1

@Lionel_Messi10 w ogóle to jest ciekawe zjawisko ze człowiek widzi smutnych po meczu milionerów których nigdy osobiście nie poznał a i tak jest smutny razem z nimi XD

2

Peña to chyba jedyny bramkarz który nie wsadzi ręki tam gdzie inni by wsadzili głowę

28

Byłem tam, byliśmy tam wszyscy, tego nie można mu odebrać


0

@MOLESTA dobra nie zrozumiałem, nie wziąłem pod uwagę słow komentatora bo nie za bardzo widzę sens sugerowania się ich opiniami skoro często gadają głupoty XD

2

@Emhyr wydaje ci się. Zazwyczaj jak piłka trafia w słupek czy poprzeczkę to albo leci w siną dal w inne miejce boiska gdzie są inni piłkarze, a nie osoba która strzelała karnego albo wylatuje na aut. Wszystkie dobitki które masz w głowie były po tym jak strzelec mógł dobijać, czyli jak bramkarz obronił uwierz mi ;)

0

@MOLESTA Nie rozumiesz. Osoba która wykonuje karny nie może mieć dwóch kontaktów z piłką, takto każdy my z miejsca wapna podawał do siebie i robił sam na sam z bramkarzem. Przecież inni mogą dotykać po tym jak strzelisz, mecz musi sie toczyć przecież, nie za bardzo widzę jakiejkolwiek logiki w tym co napisałeś xd

0

@BARCA1899Messi a ja mam wiedzieć? ziomek wyżej podrzucił artykuł jak mówił też ze nie ma opcji na jego powrót i moje zdanie jest takie ze to jedyna możliwa rzeczywistość

0

@PatrykBarca no ale po co miałby to robić XD? Osiągnął z tym klubem dosłownie wszystko w stylu z jakim nie dało sie lepiej zrobić i z piłkarzami których nie dało się mieć lepszych.

8

@Emhyr od zawsze. Generalnie po tym jak piłka odbiła się od słupka nie zmienia tego ze nadal jesteś jedynym zawodnikiem który jej dotykał od momentu egzekwowania karnego. W przepisach dobicie byłoby równoznaczne z tym jakbyś zamiast strzelić z 11 metra, zacząłbyś cholować piłkę albo cokolwiek z nią robić. Przy karnym możesz mieć 1 kontakt z piłką

0

@BARCA1899Messi po co miałby pakować się do jednej wielkiej niewiadomej jaką jest ten klub i ewentualnie niszczyć swoją nieskazitelną legene trenerską. Gość odszedł w chwale po spektakularnych 4 sezonach. Nic więcej niż to co kiedyś dokonał teraz by nie zrobił, mógłby jedynie dołożyć szramę na swojej legendzie

15

Chociaż przez moment było pięknie


21

Aż smutno się człowiekowi robi...


14

Dokładnie. Człowiek to nie robot. Nie da się wytrzymać w takim środowisku na dłuższą metę, wiedział to Guardiola, wiedział to Enrique, poznał to na własnej skórze Xavi. Bez względu na to jak ci idzie i jakie wyniki osiągasz ta praca to presja psychiczna w największym możliwym wydaniu


5

Wcale mnie to nie dziwi. Zapewne nie spodziewał się że to będzie aż tak wymagająca i obciążająca psychicznie praca. Juz pomijam totalnie kwestię jego osoby jako trenera i tego jak mu na ławce trenerskiej poszło bo nie o to mi chodzi. Guardiola, Luis Enrique oni też odchodzili z własnej woli. Pep sam mówił że nie ma drugiego takiego klubu na świecie z tak dużą presją ze strony kibiców, mediów i ogólnie środowiska związanego z Barca, dlatego też był to jeden z głównych powodów jego rezygnacji mając nadal fenomenalny skład i potencjał na najważniejsze trofea. I nieważne czy masz w składzie Messiego i Inieste, czy Ferrana i De Jonga. Ten klub to bardzo specyficzne miejsce do pracy bez względu na to jakie osiągasz wyniki




