Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@tristan87 Leo Messi będzie w niej grał więc ładna.
2
@P33ck Już go skazywali na porażkę, a tu niezniszczalny The Specjal One idzie po mistrzostwo.
0
@mekston Gregor Schlierenzauer swój ostatni 53 triumf odniósł w wieku 25 lat (miesiąca zabrakło) i wielu też uważało, że z jego talentem, formą, wiekiem i tym, że wszystko mu sprzyja (mówiło się, że Hofer sporo robi by wygrywał) do końca kariery do setki dociagnie, a tu nagle nie wiadomo skąd Schlierenzauer przestał wygrywać i nagle spadał w dół (jakby dało się skasc do góry) ale to też inna sytuacja, Gregor bardzo szybko zaczął wygrywać, a Kraft można powiedzieć, że szedł do góry stopniowo i tak, też uważam, że jeszcze może długo wygrywać i że aż tak nagle nie stanie jak to było z Grzegorzem.
@FcPortoFan1999 Ja myślę, że gdyby nie IO to już byłby stawiany prawie na równi choć to prawda jeśli wygra 3 KK i być może nawet przebije rekord Adama i Kamila w ilości wygranych (a w tym sezonie jeszcze TCS, MŚ w lotach i Raw Air) to nawet bez IO będzie tuż obok nich, wszak Janne Ahonen także nie ma medalu IO indywidualnego, a nikt nie mówi, że nie stoi obok Polaków z tym, że Austriak ciągle skacze i ciągle może to zmienić... no dobra Ahonen też może wrócić po raz 89 ale ciężko z jego formą będzie powalczyć.
1
@mekston Za tydzień dwa konkursy więc jeśli pogoda pozwoli to wątpię żeby nagle stracił formę i ich nie wygrał choć Niemcy skaczą u siebie także może będą mieli jakaś małą przewagę na swojej skoczni.
@FcPortoFan1999 Od Małysza, który zresztą trzy razy z rzędu zdobył KK nikt nie zdobył ich trzech, a było kilku co próbowali to osiągnąć m.in. Ahonen, Morgenstern, Schlierenzauer, Stoch, Kobayashi czy obecnie Granerud. Jeśli Kraft wyłamie się z tego grona to trzeba będzie mówić, że gość pomijając już te IO kariera fantastyczna (choć chyba i tak jest) bo poza Małyszem i Nykaenenem (4) tylko Andreas Goldberger zdobył więcej niż dwie KK, dokładnie 3.
0
Ostatni taki początek sezonu (nawet lepszy ale młodszy Austriak jeszcze może go pobić) jak obecnie Stefan Kraft zanotował Thomas Morgenstern w sezonie 2007/08. Wygrał wtedy 6 konkursów z rzędu (w między czasie odwołano jeden konkurs), a w ostatnim starcie przed TCS zajął 3 miejsce.
Wiecie jak się skończył wtedy TCS? Pierwsze zawody oczywiście wygrał Thomas Morgenstern ale cały turniej zakończył "tylko" na 2 miejscu przegrywając z Janne Ahonen o prawie 20 pkt.
Później wygrał już tylko 3 razy ale będąc cały czas najpierw w ścisłej czołówce, a po koniec sezonu w trochę szerszej dociągnął Kryształową Kulę zdobywając ją po raz pierwszy w karierze wygrywając Puchar Świata.
0
Stefan Kraft po raz czwarty w tym sezonie i 34 w karierze.
0
@Mezocyklon87 Może się niedługo pojawić bo Martin Hamann zaczyna nie dojeżdżać choć dzisiaj warunki trudniejsze.
2
@stickie Szczerze? Sami do tego doprowadzają tymi ciągłymi zachwytami każdym Argentyńczykiem byleby tylko podkreślić kto jest mistrzem świata.
Oni nawet Aston Ville zaczęli oglądać z większym skupieniem niż Barcę bo gra tam bramkarz Argentyny.
1
@Androchem I pomyśleć, że wtedy też większość jak nie wszyscy kibicowali Argentynie ze względu na Leo Messiego ale nie było takich zachwytów jak teraz - Mario Goetze uciszył ambasadę na 8 lat.
0
Reprezentant kraju, który wczoraj zdobył mistrzostwo świata U-17 Florian Wirtz strzela bramkę na 1-1 w meczu Bayeru z BVB.
3
@tristan87 Oby, jak nie Martinez to teraz Alvarez. Ja serio coraz bardziej mam wrażenie, że oni oglądają te mecze tylko po to by sobie popatrzeć na Argentyńczyków.
0
I mamy dwóch Polaków na prowadzeniu, a niektórzy powiedzą, że jest źle.
0
@Mezocyklon87 Ja też nie wierzę, że Nawrath będzie na przestrzeni całego sezonu walczył o KK ale już Samuelsson może to zrobić tym bardziej patrząc na jego formę biegową.
Johannes Boe ewidentnie słabszy póki co biegowo ale liczę, że wróci do tej swojej dobrej formy i wtedy mogłaby być świetna walka ze Szwedem.
1
@MesQueUnClub96 Najgorsze jest to, że nasza trójka liderów nie dość, że bez formy to jeszcze mają swoje lata i niestety ciężko liczyć by z roku na rok byli lepsi, a następców nie widać bo generalnie są jeszcze gorsi niz nasi "starzy" liderzy.
