Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jarl Magnus Riiber wygrywa konkurs skoków do kombinacji norweskiej i przed biegiem na 10 km nad drugim zawodnikiem Johannesem Lamparterem ma 55 sekund przewagi.
Czyżby kolejna wygrana Norwega w PŚ?
1
Serhou Guirassy znowu strzelił wczoraj bramkę i ma tym sezonie 16 trafień w 11 meczach. Co ciekawe jego partner z ataku Deniz Undav także wczoraj z bramką i Niemiec w tym sezonie strzelił łącznie 8 goli w 10 meczach.
Trzeba przyznać, że napastnicy Stuttgartu robią robotę w tym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Cała Polska w cieniu Śląska - ponownie kiedy to dzisiaj Śląsk Wrocław ogra obecnego mistrza Polski Raków Częstochowa.
0
@mekston W tym sezonie uczeń przerośnie mistrza. Mikel Arteta > Pep Guardiola.
0
Arsenal bierze dublet w tym sezonie. Premier League i Liga Mistrzów 2023/24 będzie w Londynie.
0
@mekston Także jak już padł gol to lepiej, że strzelił go Rodrygo.
0
@VegetaPolska Ostatnie 4 mecze dla Realu i ten dzisiejszy to 7 bramek i 4 asysty.
Prawdę mówiąc nie oglądam meczu więc nie wiem jak gra ale liczby pokazują, że Rodrygo swoją robotę wykonuje bardzo dobrze.
0
Rodrygo Goes! 2-0. Ale formę złapał Brazylijczyk.
1
@P33ck Szkoda tylko, że to wszystko w lato kiedy szkoda pogody i dnia by siedzieć i to oglądać ale fakt, przyjemnie będzie usiąść z zimnym browarkiem i w miarę możliwości obejrzeć jakiś mecz lub coś z IO.
0
@LukaszFan Cristiano Ronaldo i Romelu Lukaku znowu przed szansą na masę bramek.
1
@FcPortoFan1999 Typowa Ekstraklasa. Tydzień temu Widzew w Poznaniu daje lekcję Lechowi by dzisiaj u siebie dostać lekcje od Radomia.
0
Łatwo bierzemy tą grupę. Jesteśmy faworytami.
Austrię bijemy, Holandia powalczy ale polegnie, a na Francji robimy rekord bramek.
0
@Culer9002 Myślisz, że zwycięzca Euro wracając do domu będzie wracał przez Polskę?
0
@LM10GOAT 3 konkursy, a Austriacy mają 730 punktów, Niemcy 701.
Trzecia Słowenia 250, Norwegowie nawet 200 nie zdobyli.
Póki co dominują dwie nację ale tylko jeden skoczek
1
@TheNekro94 Rekord Prevca 2303 punkty w 29 konkursach. 15 wygranych, 22 miejsca na podium. Najniższe miejsce 11.
Stefan Kraft ma 32 zaplanowane 32 konkursy, 3 się odbyły i wszystkie wygrał.
Forma na początku sezonu kosmiczna - Słoweniec też wtedy zaczął dobrze ale pierwszą wygraną zanotował dopiero w 5 konkursie (wcześniej 3x 2 miejsce).
Matematycznie Kraft zaczął lepiej niż Słoweniec, forma wydaje się lepsza niż wtedy Słoweńca (albo rywale gorsi), konkursów zaplanowanych więcej, wiek idealny by wytrzymać fizycznie cały sezon - krótko mówiąc Kraft ma wszystko by to zrobić ale właśnie, Prevc wyśrubował ten rekord tak, że nawet w takiej formie nie będzie to takie łatwe co w ostatnich sezonach udowodnili to inni dominatorzy - Granerud i Kobayashi.
0
@AFA90 Oglądałeś czy nie jako Argentyńczyk musiałeś być z nimi, a jak się okazało okrzyknięta przez La Ramblę Argentyna jaki najlepsza wraca z turnieju bez medalu i ze sporym laniem na zakończenie.
3
@TheNekro94 Aż tak daleko bym póki co nie wychodził ale Austriak ma formę życia i sprzyjający kalendarz bo poprzez brak IO i MŚ będzie więcej konkursów PŚ, a co za tym idzie więcej szans na punkty choć myślę, że Kraft wolałby tych konkursów mniej ale żeby były MŚ lub przede wszystkim IO.
Poza tym był moment w poprzednim sezonie gdzie wydawało się, że Granerud bierze ten rekord, a ostatecznie jednak trochę zabrakło. Nawet mając taką formę na początku sezonu trudno na razie myśleć o takich rekordach bo ten rekord jest mocno wyśrubowany przez Prevca.