16

Szkoda, że tak się to potoczyło... Wydawało się że to może być odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Drugą połowę sezonu 2021/22 jak przyszedł miał fenomenalną (oczywiście jak na to czym dysponował, luuk de jong, adama traore etc.). Kolejny sezon mimo wpadki w LM to jednak mistrz zdobyty w bardzo pewny sposób, dołożony superpuchar pokonując Real. Wydawało się że wraz ze wzmocnieniami będzie to szło mimo wszystko nadal w dobrym kierunku i będzie progress, niestety wyszło jak wyszło. Szkoda tym bardziej że Xavi to jest nadal legenda i człowiek tego klubu, a odchodzi z bardzo dużą i ciężką porażką, która zostanie zapamiętana ba bardzo długo

2

Ale Yamal luźniutko chodzi z piłeczką. No ruchy Neya

3

No i po takim meczu znowu klasycznie już nie mogę się doczekać kolejnego, a jeszcze przed chwilą odechciewało mi się życia jak patrzyłem na xaviniete XD Taki urok tego pięknego klubu

7

Na athletic Felix-Ferran-Yamal innej opcji nie widzę

0

Jeszcze San Mames i zawijamy interes XD. Ciekawe kto czerwo wyłapie

7

Czy zasłużył? Oczywiście, że nie, ale bawi fakt że ludzie gadali, że jacyś dziennikarze z jamajki nie powinni głosować bo znają tylko Messiego czy Ronaldo i pewnie 2 kluby na krzyż, jak Messi wygrywał złota piłke w 2021 roku i że powinni głosować piłkarze i trenerzy. No to teraz głosowali i i tak wybrali Messiego XD, a w sieci teraz narracja ze piłkarze wybierają ziomków, nie czytają zasad plebiscytów i ze nie miarodajne są ich głosy. Teraz dziennikarze git są XD

2

Finał niedziela 20:00?

5

Luźny tweet od Magdy Linette XDDDD



1

@Lukas90 no Busqutes, Alba i Messi też nie poszli za kasą do słabszej ligi póki się w niej nie znaleźli XD. Raczej taki wniosek to można wysunąć jak ktoś zakończy karierę

1

@BartqRKO chyba był jakis przepis, ale podejrzewam, że z takimi zyskami jakimi generuje MLS dzięki Messiemu to raczej nie trudno to obejść, jeśli Inter Miami w ogóle musi ;)

8

Ale ekipa XD. Fajnie jakby poszli. Modrica chętnie tam obejrzę za to jak gra a fizycznie jak na swój wiek nadal jest topka i Roberto tez chętnie obejrzę bo przynajmniej nie będzie u nas


0

@DonAndresFCB ale jaką pamięć krótką XD? Co z tego ze robił defensywne zmiany jak co mecz ładowaliśmy kilka bramek i w tamtym sezonie skończyliśmy na koniec z 99 golami? Dla porównania w 2009/10 i 2010/11 niby byliśmy pod ofensywnym Guardiolą a bramek strzeliliśmy mniej niz za Valverde, więc co to za zarzut XD?

0

@mekston tak pamiętam, jak wtedy Levante w przedostaniej kolejce nam zabrakło marzenia o wygraniu ligi niepokonanym. Chociaż i tak tam walczyliśmy by nie przegrać, bo się skończyło 5:4 dla nich, ale niestety jakiś czarnoskóry się wtedy odpalił i nam hat tricka załadował. Nas z kolei o dziwo wtedy Coutinho ciągnął i tez hat tricka walnął hah. Mecz był świetny do oglądania, szkoda ze wtedy nie wybraliśmy (albo chociaż zremisowaliśmy), bo byśmy przeszli do historii. Z top 5 lig to chyba jedynie słynne Invincibles Arsenalu tego dokonało

10

Ale to były czasy. Do meczów ligowych to sie siadało i wygrana z bramkami Messiego była pewna. Pamiętam że był długi okres jak szybko zawsze traciliśmy bramkę nawet od jakiś jaśków, ale zawsze wywalone bez reakcji bo na koniec meczu i tak sie kończyło jakieś 4:1 dla nas XD. W klasykach wygrana za wygraną, szkoda tylko tego Liverpoolu, bo gdybyśmy zgarnęli wtedy LM to każdy raczej miałby z waldkiem cudowne wspomnienia
https://x.com/kuba_cule7/status/1738472797364535623

0

W sumie czemu ta pierwsza sytuacja to nie jest spalony skoro Arribas czy kto to tam był przepuścił piłkę i miała być ona skierowana do Baptistao który był na ewidentnym spalonym. Czemu to sie kasuje?

1

Jaka jest drabinka teraz? Czy nie ma bo średnio sie orientuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?