Slepinho
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
takie zycie ! jedziemy dalej... szkoda 3 pkt, ale oby na koncu na szczycie !
0
w ostatnim sezonie był kozakiem :)
1
Kostarykanina :)
16
dlatego to nie my siedzimy teraz w samolocie do Madrytu
0
mega !!!
0
no PIQUE - ogromny szacun dla CIEBIE :)
0
a WY (użytkownicy) tym pieprzeniem na ten temat (sprawa PIQUE) wcale nie pomagacie. Mi już się nie chce o tym czytać ^^
0
weszło.pl
1
widziałem jego kilka meczów. koleś naprawdę ma papiery na granie, ale czy na Barcę to nie wiem...
0
raczej HERTHA BERLIN
0
dokładnie to samo chciałem napisać :)
0
liczę na niego :)
0
miałem na myśli raczej "w tej rundzie" :)
6
Sampera niech na "6" sprawdzą
0
to raczej był grymas, a nie uśmieszek
2
dziękujemy wąsiku !
8
PIQUE zachował się jak szczeniak i cham ,a to nie przystoi zawodnikowi BARCY.
2
smutno... ale VISCA EL BARCA !!!
5
to żona teraz sama leży ?:D
0
sedzia ladnie czubuje
0
to na pewno ^^
2
A JA MAM DUŻO do czynienia z poCIĄGIEM:D
4
LEON ZAWODOWIEC - idealnie ujęte :D
3
cóż za górnolotny dowcip ^^
13
STEVEN. wielki piłkarz, szanowany przez każdego kibica na świecie
1
kiedyś naprawdę dawał radę... dzisiaj? sam nie wiem...
0
a gdzie grasz, w Chrząstawie?:D
8
Ta wypowiedź o PEPIE jest niegrzeczna względem Luisa
2
Montoya nigdy ALVESA by nie wygryzł... nie ten kapelusz
0
dokąd mam iść?:D do Barcelony pieszo?:D