0

takie zycie ! jedziemy dalej... szkoda 3 pkt, ale oby na koncu na szczycie !

0

w ostatnim sezonie był kozakiem :)

1

Kostarykanina :)

16

dlatego to nie my siedzimy teraz w samolocie do Madrytu

0

mega !!!

0

no PIQUE - ogromny szacun dla CIEBIE :)

0

a WY (użytkownicy) tym pieprzeniem na ten temat (sprawa PIQUE) wcale nie pomagacie. Mi już się nie chce o tym czytać ^^

0

weszło.pl

1

widziałem jego kilka meczów. koleś naprawdę ma papiery na granie, ale czy na Barcę to nie wiem...

0

raczej HERTHA BERLIN

0

dokładnie to samo chciałem napisać :)

0

liczę na niego :)

0

miałem na myśli raczej "w tej rundzie" :)

6

Sampera niech na "6" sprawdzą

0

to raczej był grymas, a nie uśmieszek

2

dziękujemy wąsiku !

8

PIQUE zachował się jak szczeniak i cham ,a to nie przystoi zawodnikowi BARCY.

2

smutno... ale VISCA EL BARCA !!!

5

to żona teraz sama leży ?:D

0

sedzia ladnie czubuje

0

to na pewno ^^

2

A JA MAM DUŻO do czynienia z poCIĄGIEM:D

4

LEON ZAWODOWIEC - idealnie ujęte :D

3

cóż za górnolotny dowcip ^^

13

STEVEN. wielki piłkarz, szanowany przez każdego kibica na świecie

1

kiedyś naprawdę dawał radę... dzisiaj? sam nie wiem...

0

a gdzie grasz, w Chrząstawie?:D

8

Ta wypowiedź o PEPIE jest niegrzeczna względem Luisa

2

Montoya nigdy ALVESA by nie wygryzł... nie ten kapelusz

0

dokąd mam iść?:D do Barcelony pieszo?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?