0

Brać Abde, mamy 50% praw, do tego zarabia grosze, pracuje w obronie, piekielnie szybki, dobra technika, liczby też obecnie dowozi 16 g/a w 2200 minut w Betisie

0

A gdyby tak zamiast Rashforda pójść po Abde, niby uchodził za takiego typowego jeźdźca bez głowy a tu w tym sezonie 9 goli 7 asyst w zaledwie 2200 minut w nie jakimś mega pod względem ofensywy Betisie

0

@Filipem po jego wieku

0

Raphinhi niedługo nie będzie w Barcelonie, a Yamal jako największa gwiazda klubu będzie naturalnym wykonawcą na lata, lepiej żeby się za wczasu oswajał

0

@Zaglloba Z czego ile pada po stałych fragmentach?

0

@Zaglloba Arsenal ofensywny? Przecież to Angielski odpowiednik Atletico tylko silniejszy, zespół co słynie z żelaznej defensywy i stałych fragmentów a nie finezyjnej ofensywnej gry, poza tym Gyo ograny był tylko w hegemonie ligi spoza top 5, mi chodzi o zawodników ogranych w topowych ligach i dających tam radę, to zupełnie inne przypadki

0

@BORO_12 a nie wydaje ci się, że w przypadku jak napastnicy obecnie gwarantują tyle goli co lewy to w ofensywnej maszynie tych goli będą gwarantować znacznie więcej?

1

@Adik22 "Odpadł z City" Po prostu chciał grać pierwszoplanową rolę a nie zmiennika najlepszego napastnika świata, gole to jedno, praca bez piłki, kreatywność, technika, to drugie a u defensywnych materacy na wiele bramek nie ma co liczyć, źle wybrał klub po prostu

2

To już lepiej Bernala dać na dziewiątkę

5

Za mało się mówi o tym, że Bernalowi brakuje zaledwie bramki do wyrównania najlepszych sezonów Kroosa i Modricia pod względem bramek dla realu

1

@partymaker Nawet przy 4, nawinięty zawodnik Newcastle i wypuszczenie do Fermina przy 1 golu, wywalczony faul po świetnym rajdzie po którym padła druga bramka, wykorzystany karny przy którego wywalczeniu zresztą miał swój udział co wypuścił Fermina no i asysta do Roberta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Toretto Pierwsza bramka to w większości zasługa Yamala co zakręcił i napędził akcję, wywalczenie karnego też w dużej mierze jego zasługa bo to on wypuścił Fermina, zresztą wolny po którym strzeliliśmy drugą bramkę też wywalczył Yamal świetnym napędzeniem kontry

0

@MOLESTA Gwiazda z Polskiej ekstraklasy, mega talenciak

1

@Ojciec5tkidzieci




5

Ziomek ogólnie ma dobre info, nieraz już zakulisowe kwestie choćby z transferami La Masii leakował, fajnie jakby to info też było legit

8

Podobno Laporta nie miał mieć zwolenników wśród klubowych legend

15

Pedri to za nazywanie się Pedri ma z miejsca ocenę ponad wyjściową, zagrał pół meczu i jako "rozgrywający" zanotował niewiele więcej kontaktów z piłką niż grający niespełna pół godziny "anonimowy na skrzydle" Yamal

2

@zibi78 Dawać Xaviego na kierownicę i lecimy z tą ligą europy

2

@redman83 plackiem może nie jest, niby warunki fizyczne ma kosmiczne grać też coś niecoś potrafi ale te ponad 10 meczów co sezon opuszczonych przez kontuzje martwi

0

jeśli to prawda, to dość słabo

0

@SheroeQ Yamal czyli część tego tercetu strzelił już na tym etapie sezonu więcej goli niż w całym zeszłym mimo, że stracił trochę meczów na kontuzji, po prostu Raphinha i Lewy mają zjazd

6

@KibicBarcy84 Bardzo dobrze, zredukowane wydatki, podniesiony poziom sportowy, przeprowadzana renowacja Camp Nou będącego ogromnym zastrzykiem finansowym

3

@nosiu95 Po czym wnosisz że chciało mu się grać? kontaktów z piłką mieli niemal tyle samo, Roony zagrał 70 minut Yamal~~20 i to gdy Roony był na boisku zespół musiał walczyć o wygraną a nie przy rozstrzygniętym meczu co wszyscy już grali na stojąco, raz ładnie kiwnął obrońcę i to tyle co było go widać w tym meczu, i raz odegrał na wypuszczenie do Olmo jak były hektary miejsca

1

@liberoFCB Jeśli Yamal przy rozstrzygniętym meczu w końcówce był niewidoczny to jaki był w tym meczu Roony?

0

@norbi77 no grał we wtorek, ale chyba lepiej jak jest pełna ciągłość?

0

@Martwy po utrzymanie rytmu meczowego

0

@Ptasior miał 36 w klubie

0

@Rupert_Haubica bez Yamalka i bez disneya który dziś nie wyszedł na boisko

0

@Arden Nie no kilkanaście minut pewnie dostanie na podtrzymanie rytmu meczowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?