0

Xabi do Realu za sezon, Pep do nas i naparzajamy się

1

Przecież to jest niemożliwe XDDDD

0

@Gaucho łudzę się

0

To jest duży test tej drużyny. Na stadionie wroga, zaraz po bolesnej porażce z PSG. Zobaczymy gdzie ich mental jest

0

Czyli bez zaskoczenia finał Real-PSG. Nie pamiętam jak to jest kibicować jakiejś drużynie w finale, zamiast kibicowania przeciwko jakiejś drużynie. Co roku final oglądany z przyzwyczajenia i tradycji

8

Ulala, czekam


8

Szczerze to chyba już przechodzi ludzkie pojęcie XD. Z ciekawości zobaczyłem jak wyglądał jak wygrywał wybory i gościa było o połowę mniej niż jest teraz. Brzucha to nawet nie miał w ogóle, a teraz wygląda jakby miał zaraz wybuchnąć.


4

Felixa nie ma co kupować, chyba ze wypożyczenie znowu. Typ wchodzi przy wyniku który trzeba utrzymać za wszelką cene, a nie walczy wdaje sie w jakiejś głupie dryblingi w środku pola. To jest nieakceptowalne

9

Pamiętam jak po tym słabym sezonie w PSG ( jak na niego oczywiście bo liczby i tak miał dobre), gdzie był nieswój, trochę zagubiony, jak człowiek odzwyczaił się od jego meczów pełnych pasji i chęci przyszedł ten mecz i wszystko wróciło, a wystarczyło zamienić koszulkę na tę Argentyny. Świetny był w tym meczu.


0

Wiadomo ze najważniejsze jest przejść PSG, ale akurat mi przede wszystkim marzy się tak zwane meczycho. Chcę zobaczyć walkę, emocje, chęć ataku i determinacje. Po tylu latach chcę po prostu doświadczyć wojne w wykonaniu dwóch świetnych ekip jak na ćwierćfinał ligi mistrzów przystało. Od 2018/19 człowiek tego nie czuł

2

Ujujuj, mogą być popularne dymy


3

Nie powiem, jaram się


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Pomijając to ze to najlepszy piłkarz w historii to niezłe to musi być uczucie że zdobyłeś dosłownie wszystko na poziomie drużynowym i indywidualnym w największy sporcie świata XD. Wiadomo było kilka porażek których trochę szkoda, ale nie za każdym razem sie wygrywa, a on może zakończyć karierę z myślą że kompletnie nic już nie zostało do zrobienia. Totalny spokój we łbie.


30

Dla rasistowskich wyzwisk nie ma oczywiście wytłumaczenia i tolerancji, ale zdanie "ja chce tylko grać w piłkę" mnie tak rozwala XD. No niesamowity klaun


3

Nie ma nic gorszego niż przerwy na reprezentacje. Gdyby nie mundial to dla mnie piłka reprezentacyjna mogłaby w ogóle nie istnieć

35

Po 6 latach chyba będzie można z powrotem usłyszeć normalny komentarz w najważniejszych klubowych rozgrywkach świata. Nieprawdopodobne że ten tragiczny polsat przez tyle czasu to miał


0

Chyba znaleźliśmy w końcu TĘ parę stoperów. Araujo z Cubarsim duet na dłuuuuugie lata.

5

Dawać ich, ponapier****my się troszeczke.


0

Szkoda, myślałem ze sobie podbije statystyki na ogórkach


10

Całe szczęście że istnieje VAR. O ile nadal są oczywiście pomyłki odnośnie czerwonych kartek czy interpretacji innych zdarzeń to przynajmniej już nie ma cyrku z takimi bramkami. Nie wyobrażam sobie ze miałbym z powrotem oglądać mecze gdzie bramki z 2 metrowych spalonych są uznawane.


9

Pierwszy komplet strojów Argentyny jak zwykle top topów


2

@mekston Raczej na pewno. Jakby chciał go po prostu zmienić to zrobiłby to w przerwie. Pewnie wyszedł na drugą połowę zobaczyć jak poważny uraz i czy jest w stanie z tym grać i po 5 minutach stwierdził ze nie da rady. Oby nic poważnego, ale jak mięśniówka to pewnie pare meczów opuści...

0

O no i można iść spać

4

A teraz Leo. Przyjemny meczyk, narazie gładko im idzie

3

Musi to zrobić w imponującym stylu. Najwyższa pora na przekonujące i efektowne zwycięstwo

0

Świat się teraz zatrzyma na pewien moment. Wychodzą ONI

2

No dzisiaj to spać nie na co


1

Leo to ma serio z gumy te nogi

23

Jeden z najsilniejszych czarnych koni w historii LM chyba. Niestety zamiast jednego z najciekawiej zapowiadających się finałów lm dostaliśmy kolejny finał drużyn z pl. Ta ekipa to nie była typowa drużna która zaskoczyła robiąc remontade z faworytami cudem jak Roma z nami itp. oni wychodzili na Real, Juve i Tottenham(do drugiej połowy niestety) i narzucali swoją grę. Tadic, Ziyech, Van De Beek, De Ligt, Frenkie, Lasse Schone, Neres... Cudownie się ich oglądało
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1764931918544490516

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?