Slepinho
Dołączył/a: marzec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Super mecz VITOLO :) najlepszy gosc na boisku wczoraj
0
chłopaki i dziewcyzny, jaka była ta strona, co można było koszulkę Barcy kupić to nową z rabatem DISSBLASTER?
0
nie wiem z czym to zjeść... Sport się popisał :D
0
co trzeba zrobic zeby zostac dawca? bo mnie natchneliscie.... i z checia zrobilbym cos dobrego ;)
0
mnie to w sumie średnio interesuje, czy wróci do REPRY. jego wybór... ale jako POLAK nie chciałbym aby LEWY zrezygnował :)
2
Suits
0
i carmageddon
0
kurde, odpowiedzialem nie na ten komentarz ^^
0
teraz nie da sie go pomylic z BOJANEM :D
0
ale lach :D
0
teraz nie da sie go pomylic z BOJANEM :D
2
nie musisz miec wlaczonego GPSa
0
nagosc mnie oniesmiela
0
no i zobacz, zlapales mnie
0
hahaha :D mnie tez gowno obchodza... a po drugie sie wstydze pokemonow
0
oczywiscie, ze nie dziala, bo liczy sie modul, a raczej jego jakosc... jak nie lapie dobrze satelit to kaplica. zmien pokephone'a
0
kiedy to sie nazywalo po prostu "zabawa w hydraulika"
10
XAVI.... człowiek który zawsze będzie nasz :)
0
chociaż zgranie na fulla :D
2
boze... widzisz, a nie grzmisz.... przeczytaj jeszcze raz
0
jasne... ze w profesjonalnej druzynie... ktos komus obiecal pewny pierwszy sklad :D a jak bedzie zawodzil na calej linii ?:D
0
Bardzo cenię IVANISKO :)
0
nie Mundo, tylko Estadio - andaluzyjski dziennik
2
jak dalej w to nie moge uwierzyc... ale cos sie zaczyna, cos sie konczy :) GRACIES DANI
0
a to ze nam nie jest potrzebny to pelna zgoda :)
0
to nie klub zajmuje sie oferowaniem uslug zawodnikow, tylko ich agenci
0
wyjales mi to z "palcow":D
1
bez przesady... nie róbmy z każdego gracza, który przebił sie do składu legendy. bardzo lubie Masche, ale nie zgadzam się, że jest naszą legendą. Oczywiście mam nadzieję, że nie odejdzie.
4
Pedro ile nałupał...
2
za dwa lata nikt tego nie bedzie pamietal. liczy sie tytul