Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brać Abde, mamy 50% praw, do tego zarabia grosze, pracuje w obronie, piekielnie szybki, dobra technika, liczby też obecnie dowozi 16 g/a w 2200 minut w Betisie
0
A gdyby tak zamiast Rashforda pójść po Abde, niby uchodził za takiego typowego jeźdźca bez głowy a tu w tym sezonie 9 goli 7 asyst w zaledwie 2200 minut w nie jakimś mega pod względem ofensywy Betisie
0
@Filipem po jego wieku
0
Raphinhi niedługo nie będzie w Barcelonie, a Yamal jako największa gwiazda klubu będzie naturalnym wykonawcą na lata, lepiej żeby się za wczasu oswajał
0
@Zaglloba Z czego ile pada po stałych fragmentach?
0
@Zaglloba Arsenal ofensywny? Przecież to Angielski odpowiednik Atletico tylko silniejszy, zespół co słynie z żelaznej defensywy i stałych fragmentów a nie finezyjnej ofensywnej gry, poza tym Gyo ograny był tylko w hegemonie ligi spoza top 5, mi chodzi o zawodników ogranych w topowych ligach i dających tam radę, to zupełnie inne przypadki
0
@BORO_12 a nie wydaje ci się, że w przypadku jak napastnicy obecnie gwarantują tyle goli co lewy to w ofensywnej maszynie tych goli będą gwarantować znacznie więcej?
1
@Adik22 "Odpadł z City" Po prostu chciał grać pierwszoplanową rolę a nie zmiennika najlepszego napastnika świata, gole to jedno, praca bez piłki, kreatywność, technika, to drugie a u defensywnych materacy na wiele bramek nie ma co liczyć, źle wybrał klub po prostu
2
To już lepiej Bernala dać na dziewiątkę
5
Za mało się mówi o tym, że Bernalowi brakuje zaledwie bramki do wyrównania najlepszych sezonów Kroosa i Modricia pod względem bramek dla realu
1
@partymaker Nawet przy 4, nawinięty zawodnik Newcastle i wypuszczenie do Fermina przy 1 golu, wywalczony faul po świetnym rajdzie po którym padła druga bramka, wykorzystany karny przy którego wywalczeniu zresztą miał swój udział co wypuścił Fermina no i asysta do Roberta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Toretto Pierwsza bramka to w większości zasługa Yamala co zakręcił i napędził akcję, wywalczenie karnego też w dużej mierze jego zasługa bo to on wypuścił Fermina, zresztą wolny po którym strzeliliśmy drugą bramkę też wywalczył Yamal świetnym napędzeniem kontry
0
@MOLESTA Gwiazda z Polskiej ekstraklasy, mega talenciak
1
@Ojciec5tkidzieci
5
8
Podobno Laporta nie miał mieć zwolenników wśród klubowych legend
15
Pedri to za nazywanie się Pedri ma z miejsca ocenę ponad wyjściową, zagrał pół meczu i jako "rozgrywający" zanotował niewiele więcej kontaktów z piłką niż grający niespełna pół godziny "anonimowy na skrzydle" Yamal
2
@zibi78 Dawać Xaviego na kierownicę i lecimy z tą ligą europy
2
@redman83 plackiem może nie jest, niby warunki fizyczne ma kosmiczne grać też coś niecoś potrafi ale te ponad 10 meczów co sezon opuszczonych przez kontuzje martwi
0
0
@SheroeQ Yamal czyli część tego tercetu strzelił już na tym etapie sezonu więcej goli niż w całym zeszłym mimo, że stracił trochę meczów na kontuzji, po prostu Raphinha i Lewy mają zjazd
6
@KibicBarcy84 Bardzo dobrze, zredukowane wydatki, podniesiony poziom sportowy, przeprowadzana renowacja Camp Nou będącego ogromnym zastrzykiem finansowym
3
@nosiu95 Po czym wnosisz że chciało mu się grać? kontaktów z piłką mieli niemal tyle samo, Roony zagrał 70 minut Yamal~~20 i to gdy Roony był na boisku zespół musiał walczyć o wygraną a nie przy rozstrzygniętym meczu co wszyscy już grali na stojąco, raz ładnie kiwnął obrońcę i to tyle co było go widać w tym meczu, i raz odegrał na wypuszczenie do Olmo jak były hektary miejsca
1
@liberoFCB Jeśli Yamal przy rozstrzygniętym meczu w końcówce był niewidoczny to jaki był w tym meczu Roony?
0
@norbi77 no grał we wtorek, ale chyba lepiej jak jest pełna ciągłość?
0
@Martwy po utrzymanie rytmu meczowego
0
@Ptasior miał 36 w klubie
0
@Rupert_Haubica bez Yamalka i bez disneya który dziś nie wyszedł na boisko
0
@Arden Nie no kilkanaście minut pewnie dostanie na podtrzymanie rytmu meczowego