0

@Rupert_Haubica bez Yamalka i bez disneya który dziś nie wyszedł na boisko

0

@Arden Nie no kilkanaście minut pewnie dostanie na podtrzymanie rytmu meczowego

12

Niech ten człowiek przegra i niech się objawi jakiś normalny kandydat co powalczy z tym dzbanem w przyszłych wyborach

1

@malypuzon Grimaldo ma tylko rok kontraktu z Leverkusen, na spokojnie można go wykupić i trochę lat gry mu zostało

3

@Muvo co bez dźwigni dokonał Alemany? Nic.

0

@MirusAmisz Ferran już choćby w zeszłym sezonie udowodnił że odnajduje się w roli zmiennika, Lewy coraz bardziej się starzeje a bez rytmu meczowego jako rezerwowy to już będzie całkiem bezużyteczny, a Ferran dodatkowo obskoczy skrzydła od biedy

1

@blakkudium pierwsze zwycięstwo premier league nad ligue 1 w tym sezonie, grali 7 razy 4 razy przegrali taka to "najlepsza liga"

0

@ShawnC Pytałem o opinię Ferran z zeszłego sezonu i Rashford z aktualnego, w obu sytuacjach super liczby więc fantastyczni

0

@MirusAmisz Nie zanosi się, wczoraj Moretto przekazał że szanse na pozostanie Lewego są niewielkie, dziś Fab informuje o decyzji ze ściągnięciem 9, trzymanie Lewego jako zmiennika też wielkiego sensu nie ma

0

@MirusAmisz Czemu miałbym się zdziwić?

0

@Bykunn raz będzie lepszym zmiennikiem, dwa będzie tańszym w utrzymaniu zmiennikiem, trzy będzie bardziej perspektywicznym zmiennikiem

0

@ShawnC jak ciała obce jak robią liczby, w ogóle wstyd że tak wielki napastnik jak Ferran co w 2k minut wykręcił lepsze liczby niż dwudziesty w ZP Lautaro w 4k nie załapał się do top 30 ZP, a jakie piękne liczby dublet z BVB, dublet z Atletico, hat trick asyst w El Clasico, asysta z Benficą, gol z Interem w półfinale, hat trick z Valencią w ćwierćfinale pucharu króla, gol z Atletico w półfinale pucharu króla, gol z Realem w finale pucharu króla fenomen wielki napastnik oddaj szacunek wielkiemu Tiburonowi

0

Bye Lewandowski bye bye Lewandowski

0

@ShawnC to pozwól że zapytam co sądzisz o Ferranie z zeszłego sezonu i obecnym Rashfordzie? cudowni prawda? przecież g/a się zgadza a już patrząc na ilość minut to fenomenalni

0

@ShawnC ciekawe czy jakby zamienić krycie Yamala z kryciem Raphinhi czy doszedłby do tej połówki sytuacji? odpowiedź brzmi nie, bo jest technicznym impotentem korzystającym na tym że po drugiej stronie Yamal ściąga uwagę rywali na siebie przez co Raphinha ma hektary miejsca dla siebie, btw Yamal nie nabijał liczb na Realu Interze Bayernie Atletico itp? przed erą Messiego Ronaldo jakoś całej piłki ludzie nie sprowadzali do "gol/asysta" tacy jak ty zaraz powiedzą że Raphinha z zeszłego sezonu to jeden z najlepszych skrzydłowych w historii bo Neymar Ronaldinho Rivaldo itp takich liczb w peaku nie robili, Salah ogólnie jeden z najlepszych w historii bo g/a co sezon robił

0

@partymaker takie chwasty same się wyplewią stąd w dniu odejścia z klubu Lewego

0

@Zino nic się nie martw, jeszcze tylko pół roku i będziesz sobie oglądał jak Riqui Puig podaje twojemu robercikowi

11

@Rifek a może dlatego że mistrzowie dwóch różnych kontynentów pojedynczy mecz powinni grać na neutralnym gruncie a nie na stadionie stolicy Hiszpanii która jest jedną z ekip

0

@ShawnC jak się ogląda piłkę na flashscore to może dla takich ludzi był, dla poważnych ludzi zajmujących się na co dzień piłką nie był, nie jest, i nie będzie

1

@Kozinho. Raphinha nie był, nie jest i nie będzie lepszym piłkarzem od Yamala

0

@sokot oby się ktoś nowy wybił do tego czasu

0

ten człowiek nie może NIGDY zostać prezydentem klubu bo będzie to pogrzeb absolutny

2

jak ten gość kiedykolwiek zostanie prezydentem Barcelony, to szczerze mówiąc klub zostanie zniszczony

3

@KamilooosPL a czemu miałby jak tam było z 2 minuty gry w doliczonym czasie a reszta to wznowienia z wolnych czy jeszcze zmiana Newcastle

0

@ACMaldini3 Z nim chociaż potrafiliśmy dochodzić do sytuacji, z Lewym nie ma ani wykończenia ani okazji.

0

Rashford Ferran i można coś zaczynać rzeźbić

0

@Xxxbarca4ever w tym meczu za solidnie obrona nie wygląda a przez ustawienie i ofensywa jest wykastrowana bo Yamal jest zostawiony samemu sobie a Cancelo też z tragicznym ostatnio Raphinhą nie ma jak wiele pokombinować

1

Nie lepiej wyszłoby z Cancelo na prawej Martinem na lewej i duetem Araujo Cubarsi w środku? z Araujo Yamal nie pogra nie ma co się oszukiwać nie ta charakterystyka

3

@Pedri16Future w nieoficjalnym meczu zmasakrował Angielski klub

6

@maroon Laporta ma swoje wady ale on akurat robi co się da, żeby odratował Barcelonę i robi to w dobry sposób, za fonta zamiast przebudowy stadionu poprawienia drabinki płacowej i poziomu sportowego mielibyśmy CVC, wyprzedaż gwiazd żeby grać samymi dzieciakami co skończyłoby się kolosalnym zjazdem sportowym i Xaviego na kierownicy, Barcelona marzeń normalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?