy wyniku który trzeba utrzymać za wszelką cene, a nie walczy wdaje sie w jakiejś głupie dryblingi w środku pola. To jest nieakceptowalne
9
Pamiętam jak po tym słabym sezonie w PSG ( jak na niego oczywiście bo liczby i tak miał dobre), gdzie był nieswój, trochę zagubiony, jak człowiek odzwyczaił się od jego meczów pełnych pasji i chęci przyszedł ten mecz i wszystko wróciło, a wystarczyło zamienić koszulkę na tę Argentyny. Świetny był w tym meczu.
0
Wiadomo ze najważniejsze jest przejść PSG, ale akurat mi przede wszystkim marzy się tak zwane meczycho. Chcę zobaczyć walkę, emocje, chęć ataku i determinacje. Po tylu latach chcę po prostu doświadczyć wojne w wykonaniu dwóch świetnych ekip jak na ćwierćfinał ligi mistrzów przystało. Od 2018/19 człowiek tego nie czuł
2
Ujujuj, mogą być popularne dymy
3
Nie powiem, jaram się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Pomijając to ze to najlepszy piłkarz w historii to niezłe to musi być uczucie że zdobyłeś dosłownie wszystko na poziomie drużynowym i indywidualnym w największy sporcie świata XD. Wiadomo było kilka porażek których trochę szkoda, ale nie za każdym razem sie wygrywa, a on może zakończyć karierę z myślą że kompletnie nic już nie zostało do zrobienia. Totalny spokój we łbie.
30
Dla rasistowskich wyzwisk nie ma oczywiście wytłumaczenia i tolerancji, ale zdanie "ja chce tylko grać w piłkę" mnie tak rozwala XD. No niesamowity klaun
3
Nie ma nic gorszego niż przerwy na reprezentacje. Gdyby nie mundial to dla mnie piłka reprezentacyjna mogłaby w ogóle nie istnieć
35
Po 6 latach chyba będzie można z powrotem usłyszeć normalny komentarz w najważniejszych klubowych rozgrywkach świata. Nieprawdopodobne że ten tragiczny polsat przez tyle czasu to miał
0
Chyba znaleźliśmy w końcu TĘ parę stoperów. Araujo z Cubarsim duet na dłuuuuugie lata.
5
Dawać ich, ponapier****my się troszeczke.
0
Szkoda, myślałem ze sobie podbije statystyki na ogórkach
10
Całe szczęście że istnieje VAR. O ile nadal są oczywiście pomyłki odnośnie czerwonych kartek czy interpretacji innych zdarzeń to przynajmniej już nie ma cyrku z takimi bramkami. Nie wyobrażam sobie ze miałbym z powrotem oglądać mecze gdzie bramki z 2 metrowych spalonych są uznawane.
9
Pierwszy komplet strojów Argentyny jak zwykle top topów
2
@mekston Raczej na pewno. Jakby chciał go po prostu zmienić to zrobiłby to w przerwie. Pewnie wyszedł na drugą połowę zobaczyć jak poważny uraz i czy jest w stanie z tym grać i po 5 minutach stwierdził ze nie da rady. Oby nic poważnego, ale jak mięśniówka to pewnie pare meczów opuści...
0
O no i można iść spać
4
A teraz Leo. Przyjemny meczyk, narazie gładko im idzie
3
Musi to zrobić w imponującym stylu. Najwyższa pora na przekonujące i efektowne zwycięstwo
0
Świat się teraz zatrzyma na pewien moment. Wychodzą ONI
2
No dzisiaj to spać nie na co
1
Leo to ma serio z gumy te nogi
23
Jeden z najsilniejszych czarnych koni w historii LM chyba. Niestety zamiast jednego z najciekawiej zapowiadających się finałów lm dostaliśmy kolejny finał drużyn z pl. Ta ekipa to nie była typowa drużna która zaskoczyła robiąc remontade z faworytami cudem jak Roma z nami itp. oni wychodzili na Real, Juve i Tottenham(do drugiej połowy niestety) i narzucali swoją grę. Tadic, Ziyech, Van De Beek, De Ligt, Frenkie, Lasse Schone, Neres... Cudownie się ich oglądało
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1764931918544490516