Slepinho
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
długo kazał czekać na wersję supersajanina... ale wraca niczym GOKU po walce - jeszcze silniejszy :D
1
mi natomiast bardzo się podoba ten artykuł. świadczy to o dojrzałości prowadzących tą stronę. Nie rozumiem, dlaczego nie można powiedzieć, że Neymar nurkował, czy sędzia pomylił się w ocenie sytuacji z DI MARIĄ. Warto być obiektywnym :) coraz mniej dzisiaj takich kibiców...
0
od jakiegos czasu przestalem w ogole psiac komentarze, bo jestem znudzony ta walka Barca vs Real... tak jak polska polityka. wczoraj cudowny wieczor, nie podlega dyskusji, ze bez fury szczescia by sie nam nie udalo. Zapamietam to na zawsze i cieszmy sie tym wieczorem i forma naszej ukochanej druzyny. Visca El Barca... a Realowcy... niech sobie zyja :)
10
moim zdaaniem za cienki
0
ale ja nie szukam przyczyn jego strat i nie winie Messiego za słabą postawę zespołu. Po prostu grają słabo i trudno być z tego powodu w euforii.
1
dokladnie to samo chcialem powiedziec. MImo ze strzelil dwie bramki, czesto tracil pilke i nie mial takiego blasku... no ale trudno zdarza sie. Jakby celebrowal bramke, to dzisiaj byloby w mediach napisane, ze druzyna nic sobie nie robi ze slabej gry i katastrofy w PARAZU. o czyms trzeba pisac po prostu. Nie cieszyl sie, bo sa po prostu smutni.
0
niestety z ta biernoscia to prawda... jak zaczna, tak koncza
0
w koncu madry komentarz :)
1
Masakra, nie moge tego czytac... jak my wszyscy jestesmy wiezniami sukcesu... :) Lucho niech wygra jeszcze Lige i PK... i odejdzie w chwale...:)
1
wyprzedzenie pilki to dobra cecha stopera ?:D
0
haha a:D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
p9 :) bez dwoch zdan :)
1
o meczu xD czeski blad :D
1
jak opowiada o czemu, ktory na ZDFie ogladal, to padlem :D
1
cieszę się, że się podniósł :) VAMOS PEDRITO
0
ostatnie zdanie - mega szacun :)
0
Dawno nie czytalem lepszego komentarza :) szacun :)
0
tylko ja bylem spokojniejszy wczoraj niz z Ter Stegenem w bramce ?
0
Nasz najlepszy pomocnik obok Iniesty, to.Roberto :)
3
ani Vidal ani słychu
3
teraz zostanie wylana na Daniego fala krytyki... ale w sumie nic zlego nie powiedzial. Moim zdaniem powinni być na gali, ale decyzja nalezy do nich, a sprawe sobie zdawali z tego, ze naraza sie na krytyke :) ich decyzja :)
0
akurat ja tez uwazam, ze TER STEGEN powinien sie zachowac lepiej i na razie uwazam, ze kompletnie nie pomaga druzynie. Lapie tylko to, co w niego leci...
8
ja uwazam, ze Barca jest po prostu w slabej formie, meczylem sie wczoraj ogladajac... bledy, bledami, ale nikt by o tym nie mowil przy korzystnym wyniku :)
20
Iniesta mial tak czesto pilke za czasow Guardioli, ze zostal wymieniony w artykule dwa razy :D
0
jakby tego rankingu nie bylo, to bym kurde nie wiedzial, kto strzelil najwiecej bramek ligowych :D dobry suchar :D
4
moj ulubiony pilkarz :)
2
Kapitaną nawet :D
7
a Ronaldinho honorowy spec ds. bunga bunga :D
1
temperaturu :D no leze po prostu :D