2
33 wygrana Stefana Krafta w PŚ. Austriak masakruje na początku sezonu.
Zobaczcie jak wygląda TOP 10 - po czterech Austriaków i Niemców. Jeden Słoweniec i Norweg.
Forma podopiecznych Widhoelzla i Horngachera świetna, najmocniejsze ekipy na początku sezonu z tym, że Austria ma dominatora, który kosi wszystko.
0
@AFA90 Myślałem, że ostatnio się dogadaliśmy ale widzę, że dalej boli złoto Niemców i baty od Mali.
0
@AFA90 Już wolę to identyfikowanie się z Barceloną niż Argentyną, jakiś tak lepiej się to czyta choć uważam, że nie nas, a Barcy.
0
@FcPortoFan1999 Akurat Stefan Kraft nigdy do bazy nie zjeżdża. On w gorszej formie skacze lepiej niż 90% w zyciuwej formie.
Nie wiem jak Ty oglądasz skoki ale Kraft nie licząc sezonu debiutanckiego i sezonu 20/21 gdzie pierwszy period kompletnie odpuścił (nie pamiętam co mu wtedy było) zawsze w TOP 10 PŚ i generalnie tylko IO są dla niego póki co czymś nie do zdobycia.
Równiejszego skoczka chyba nie ma, praktycznie bez wpadek (no może poza Ga-Pa), a jak włączy tryb dominatora to sam widzisz jak skacze.
A i jeszcze jedno, ja nie mówię, że wygra TCS ale uważam, że nie straci dużo z tej formy - pytanie też jak rywale bo to nie tyle Austriak może stracić formę ale rywale mogą ją poprawić.
1
@Ascend Wcale się nie zdziwię jeśli Kraft dalej podczas TCS będzie mocny. Nie mówię, że będzie non stop wygrywał bo myślę, że rywale mogą pozwolić z czasem niwelować tą jego przewagę ale nie spodziewam się jakiejś drastycznej obniżki formy przez Austriaka. Skacze zbyt fenomenalnie by w niecały miesiąc miał nagle przestać się liczyć.
1
Stefan Kraft liderem po pierwszej serii. Austriak w takiej formie, że ani skocznia ani warunki nie mają dla niego żadnego znaczenia choć Niemcy próbują atakować lecz ciągle to za mało.
1
Widzę, że Niemcy mistrzem świata U-17. Noah Darvich z tytułem.
W ogóle świetny rok dla tej reprezentacji. W czerwcu zdobyli złoto ME (wtedy w meczu o finał pokonali Polaków), a teraz złoto MŚ. Co ciekawe w obu meczach o złoto pokonali reprezentację Francji, która także ma za sobą bardzo dobry rok z tym, że z dużym niedosytem bo srebro to jest duże osiągnięcie ale brak złota jednak robi swoje.
0
Dublet Adama Buksy i Polak ratuje remis swojej drużynie.
Adam Buksa strzelił w tym sezonie w 12 meczach tureckiej Super Lidze 7 bramek i zanotował 2 asysty.
0
Komentarz usunięty
1
@michal26 Właśnie wiem ale póki jeszcze w tym sezonie nie zrobiliśmy wyniku z poprzedniego to jeszcze nie wybiegam tak daleko ale wiem, że w przyszłym sezonie dużo zyskujemy na tym, że mało tracimy, a rywale sporo więc taki sezon z 7,5-8 pkt i różnie może być dlatego tym bardziej uważam, że trzeba kibicować Legii i Rakowowi bo każdy punkt może być na wagę złota.
0
@michal26 Aż tak daleko póki co bym nie szedł ale tak, gdyby powtórzyć jeszcze choć raz taki sezon to kto wie co może się wydarzyć.
0
@_barti W sezonie 08/09 Lech rzeczywiście wyszedł nawet z grupy ale Wisła do niej nie awansowała, przegrała 3-2 w dwumeczu z Tottenhamem.
1
@TR3YWAY Raków przecież gra w LE, a nie LKE i ma mocnych rywali.
Lech nie rywalizował z nikim poważnym? Samo ogranie Villarrealu i Fiorentiny (tu odpadli ale pokazali dobrą piłkę na tle mocnej drużyny mocnej ligi) to już bardzo dużo jak na nasze warunki, a to, że nie mamy za rywali Barcy, Realu, City czy Bayernu? No cóż, na LM jesteśmy jeszcze za slabi ale to nie znaczy, że nie można się cieszyć z obecnych wyników.