Slepinho
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszcze owacja dla INIESTY
2
OMAR POPRAK :D
0
JA: Szykuję ofertę 100 mln euro za DOUGLASA, ale nie mam 100 baniek
9
Busi, TY jestes jednym z najwiekszych :)
0
może i racja :)
1
pamietam jak jeszcze rok temu polowa uzytkownikow chciala wywalic SERGIO ! :D
1
naprawdę - bardzo cenię Luisa za jego błyskotliwe wypowiedzi i mówiłem to też po poprzednim meczu z Sociedad
2
już to widzę :D
0
ale Real to nie jest GETAFE
0
Dani - TY też naznaczyłeś swoją epokę
54
przecież mecz SEVILLI i Realu to nie jest klasyk... po prostu pokonał najwięcej razy REAL :)
0
pamieta ktos moze adres strony, gdzie mozna bylo wpisac nazwisko i koszulke umiescic na polu zielonym - zeby ustalic sklad?
2
weź idź się napij rosołu, a nie tu napinasz...
0
i bardzo dobrze ze tak nie powiedzial !
0
Carlo... to jest naprawde koles do ktorego mialem, mam i bede mial szacunek ! VIVA CARLO
0
jednym z elementów, które kocham w piłce jest zespołowość... i takie gesty jak ten wczoraj NEYMARA - świadczy o tym, że Barca jest zespołem... Nigdy nie chciałbym w Barcy kogoś takiego jak ROBBEN... nawet jakby walił po 50 bramek w sezonie...
11
Szewa to byl wielki plajer :)
1
ja lepszego PO nie widziałem :) tyle w temacie :)
1
dokładnie :D gorszej bzdury nie czytałem :D
0
Maciej Orłoś?xD
9
jego inteligencja jest nieoceniona
1
bzdury Joanie, bzdury
0
dobrze... gra Neymara jest zjawiskowa ^^
0
nie myslalem ze to napisze, ale Neymar jestes zjawiskowy ^^
0
to jest charakter !!
22
Raul ! dziękujemy CI za wiele lat rywalizacji !
0
niedługo Sergi Roberto pojawi się na avatarach :D
0
z tym INIESTA to bym nie przesadzal... dla mnie Andrzej wczoraj grał bardzo dobrze, może nie było wymiernych korzyści w postaci asyst, czy goli, ale było widać, że ma mega formę... wiec "JEB**A kontuzja"
0
jak toś sprzeda Daniego, to jest będzie gamoniem.... jeszcze nie teraz !! a pomysleliscie ze moze Alves nie bedzie chcial?
9
no jasne.... kolejny trener :D