0
@tadzik447 Spokojnie. Austriacy boją się, że przyjdzie taki dzień, że Kraft nie wygra to już wymyślili, że jest dzisiaj chory - tak na wszelki wypadek.
0
@Mezocyklon87 Ja także śledzę biathlon od dosyć dawna. Myślisz, że mimo iż koalicja norweska w tym sezonie dalej mocna to czy to będzie sezon kogoś innego niż Johannesa Boe?
0
@Herato Ja oglądam (w miarę możliwości oczywiście) kombinację norweską gdzie Polacy sukcesy odnosili dawno temu i to wcale nie było ich tak dużo także skoki również będę oglądał.
3
@NeroTFP1 A ja myślałem, że to właśnie ten z Kevina samego w domu i Nowym Jorku.
3
@mr Barca Patrząc na samo nazwisko to Robert Lewandowski. Patrząc na nazwisko i formę to Antoine Griezmann, a patrząc tylko na formę i obecny hype to Jude Bellingham - tak myślę.
1
@LjakRoberciik Pytanie trochę bez sensu bo Lewy jednak jest już wiekowy. Jeśli miałbym wymienić Lewego na Suareza czy Villę w wieku Lewego to większego sensu by to nie miało.
Za to jeśli miałbym wybrać TOP formę to oczywiście, że Suarez ale to w takim razie porównanie bez sensu bo jakby Lewy miał TOP formę z Bayernu to też wyglądałby inaczej.
0
@FcPortoFan1999 ŁKS, Cracovia i Korona - nikt płakał nie będzie, mogą spadać do Fortuna 1 liga.
0
Mógłby dzisiaj Chorzowski Ruch wygrać w Krakowie z tamtejszą Cracovią. Już lepiej niech Cracovia spadnie niż Ruch, który latami walczył o powrót do Ekstraklasy. Szkoda by po roku musieli ją opuścić.
0
@VegetaPolska Ale wtedy pisałem ogólnie o świecie, a nie tylko Polsce i próbowano mnie przekonać, że jednak jest inaczej, a jak widać nie jest.
Kombinacja norweska w skali świata jest niszowa, u nas praktycznie nie istnieje mimo to jak mam czas obejrzę sobie jakiś konkurs bo mnie ta dyscyplina interesuje ale nie zmienia to faktu, że kiedy ktoś wymienia TOP sportowców raczej takiego Riibera w tym gronie nie dadzą i nie dlatego, że nie ma osiągnięć bo ma bardzo duże ale uprawia dyscyplinę, której nikt nie ogląda i która nawet z IO chcieli wyrzucić.
2
Jarl Magnus Riiber wygrywa kolejne zawody PŚ w kombinacji norweskiej. Był to 61 triumf Norwega w PŚ.
Na drugim miejscu obrońca KK z poprzedniego sezonu Austriak Johannes Lamparter, a podium uzupełnia Joergen Graabak z Norwegii.
Ogólnie Norweg ma 4 KK i prawdopodobnie gdyby nie problemy zdrowotne w poprzednim sezonie miałby ich na koncie 5 i w tym sezonie stałby przed szansą na pobicie rekordu Erica Frenzela, a tak może go "tylko" wyrównać choć Niemiec wygrał 5 KK z rzędu, Norweg tego nie zrobi przynajmniej w tym sezonie).
PS Zauważyliście, że nikt się tym nie jara? A jeszcze nie tak dawno pisano tu, że sporty zimowe mają takie samo zainteresowanie co koszykówka czy F1.
Nawet tutaj w nocy są tacy, którzy piszą o NBA, a jak trwa wyścig F1 to spamowanie przez minimum 2 godziny, a o kombinacji napisałem tylko ja. To chyba kończy temat, że jednak mimo wielkich wyników takich sportowców jak Riiber, Klaebo czy Johannesa Boe zna ich dużo mniej osób na świecie niż Jordana, Hamiltona czy Curry'ego.
6
Pamiętacie takiego piłkarza jak Ludovic Giuly? Ja tam wspominam go bardzo dobrze. Może trochę z sentymentu ale jednak lubiłem tego francuskiego piłkarza.
Czy uważacie, że brak powołania na MŚ 2006 Ludovica Giuly do reprezentacji Francji to była pomyłka czy można słuszna decyzja?
0
@VegetaPolska W tamtym czasie wszystko jedno mi było czy to anime czy kreskówka. Najlepsze były Pokemony.
2
@VegetaPolska Ja podobnie jak @LS , za wiele kanałów nie mailem. Raczej te podstawiwe, a więc TVP 1 i 2, Polsat i ciągle psujący się TV 4 ale kilkanaście bajek pamiętam i oglądałem m.in. Pokemon, Bob Budowniczy, Listonosz Pat, Bolek i Lolek, Reksio, Miś Uszatek, Muminki, Kot Filemon, Koziołek Matołek, Tabaluga, Smerfy, Gumisie, Kulfon, Strażak Sam, Tom i Kerry, Kubuś Puchatek, Wilk i Zając, Różowa Pantera, Sąsiedzi czy chociażby Flinstonowie. Pewnie było ich jeszcze więcej ale dla mnie TOP choć pewnie coś pominąłem.
0
@Messibestplayerintheworld A Adam Małysz 46.
1
@KobeFR Dwa sezony temu grał w Royale, rok temu grał tam Victor Boniface z Leverkusen.
3
@takisobiektos Nie mam nic do Rakowa ale chcę zwycięstwa Śląska Wrocław.