0

Brawo VV !!! szacunek

0

O fuck ale mało brakowało

0

Gdzie można to obejrzeć niestety nie mam tv N :(

0

Sory Neymar za Alexisa

0

Valdes
Alves, Mascherano, Pique, Alba (wolał bym Adriano)
Xavi, Sergio, Iniesta
Alexis, Messi, Pedro
Zmiany Fabs za Xaviego
Alexis za Neya
i oczywiście 2-0 :)

0

Oglądałem ten mecz i nadal nie wiem za co :)

0

1.Thiago Silvia (30 L)
2.David Luiz (27 L)
3.Mats Hummels (26 L)
4. Raphaël Varane (21 L)
5. John Terry (34 L)
6. Philipp Lahm (31 L)

0

Nie tylko Ty zadajesz sobie to pytanie. Nie ma go nawet na liście najlepszych graczy z wczorajszego spotkania :(

0

W tamtym roku Bayern w tym City a kiedy nasza BARCELONKA??? Uwielbiam patrzeć na mecz Barcy ze spokojem i wiem że sobie dadzą radę a jeszcze lepiej ogląda mi się mecz gdzie gra toczy się o puchar LM te meczę są przepiękne wygląda to tak jak by się grało w FIFE lub PESA na nowicjuszu i po 94 min gry Barcelona unosi puchar ku górze w stronę kibiców z Katalonii

0

Messi w cieniu :( atomowa pchła dawno nie widziałem go w bardzo dobrej formie o szczytowej formie nie będę się wypowiadał bo jeszcze daleko niestety. Mecz fajny bardzo dobry wynik starają się chłopaki jednym lepiej drugim gorzej wychodzi ale się starają. Było by rewelacyjnie gdyby Messi w końcu wyszedł z cienia i pokazał światu swoje rewelacyjnie podania, zwody i bramki

0

Zajebisty bramkarz to W. Szczęsny tylko powinien dostać dobrego trenera i dużo okazji do wykazania się naprawdę ten chłopak ma potencjał i jak by mu to wszystko załatwić był by nawet lepszy od Neuera który w tym sezonie nie błyszczy za mocno

0

Wygrać drugi raz hah ! jest to nie możliwe nie w Niemczech chodzi mi o LM. Pierwszą drużyną na Świecie która wygra LM dwa lata pod rząd będzie Barcelonka może nie teraz i nie za rok ale tak będzie. Co do Bayernu fakt mają bardzo dobry skład i jeszcze lepszego trenera ale czy znów musimy się z nimi mierzyć? MC ma znakomitą formę i nie zdziwię się jak oni w tym roku odeślą dużo zespołów do domu a zostaną w czołówce. Nie gramy fatalnie a bynajmniej dużo lepiej niż w tamtym roku. Barca co 2 lata unosi puchar więc prawdopodobnie znamy zwycięzcę tegorocznej LM :)

0

Dziękujemy Pedro Dziękujemy Fabregas Dziękujemy Barcelona VeB ! ! !

0

Zminy Zminy Trenerze

0

Mów co chcesz dla mnie BARCA mistrzem jest. VeB !

0

Fabregas dziekujemy po raz 2.

0

Hahaha i teraz bedzie cisza przed burza

0

Dziekujemy Fabregas ! ! ! 4 do 2 Tak jest :)

0

Pedro nie jest słaby tylko ma rzadko dobra passę ale jak już ją ma to bramka z słupkami wylatuje i tak jest właśnie dzisiaj. Brawo Pedro

0

Myślę że nic dodać nic ująć. PEDRO HATRICK !!!!!!!!!! TAK JEST JEDZIEMY !!!!

0

tak jest kurwa tak jest !!!!!!!!!!!!!!! Pedro x2 tak jest !!!!!!!!!!

0

Jaka ciota ten Roberto fakt że był spalony ale on nosi i gra dla Barcelony więc że tak powiem zmarnował

0

Brawo Pedro ! ! ! w końcu coś się dzieje

0

Nie mam pytań 2 do tyłu jeszcze ten Roberto takie faile wali. Gerardo Martino zmiany zmiany zmiany ! ! !

0

Mało gra ale jest dobrym zawodnikiem na nie swojej pozycji w moich oczach dobrze się prezentuje tylko więcej min na boisku i by było lepiej a co do błędów sam messi xavi czy iniesta je popełniają a są zawsze na boisku praktycznie więc nie wiem skąd taka krytyka dla tego zawodnika

0

Jeden z najpotężniejszych klubów Świata i mają jedne korki? to nasza ekstra klasa ma już lepiej bo tam każdy swoje ma :) haha

0

Tak jak pisałem wcześniej śmierć lub ciężki uszczerbek na zdrowiu dziękuje dobranoc nie mam więcej pytań. Jeżeli żyje życzę jemu i rodzinie pozytywnego finału tego przykrego incydentu.

0

Dobrze że był karny wiemy dlaczego źle że padła zła decyzja są plusy i minusy tej sytuacji jak zawsze z resztą :)

0

Na logiczne myślenie skok z 10 m uderzając głową w wodę (nie chodzi o skok na główkę) powoduje oszołomienie na trawę ból głowy jakieś sińce, guzy lub skręcenie karku to o beton sami dobrze wiecie ale jeżeli przeżył to jego rehabilitacja będzie bardzo długa i nie wiadomo czy przyniesie jakieś efekty

0

Lewandowski maszyna do strzelania bramek realowi a co z resztą drużyn w lidze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?