Sopel1899
Dołączył/a: marzec 2012
Koluszki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak słabo grającej Barcelony nie widziałem jeżeli chodzi o puchary bo w Lidze to nie raz dawała ciała ale zawsze wychodziła obronną ręką w tym przypadku to jakaś katastrofa Puchar Króla już jest zamknięty w marcu zamknie się Liga Mistrzów to jest jakaś apokalipsa. Mówili że Camp Nou to twierdza Barcy w której ciężko zremisować a co dopiero wygrać wczoraj wszelkie bariery zostały przełamane najgorszy sezon Barcelony miejmy to już za sobą
0
Ja pie*** zatkało mnie
0
Barca odpadnie to po raz i nie ma co robić sobie nadziej choć podobna ona umiera ostatnia co do sędziego to mógł tego nie widzieć ale od czego jest sędzia za bramką i sędzia boczny? błąd krytyczny według mnie
0
Nowi bramkarze których bym z chęcią zobaczył to Szczęsny lub Nouer. Co do Neymara to bd grał za Ville, Perdo i Sancheza a bynajmniej tak mi się wydaje
0
Robin Van Persie i Gareth Bale przydali by się w Barcelonie bo to dobrzy piłkarze chciał bym ich widzieć w koszulkach Barcy i tak skromnie jeszcze Neymar by się zdał