2

Super mecz VITOLO :) najlepszy gosc na boisku wczoraj

0

chłopaki i dziewcyzny, jaka była ta strona, co można było koszulkę Barcy kupić to nową z rabatem DISSBLASTER?

0

nie wiem z czym to zjeść... Sport się popisał :D

0

co trzeba zrobic zeby zostac dawca? bo mnie natchneliscie.... i z checia zrobilbym cos dobrego ;)

0

mnie to w sumie średnio interesuje, czy wróci do REPRY. jego wybór... ale jako POLAK nie chciałbym aby LEWY zrezygnował :)

2

Suits

0

i carmageddon

0

kurde, odpowiedzialem nie na ten komentarz ^^

0

teraz nie da sie go pomylic z BOJANEM :D

0

ale lach :D

0

teraz nie da sie go pomylic z BOJANEM :D

2

nie musisz miec wlaczonego GPSa

0

nagosc mnie oniesmiela

0

no i zobacz, zlapales mnie

0

hahaha :D mnie tez gowno obchodza... a po drugie sie wstydze pokemonow

0

oczywiscie, ze nie dziala, bo liczy sie modul, a raczej jego jakosc... jak nie lapie dobrze satelit to kaplica. zmien pokephone'a

0

kiedy to sie nazywalo po prostu "zabawa w hydraulika"

10

XAVI.... człowiek który zawsze będzie nasz :)

0

chociaż zgranie na fulla :D

2

boze... widzisz, a nie grzmisz.... przeczytaj jeszcze raz

0

jasne... ze w profesjonalnej druzynie... ktos komus obiecal pewny pierwszy sklad :D a jak bedzie zawodzil na calej linii ?:D

0

Bardzo cenię IVANISKO :)

0

nie Mundo, tylko Estadio - andaluzyjski dziennik

2

jak dalej w to nie moge uwierzyc... ale cos sie zaczyna, cos sie konczy :) GRACIES DANI

0

a to ze nam nie jest potrzebny to pelna zgoda :)

0

to nie klub zajmuje sie oferowaniem uslug zawodnikow, tylko ich agenci

0

wyjales mi to z "palcow":D

1

bez przesady... nie róbmy z każdego gracza, który przebił sie do składu legendy. bardzo lubie Masche, ale nie zgadzam się, że jest naszą legendą. Oczywiście mam nadzieję, że nie odejdzie.

4

Pedro ile nałupał...

2

za dwa lata nikt tego nie bedzie pamietal. liczy sie tytul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?