0

jeszcze owacja dla INIESTY

2

OMAR POPRAK :D

0

JA: Szykuję ofertę 100 mln euro za DOUGLASA, ale nie mam 100 baniek

9

Busi, TY jestes jednym z najwiekszych :)

0

może i racja :)

1

pamietam jak jeszcze rok temu polowa uzytkownikow chciala wywalic SERGIO ! :D

1

naprawdę - bardzo cenię Luisa za jego błyskotliwe wypowiedzi i mówiłem to też po poprzednim meczu z Sociedad

2

już to widzę :D

0

ale Real to nie jest GETAFE

0

Dani - TY też naznaczyłeś swoją epokę

54

przecież mecz SEVILLI i Realu to nie jest klasyk... po prostu pokonał najwięcej razy REAL :)

0

pamieta ktos moze adres strony, gdzie mozna bylo wpisac nazwisko i koszulke umiescic na polu zielonym - zeby ustalic sklad?

2

weź idź się napij rosołu, a nie tu napinasz...

0

i bardzo dobrze ze tak nie powiedzial !

0

Carlo... to jest naprawde koles do ktorego mialem, mam i bede mial szacunek ! VIVA CARLO

0

jednym z elementów, które kocham w piłce jest zespołowość... i takie gesty jak ten wczoraj NEYMARA - świadczy o tym, że Barca jest zespołem... Nigdy nie chciałbym w Barcy kogoś takiego jak ROBBEN... nawet jakby walił po 50 bramek w sezonie...

11

Szewa to byl wielki plajer :)

1

ja lepszego PO nie widziałem :) tyle w temacie :)

1

dokładnie :D gorszej bzdury nie czytałem :D

0

Maciej Orłoś?xD

9

jego inteligencja jest nieoceniona

1

bzdury Joanie, bzdury

0

dobrze... gra Neymara jest zjawiskowa ^^

0

nie myslalem ze to napisze, ale Neymar jestes zjawiskowy ^^

0

to jest charakter !!

22

Raul ! dziękujemy CI za wiele lat rywalizacji !

0

niedługo Sergi Roberto pojawi się na avatarach :D

0

z tym INIESTA to bym nie przesadzal... dla mnie Andrzej wczoraj grał bardzo dobrze, może nie było wymiernych korzyści w postaci asyst, czy goli, ale było widać, że ma mega formę... wiec "JEB**A kontuzja"

0

jak toś sprzeda Daniego, to jest będzie gamoniem.... jeszcze nie teraz !! a pomysleliscie ze moze Alves nie bedzie chcial?

9

no jasne.... kolejny trener :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?