0

Szczerze lipnie to widzę ale każdy z nas dobrze zna magię Camp Nou. wiele dokonań padało na tym boisku dlatego wierzę że BARCELONA jest w stanie zrobić coś z czego będziemy bardzo zadowoleni. Do boju chłopaki z wysoko uniesioną głową

0

Jak Realu nie lubię to mogę im pogratulować meczu bo piękną piłkę pokazali i byli o włos od dogrywki

0

Nie wiem kto daje cały czas te minusy ale rozwoju intelektualnego wysokiego nie posiada lub odpowiedniej liczby wieku. Je*** sezonowców i przygłupawe dzieci z gim bazy

0

Jeżeli dokonamy Remontady to będzie jedno z największych osiągnięć BARCELONY i wtedy wygrany finał będzie jak deser. Ogólnie ja od dzisiaj już mam stresa przed jutrzejszym meczem ale całym sercem za BRCELONKĄ

0

A ja i tak wierze w 4:0 fantastycznie by było wbić 5 bramek ale ja wierze i będę wierzył do póki nie wypije 85 min i nie będzie korzystnego wyniku dla BARCELONKI

0

Jak rewanż na CN obstawiacie bo ja trochę cienko bo Bayern to nie Milan

0

Że tak powiem Nie bać się ! jedziemy z ku*** !!!!!!!! VeB

0

Wypowiadał się jeden z najważniejszych zawodników Barcy który swoje lata ma oraz doświadczenie zawodowe ma duże i moim zdaniem dobrze się wypowiedział ponieważ on sam zna najlepiej Barce i całą La Lige dlatego pseudo kibice lub niby fanatycy od 2 czy 3 lat niech się nie wypowiadają na tematy związane z 5 czy 10 letnią historią BARCY

0

Sracie po gaciach jak to miał by być mecz Polska - Hiszpania. Powiem wam tylko tyle do póki się walczy nie jest się przegranym. A wy widzę że od razu walkowera byście oddali. W takim razie nie jesteście kibicami Barcelony bo przestaliście wierzyć

0

Gdybanie zostawmy na później. Przede wszystkim skupić się trzeba na obronie bo luki mamy spore i na wyjeździe Barca może się poślizgnąć jak to często bywa w tym sporcie ale utrzymać remisowy wynik to najkorzystniejszy rezultat dla nas. Na CN trzeba pokazać piekło jak z Milanem 11 zawodników chcących za wszelką cenę wygrać i wierzących w samych siebie plus 12 zawodnik jakim są kibice zebrani na stadionie jak i za telewizorami na całym świecie VeB

0

Nie ma co ukrywać będzie ciężko Barcelonie jak i kibicom. VeB

0

Trudny mecz ale BARCA grała na wolnych obrotach nie było tego powera. Obrona no cóż za wysoko nie mierzyli z formą chłopaki ale awans jest teraz na pół finał niech zbierają siły żeby dać z siebie 110%

0

Nie najlepszy mecz w wykonaniu Barcy ale ważne że pół finał. Obawiam się że z Bayernem nie będzie przelewek

0

Kurde 1 do tyłu ale nie ma się co martwić 1 bramka i tak awansujemy jak dwie to to raczej pewny awans

0

Jutro ciężki meczyk nas czeka ale spokojnie gramy na CN i mamy 2 bramki na wyjeździe strzelone nie będzie tak źle ale za pewnym nie można być

0

Kto oglądał BVB - Malaga??
Mecz zaj*** szczególnie końcówka od 90 min

0

Należy im się zasłużony odpoczynek fenomenalny mecz i Barca na maksymalnych obrotach

0

Tak jest tego mi było trzeba aż chce się żyć VeB!!!!

0

DZIŚ JUŻ NIE ZASNĘ TRZEBA TO ZACZĄĆ ŚWIETOWAĆ

0

TAK JEST PANOWIE TAK JEST 3:0 LEPIEJ TEN DZIEŃ NIE MÓGŁ SIĘ ZAKOŃCZYĆ

0

Autobus w bramce proponuje bo inaczej Barca wyj... tą bramkę razem ze słupkami

0

Valdes, Alves, Pique, Puyol, Adriano (2 połowa Alba)
Iniesta, Fabregas, Sergio, (2 połowa Xavi)
Messi, Villa, Sanchez (2 połowa Pedro lub Tello)
Atak przez 90 min pilnując środka pola jak się noga oślizgnie a może to autobus w bramce i kontratak

0

VeB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Milan ostro ruszy do ataku bo ma 2 bramki w zapasie Barca będzie musiała się bronić i kontratakować jest to bardzo trudna rzecz do zrobienia ale wierze cały czas wierze choć trudno w to uwierzyć

0

Wygramy ale ile 2:0, 2:1, 1:0 na 3 do 0 nie ma co liczyć choć bardzo chciałbym zobaczyć na tablicy we wtorek 3:0 dla Barcy bardzo chcę żeby tak się stało ale rzeczywistość jest niestety inna po meczu z Interem co Barca odpadła mam duże wątpliwości

0

Powiem wam szczerze, że sytuacja BARCY jest trudna ale wierze w to, że im się uda wygrać te 3:0 wiem dobrze, że to prawie niemożliwe bo nowy Milan jest potężny ale BARCA gra u siebie i dzięki temu gramy w 12 zawodników 10 piłkarzy 1 bramkarz i wspaniałą publiczność

0

NIE MA CO SIĘ KŁÓCIĆ BARCA MA KRYZYS TRZEBA TO PRZECZEKAĆ NIC SIĘ NIE PORADZI KAŻDY ZESPÓŁ MA TAKĄ CHWILE SŁABOŚCI FAKT ŻE BARCA W NAJMNIEJ KORZYSTNYM MOMĘCIE BO NAJWAŻNIEJSZE PUCHARY JUŻ PRZEPADŁY A RACZEJ PRZEPADNĄ

0

Koniec Barcelony
Jesteśmy w POLSCE a tu u nas inaczej się to rozumuje ale jak tak wam to przeszkadza lub tobie już go zmieniam

0

Liga Mistrzów dla BARCY jest już prawie niedostępna ale prawie robi wielką różnicę nie z takich kłopotów BARCA wychodziła i wiem, że jest jakiś plan wygrania tego meczu 3:0 co dało by awans BARCELONIE ale czy trener dosięgnie poprzeczki którą tak wysoko sobie założył. Co do ligi podejrzewam że BARCA weźmie rezerwowy skład oszczędzając zawodników bo są w kiepskiej formie i nawet jak przegramy ten mecz mamy sporą ilość pkt nad realem więc ligę mamy spokojną trzeba się skupić na LM bo puchar króla się już skończył dla nas ale to nie jest powód do zamartwiania się

0

Mam nadzieję że BARCA chociaż zremisuje bo jak się pogrąży jak real na CN to będę bardzo zawiedziony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?