0

Tak słabo grającej Barcelony nie widziałem jeżeli chodzi o puchary bo w Lidze to nie raz dawała ciała ale zawsze wychodziła obronną ręką w tym przypadku to jakaś katastrofa Puchar Króla już jest zamknięty w marcu zamknie się Liga Mistrzów to jest jakaś apokalipsa. Mówili że Camp Nou to twierdza Barcy w której ciężko zremisować a co dopiero wygrać wczoraj wszelkie bariery zostały przełamane najgorszy sezon Barcelony miejmy to już za sobą

0

Ja pie*** zatkało mnie

0

Barca odpadnie to po raz i nie ma co robić sobie nadziej choć podobna ona umiera ostatnia co do sędziego to mógł tego nie widzieć ale od czego jest sędzia za bramką i sędzia boczny? błąd krytyczny według mnie

0

Nowi bramkarze których bym z chęcią zobaczył to Szczęsny lub Nouer. Co do Neymara to bd grał za Ville, Perdo i Sancheza a bynajmniej tak mi się wydaje

0

Robin Van Persie i Gareth Bale przydali by się w Barcelonie bo to dobrzy piłkarze chciał bym ich widzieć w koszulkach Barcy i tak skromnie jeszcze Neymar by się zdał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?